• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Emmy Clarke – Kde je teraz? – Životopis

Nahá pravda Emmy Clarke – Kde je teraz? – Životopis

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

americká herečka Mary Elizabeth „Emmy“ Clarke sa narodila 25. septembra 1991 v Mineole, Long Island, New York USA, ale v prvom roku života sa jej rodina presťahovala do Houstonu v Texase. Keď mala Emmy šesť rokov, presťahovali sa do Working, Surrey, Anglicko, kde navštevovala The American International School, známu ako TASIS England.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ďalší Allagash 4 pani plz

Príspevok zdieľaný používateľom Emmy Clarke (@_emmyclarke) 8. októbra 2017 o 12:20 PDT

V 11 rokoch sa jej rodina presťahovala späť do USA, tentoraz do New Yorku, kde Emmy nasledovala sylabus Kráľovskej akadémie tanca a desať rokov študovala balet. V roku 2009 začala študovať na Fordham University a v roku 2014 ukončila bakalársky titul v odbore komunikačné a mediálne štúdiá. Má staršieho brata Patricka a mladšiu sestru Bridget. Emmy v súčasnosti žije v okrese Fairfield v štáte Connecticut.

Kariéra

Herectvo

V roku 2003 vo veku 12 rokov sa Emmy objavila ako Aimee vo svojom prvom hereckú rolu , v televíznom filme Môj dom v Umbrii. Film mal hviezdne obsadenie vrátane Dame Maggie Smith, Timothyho Spalla, Ronnieho Barkera a Chrisa Coopera, čo prispelo k obrovskému úspechu filmu a bol obzvlášť chválený kritikmi – získal cenu Primetime Emmy a dve nominácie na Zlatý glóbus.

Emmy získala v roku 2004 cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom filme, minisérii alebo špeciálnej mladej herečke vo vedľajšej úlohe. Od Monkovej prvej epizódy tretej série, Pán Monk a červený sleď, dostala Emmy opakujúcu sa rolu v televíznom seriáli ako Juliette (Julie) Teeger, dcéra Natalie Teegerovej, druhej asistentky Adriana Monka. Komediálno-dramatický televízny seriál sleduje fobického, nutkavého, ale nadaného súkromného detektíva Adriana Monka a vysielal sa v rokoch 2002 až 2009, s Emmy v 24 epizódach v rokoch 2004 až 2009.

Tony Shalhoub (Monk) získal v roku 2003 cenu Zlatý glóbus za najlepší herecký výkon v televíznom seriáli – muzikáli alebo komédii a seriál bol nominovaný na sedem cien Zlatý glóbus, vrátane Tonyho víťazstva. Emmy stvárnila Grace Arbus vo filme Fur: An Imaginary Portrait of Diane Arbus, životopisnom dramatickom filme, ako dcéru Diane Arbus, slávnej americkej fotografky. Film bol vydaný 10. novembra 2006 a hlavnú postavu si zahrala víťazka Oscara Nicole Kidman.

V roku 2010 sa Emmy objavila v krátkom filme Capture the Flag a v kriticky uznávanom televíznom dramatickom filme The Line ako Jessie Donovan. V roku 2014 hrala Brie v komediálnom dramatickom filme Bytové problémy, ktorý bol komerčným prepadákom.

marketing

Po absolvovaní Fordham University v roku 2014 sa rozhodla opustiť herectvo a venovať sa novej kariére v reklamnom priemysle.

Jej prvou prácou bola marketingová pracovníčka pre mobilnú aplikáciu PeepApp na zdieľanie fotografií. Postupne sa vypracovala a stala sa sociálnou riaditeľkou a mediálnou plánovačkou pre Good Apple Digital, butikovú mediálnu agentúru so sídlom v Silicon Valley.

Osobný život

Je dobrými priateľmi s Traylor Howard, herečkou, ktorá hrala Natalie Teeger vo filme Monk. O svojom osobnom živote zostáva veľmi tichá a súkromná, takže o jej rodine alebo romantických vzťahoch sa toho veľa nevie. Na svojich účtoch na sociálnych sieťach je však veľmi aktívna.

Z jej prítomnosti na internete vidno, že má rada zvieratá, najmä psov, keďže má jedného svojho, ktorého berie so sebou všade, kam ide.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Počas leta sa plaví Optimists na Long Island Sound.

Vzhľad

Má zelené oči a prirodzene hnedé vlasy, no často si ich farbí na blond. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 metra) a váži okolo 114 libier (52 kg).

Čistý majetok a plat

Začiatkom roku 2020 má odhadovanú čistú hodnotu 2 milióny dolárov.