• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Hassie Harrisonovej – vek, priateľ, telo, Wiki

Nahá pravda Hassie Harrisonovej – vek, priateľ, telo, Wiki

Hassie Harrison je americká herečka, ktorá je známa najmä vďaka úlohe Lucy v televíznom seriáli Tacoma FD. Do pozornosti sa dostala aj randením s Austinom Nicholsom, hviezdou The Walking Dead a Raya Donovanom.

ObsahRaný život a rodina

Hassie Harrison sa narodila 20. marca 1990 v Dallase, Texas, USA, takže má americkú národnosť a jej znamenie zverokruhu sú Ryby. Jej matka sa volá Laurie Harrison, ale meno jej otca nebolo zverejnené. Hassie má troch súrodencov, všetky sestry: „Mám tri sestry, ktoré sú všetky moje najlepšie kamarátky. Pripadalo mi to, ako keby som vyrastal v družobnom dome,“ Hassie sa podelila o svoje spomienky v jednej z nej rozhovory .

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

'zápas pripravený na únos.

Príspevok zdieľaný používateľom ✨hassie harrison✨ (@hassieharrison) 30. júna 2020 o 9:26 PDT

V roku 1998 Hassie sledovala Elizabeth s Cate Blanchett v hlavnej úlohe a jej herectvo ju tak inšpirovalo, že sa rozhodla pre hereckú kariéru. myslel že by bola škoda žiť len jeden život, keď ich môžete prežiť tisíce, a tak si svoje budúce povolanie vybrala naraz. Hassieina matka pracovala v divadle pre deti v Dallase, keď bola Hassie malé dievča, takže vyrastala a vždy chodila na divadelné hry a sledovala kurzy herectva. Zdieľala, že akosi vedela, že to aj tak bude súčasťou jej života.

Vzdelanie

Hassie zmaturovala na miestnej strednej škole v Dallase, keď mala iba 15 rokov, v roku 2005. V tom istom roku sa zapísala na jednu z kodanských vysokých škôl na štúdium európskej kinematografie.

Neskôr navštevovala dramatickú školu v Los Angeles, kam sa presťahovala, aby mohla pokračovať vo svojej kariére. Lesly Kahn bola jej trénerkou v Upright Citizens Brigade, ktorej sa Hassie zúčastnila, a Ivana Chubbuck tiež učila Hassieho, keď navštevovala jej kurzy tvorivého herectva.

Kariéra

Začiatok hereckej kariéry

Napriek skorému začiatku štúdia na vysokej škole získala Hassie svoju prvú rolu až v roku 2014, keď sa objavila ako Olivia v epizóde Brus Brothers z televízneho seriálu L.A. Rangers. V tom istom roku ju bolo možné vidieť v niekoľkých epizódach šou Hart of Dixie ako Lucy, potom v roku 2015 ako Cracked Cookie v epizóde The Astronaut Wives Club In the Blind.

Od tej chvíle si Hassieho všimlo viac režisérov a úspešne absolvovala konkurzy na ďalšie úlohy a objavila sa v niekoľkých filmoch ročne. V roku 2015 bola teda Jem vo filme Southbound s Chadom Villellou a Kristinou Pesic, potom stvárnila Shelby Lockhart vo filme Demencia a v roku 2016 sa objavila ako Andie v krátkom filme Prvýkrát a potom získala rolu Denise Morgan v televíznom filme. Chunk & Bean. V roku 2017 Hassie stvárnila Stephanie vo filme Fat Camp a mohla byť tiež videná ako Mazie Wales vo filme The Iron Orchard (2018) a ako dievča na čerpacej stanici menom Kristie vo filme A-X-L (2018).

Lucy McConky v Tacoma FD

Hassie získala úlohu Lucy McConky v televíznom komediálnom seriáli v roku 2019 a objavila sa v opakujúcom sa obsadení takmer v každej epizóde show.

Podľa sprisahania je Lucy dcérou náčelníka Terryho McConkyho, ktorý stanicu riadi. Terry spočiatku nebol nadšený Lucyinou túžbou pridať sa k tímu stanice, pretože si myslel, že si z nej ostatní chlapi budú robiť srandu a budú ju dráždiť, keďže je tam nová, no Lucy si čoskoro získala povesť tvrdej. pracujúci hasič. Séria sa zdala byť pre divákov zaujímavá, takže druhá sezóna šou bola spustená v roku 2020. Hrajú Kevin Heffernan, Eugene Cordero a Steve Lemme a šou priťahuje približne 300 000 divákov na epizódu.

Najnovšie práce a pripravované projekty

Do konca roka 2020 ju fanúšikovia Hassie uvidia ako Liz v dobrodružnej sci-fi komédii Max Reload and the Nether Blasters s Kevinom Smithom a Wil Wheatonom v hlavných úlohách.

Práce na projekte sa začali v roku 2018 a Hassie sa podelila o svoje emócie zo spolupráce s Kevinom Smithom vo filme na Twitteri: „Táto legenda hrá vo filme môjho šéfa. Možno som práve vyvrcholila ako komediálna herečka,“ napísala 16. februára 2018, značkovanie hviezda takých filmov ako Jay and Silent Bob, Clerks a Degrassi: The Next Generation. Ďalším projektom, v ktorom si Hassie zahrala, je Back to Lyla, ktorého vydanie sa plánuje pomerne skoro. Hassie má vo filme titulnú úlohu, pričom sa pripojí k obsadeniu spolu s Emmou Kenney, E. R. Ruizom a Tracie Thoms. Hassie sa tiež objavila v niekoľkých epizódach show Yellowstone, kde získala úlohu Laramie.

Osobný život. Je Hassie lesba?

Povesti o tom, že Hassie je lesbička, sa rozšírili po sociálnych médiách, keď sa objavila v jednom z hudobných videí Hayley Kiyoko Gravel to Tempo.

Pokiaľ je Hayley veľkou súčasťou LGBTQ komunity, Hassie bola považovaná za lesbičku a dokonca dostala veľa lesbických fanúšikovských umení od svojich a Hayleyho fanúšikov a sledovateľov. Hassie však tvrdí, že nikdy nebola lesbička, aj keď podporuje LGBTQ komunitu, zdieľala tiež, že ona a Hayley sú dlhoročné priateľky.

Od roku 2020 randí Hassie s Austinom Nicholsom, hercom, ktorý je známy tým, že sa objavuje vo filmoch ako Deň po zajtrajšku, Glory Road, Wimbledon a Six Feet Under. Austin je tiež známy tým, že hrá v televíznom seriáli The Walking Dead. Pár bol videný spolu mnohokrát, vrátane letnej párty Sea Change v roku 2018, keď začali svoj vzťah. Austin je o 10 rokov starší ako Hassie, ale vekový rozdiel neovplyvňuje ich pocity. Hassie pred románikom s Austinom chodila s iným hercom Wilsonom Bethelom.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Hassie má rada muzikály a divadlo vo všeobecnosti, jej obľúbené hry sú Network, inscenácia s Bryanom Cranstonom a Kinky Boots. Jej obľúbené filmy sú Airplane, Coming to America a Legally Blonde, posledný spomínaný je Hassieho najväčší inšpiračný zdroj v živote. Hassieine obľúbené herečky sú Kate Winslet, Rachel Weisz a Cate Blanchett. Rád trávi pokojný večer pred televízorom a sleduje seriály ako The Wire, Game of Thrones a The Office. Tiež rada číta, nedávno sa podelila o to, že zoznam jej obľúbených kníh zahŕňa Klub bitkárov, Návštevu Goon Squad a Veľký Gatsby.

Hassie sa venuje aj športu, najmä basketbalu, jej obľúbeným tímom je Dallas Mavericks a bola veľmi nadšená do každého zápasu, ktorý hrali: „Keď som bývala v Dallase, chodila som na všetky zápasy. So športom mám to, že som veľmi vášnivý človek a trochu som sa citovo angažoval, či už v dobrom alebo zlom. Ako keby sme prehrali, zničilo by mi to deň,“ povedala zdieľané v jednom z jej rozhovorov. Hassie musela priznať, že sa musela vzdať športu, pretože sa o to príliš starala a vynaložila na to veľa energie, čo ovplyvnilo jej prácu, teraz sa väčšinou zameriava len na fitness. Čo sa týka športu a nožníc, Hassie je obojručná, ale hlavne ľavá.

Hassie povedala, že jej zoznam skladieb obsahuje také hudobné skupiny ako Arcade Fire a Young Fathers, aj keď to môže niektorých jej fanúšikov prekvapiť.

Jej obľúbený komik je Dave Chappell a sníva o tom, že sa s ním jedného dňa stretne. Ako najväčšiu inšpiráciu uvádza Elona Muska.

Jej obľúbeným jedlom sú raňajky, teší sa, keď má v chladničke kávu, jogurt a vajíčka, pretože pre ňu tvoria dokonalé raňajky. Ona dokonca povedal raz, že rada raňajkuje na večeru, nazývajúc to „brinner“. Jej obľúbená kvetina je modrák.

Hassie je nadšenec zvierat

Hassie sa nazýva nadšenec zvierat, keďže má rada všetky druhy zvierat: mývaly, psy, vydry, pričom jej obľúbeným zvieraťom je žirafa. V júli 2018 zomrel jej obľúbený pes Cocomeaux a Hassie sa o smutnú správu podelila so svojimi sledovateľmi na Instagrame.

pridané Hassie Harrison na Utorok 19. februára 2019

Bola prekvapená a hlboko dojatá všetkými podpornými komentármi, ktoré dostala od svojich fanúšikov, pričom uviedla, že objavila najlepšiu stránku sociálnych médií tým, že dostávala správy plné empatie, sympatií a sústrasti z celého sveta.

Vzhľad, štýl oblečenia

Hassie má dlhé blond vlasy a tmavohnedé oči. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), váži okolo 118 libier (48 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-23-35. Čo sa týka štýlu oblečenia, rada nosí oblečenie vo vidieckom štýle a nazýva sa „pravé dievča z Dallasu“. Jej vzhľad často pozostáva z ľahkých bavlnených šiat s kvetinovými vzormi, džínsovej bundy a efektných kovbojských čižiem.

Čistý majetok a plat

Uvádza sa, že od roku 2020 má Hassie čistý majetok nad 250 000 dolárov .