Nahá pravda Emmy Hernanovej – Vek, miery. Ženatý?

ObsahKto je Emma Hernan?

Emma Hernan je americká modelka, ktorá sa stala hviezdou tým, že na Instagram pridala svoje provokatívne fotky. To jej dostalo poctu ako jednej zo Sports Illustrated Lovely Ladies of the Day, vďaka čomu sa stala veľmi populárnou. Okrem iných úspechov bola v januári 2015 vyhlásená za Miss COED.

Emma Hernan Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Emma Hernan sa narodila 14. júla 1991 v Bostone, Massachusetts, USA, vyrastala v bohatej rodine, keďže jej rodičia spoluvlastnili Yankee Trader Seafood.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Môžem túto kombinézu odpísať, však?...požiadam o priateľa🤔

Príspevok zdieľaný používateľom Emma Hernan (@emmahernan) 3. marca 2020 o 14:11 PST

O svojich súrodencoch a vzdelaní toho veľa nenahovorila, okrem toho, že sa odmalička chcela stať modelkou, a tak sa po strednej škole presťahovala do Los Angeles s pocitom, že bude mať väčšie šance uspieť v novom a väčšom prostredí. zábavného priemyslu.

Začiatky kariéry

Emma začala svoju kariéru v roku 2014 tým, že nahrala svoje fotografie a pomaly sa začala prebojovať k sláve. Keď nasledovali ďalšie obrázky, Emma začala spolupracovať s profesionálnymi fotografmi a vizážistami, čo jej prinieslo väčšiu expozíciu.

V januári 2015 bola časopisom COED vybraná ako Miss COED pre rok 2015, pričom sa pripojila k hviezdam, ktoré dosiahli takýto úspech, vrátane Ashley Salazar, Tiffany Toth, Jessicy Ashley a Amandy Paige. Súťaž COED je zdanlivo pre mladých, ktorí navštevujú vysokú školu v USA. Ako dostávala nové ponuky, Emmina popularita na Instagrame rástla, rovnako ako počet jej sledovateľov.

Vzostup ku hviezde

Emma pokračovala v nahrávaní obrázkov z rôznych fotení a v roku 2016 sa stala hviezdou, keďže ju Sports Illustrated označil za jednu z Lovely Ladies of the Day.

Odvtedy Emma začala spolupracovať s mnohými populárnymi značkami, vrátane BeccaSwim, čo je rad plaviek, značky MaryFrancis, potom Revolve, Guess a ďalších, ktoré ju zaradili na zoznam populárnych módnych modelov.

Od spustenia svojej stránky na Instagrame Emma získala takmer 950 000 sledovateľov a ich počet sa neustále zvyšuje, keď zdieľa nové obrázky. Najnovšie uverejnila príspevok z Punta de Mita, Mexiko , potom od San Juan Portoriko , okrem iných exotických lokalít, ktoré navštívila pracovne.

Aby sme hovorili o svojich úspechoch, Emma urobila kampaň pre značku H&M, počas ktorej ju odfotil Michael Oliveri, jeden z najznámejších fotografov, potom spolupracovala so Stello Official a fotila pre Harper's Bazaar Vietnam, kde tiež pracovala. pre značku Want My Look, okrem mnohých iných úspechov.

Emma Hernan Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Emma Hernan je hviezdou vo svete modelingu a jej kariéra sa každým dňom zlepšuje, čím sa jej bohatstvo značne zvyšuje. Podľa zdrojov sa čistý majetok Emmy Hernanovej odhadoval na viac ako 300 000 dolárov začiatkom roku 2020.

Emma Hernan má takmer dokonalé telesné miery, vďaka čomu dosiahla popularitu, ktorej sa dnes teší. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 m), pričom váži približne 110 libier ~ 50 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-34. Vlasy si prefarbila na blond a oči má orieškové.

Osobný život Emma Hernan, zoznamka, priateľ, je slobodná?

Emma je veľmi súkromná osoba, nie toľko celebrít zdieľa všade, kam ide a všetko, čo robí. Výsledkom je, že o Emminom osobnom živote je málo spoľahlivých informácií, s výnimkou skutočnosti, že sa nikdy nevydala a nemá deti.

Emma nebola ani romanticky prepojená s nikým zo sveta celebrít, takže všetky takéto informácie sú dobre skryté.

Emma Hernan Fakty, správy, vplyv

Emma Hernan je známa svojou charitatívnou prácou, pretože spolupracuje s organizáciou Best Buddies, ktorá sa zameriava na zlepšenie života ľudí s mentálnym a vývinovým postihnutím, a to podporou priateľstiev a pracovných miest medzi nimi a zdravými ľuďmi. Zúčastnila sa niekoľkých podujatí organizovaných charitou, vrátane bowlingového podujatia. Povedala, že toto je jedna z jej najdrahších humanitárnych organizácií, pretože sa cíti šťastná so všetkou prácou, ktorú urobili pre ľudí so zdravotným postihnutím.

Emma je milovníčka zvierat a uprednostňuje psov a má a domáci pes, Benny . Rád s ním trávi čas a hovorí o ňom ako o svojom ochrancovi a skutočnom priateľovi.

Keď už hovoríme o svojich priateľkách, Emma má naozaj blízko okrem iných celebrít aj s kreatívnou riaditeľkou Jennou Jenovich a modelkou Ellou Rose. V roku 2017 mala náhodné stretnutie so spevákom Codym Simpsonom a často ju môžete vidieť na štadióne New England Patriots, kde spolu s Chrisom Evansom a Dane Cookom sleduje zápasy franšízy National Football League (NFL).

Hoci býva v Los Angeles, zostala verná svojim New England Patriots. S takmer 950 000 sledovateľmi na Instagrame Emma ovplyvnila ďalšie mladé modelky a úzko spolupracovala s niektorými zo svojich dedičiek vrátane Ella Rose a Lulu Fritzová , okrem iného.

Najmä vďaka jej popularite o nej písali mnohé časopisy Inquisitr , ktorá použila jej fotografie na Instagrame, aby o nej informovala a odhalila jej najnovšie profesionálne snaženia.