Nahá pravda: Ellen Rose – vek, výška. Je vydatá?

ObsahKto je Ellen Rose?

Ellen Rose je anglická osobnosť YouTube, televízna moderátorka a hráčka videohier, ktorá sa preslávila svojimi videami na YouTube, ktoré pozostávajú z rôznych malých hier, výziev a vlogov. Získala viac ako 100 000 predplatiteľov. Jej hlavnou prácou v televízii bolo hosťovanie Outside Xtra (2016-2020).

Ellen Rose Wiki - Vek, detstvo a vzdelanie

Ellen Rose sa narodila 29. novembra 1988 vo Fulhame v Londýne, Spojené kráľovstvo, jej otec sa volá Andrew, zatiaľ čo meno svojej matky neprezradila. Je slobodné dieťa a detstvo prežila vo svojom rodnom meste.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Fialová! Potiahnutím prstom uvidíte, ako dosiahnem svoju očarujúcu magickú zmenu vlasov! Po problémoch s obličkami som sa cítil lepšie av rámci prípravy na odstránenie ureterického stentu (akokoľvek to znie príjemne) som si vlasy nafarbil. Vybledne do modra, ale práve tu je, keď ho farbím! Cítim sa teraz oveľa lepšie A je pekné, že moje vlasy odzrkadľujú #fialové vlasy #farba vlasov #vlasy

Príspevok zdieľaný používateľom Ellen Rose (@icklenellierose) 5. februára 2020 o 15:15 PST

Ellen sa začala zaujímať o svet hier a fantasy už v ranom veku vďaka svojmu otcovi a jej prvou láskou bola séria Harry Potter. Začala viac objavovať filmy, seriály a knihy, ale stala sa aj fanúšičkou komédie, rozvíjala si svoj vlastný komediálny štýl, používala sarkastické a sebazničujúce vtipy. Po strednej škole sa Ellen zapísala na univerzitu, kde sa stala prezidentkou univerzitnej komediálnej spoločnosti. Okamžite začala navštevovať stand-up show, vyvíjala si vlastnú rutinu a uvažovala o založení vlastného kanála YouTube, no jej priateľ ju odhovoril.

Začiatok kariéry

Po niekoľkých mesiacoch práce účtovníčky a predavačky ju však túžba stať sa komičkou a youtuberkou premohla a začiatkom roku 2010 spustila svoj kanál, Icklenllierose . Jej prvé video bolo nahrané v januári 2010 s názvom Ahoj Internetz- The New Kid in Town , ktorá má teraz viac ako 14 000 zobrazení. Nahrala ďalšie video s názvom Amanda Holden na hosťovanie nového Crystal Maze?!?!, v ktorom vyjadrila svoj názor na túto tému, no toto video sa nestalo veľmi populárnym. Napriek tomu Ellen pokračovala vo vytváraní zábavnejších videí a tiež začala na svoj kanál nahrávať herné videá, ktoré sa postupne stávali populárnejšími.

Vystúpte na výslnie

Ellen sa stala jednou z najvýznamnejších osobností YouTube z Anglicka, a hoci na YouTube nemá masívne sledovanie, so svojimi 100 000 odberateľmi je stále hviezdou. Stala sa veľmi populárnou vo svojej krajine, ale aj po celom svete a jej videá dosiahli 5,2 milióna videní a toto číslo sa neustále zvyšuje. Medzi jej najobľúbenejšie videá patrí Why I Left Xbox On s približne 520 000 videniami, potom Fake Girl Gamers (280 000-krát) a Dear Reply Girls... (vyše 240 000 zhliadnutí), medzi mnohými ďalšími, ktoré k nej prispeli. bohatstvo.

Hoci väčšina jej videí sú názory na rôzne témy, natočila aj videá o hrateľnosti hier ako Bioshock, Tomb Raider, Dead Space 2, potom Kingdoms of Amalur: Reckoning a iné. Stále tiež produkuje komediálne videá a tiež hovorila o svojom živote.

Televízna práca

S rastúcou popularitou na YouTube a jej neustále rastúcimi znalosťami o videohrách a komunite YouTube bola Ellen pozvaná, aby sa stala hostiteľkou niekoľkých významných videoherných relácií.

V roku 2016 sa prvýkrát objavila v televízii v dokumentárnej šou Outside Box pre kanál Xbox On, ale čoskoro skončila, pretože sa chcela sústrediť na iné projekty. Potom sa stala spoluredaktorkou šou Outside Xtra a je v šou od roku 2016 až do súčasnosti. Naposledy stvárnila Merliwen v krátkom videu The Oxvenurers Guild: Literally Everyone Else in the World (2019).

Ellen Rose Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Ellen Rose je internetová hviezda a okrem iných projektov zabŕdla aj do televízneho sveta, z ktorých všetky prispeli k jej bohatstvu.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa Ellenin čistý majetok odhadoval na približne 500 000 dolárov začiatkom roku 2020. Ellen Rose neprezradila svoju výšku a váhu, ale často hovorila, že je veľmi nízka, hoci má štíhlu postavu a často žartovala o jej vzhľade vo svojich videách na YouTube. Ellen má hnedé vlasy a hnedé oči.

Osobný život Ellen Rose, rande, priateľ, je slobodná?

Ellen Rose odviedla skvelú prácu pri skrývaní informácií o svojom osobnom živote. Podľa niektorých jej tweetov a iných príspevkov na sociálnych sieťach je Ellen momentálne slobodná a zameriava sa na svoju profesionálnu kariéru.

Nikdy nebola prepojená s nikým, s celebritou alebo nie. Dúfajme, že začne zdieľať viac informácií o sebe.

Ellen Rose, fakty, správy, vplyv

Ellen je stále aktívna v komunite YouTube a jej najnovšie video malo názov retrospektíva jej kariéry na YouTube 10 rokov na YouTube (napriek všetkému) , ktorá má od zverejnenia začiatkom roka 2020 už viac ako 80 000 zobrazení. Jej predchádzajúca Mám zápal pľúc (spoiler: je to na hovno) bola nahraná pred 11 mesiacmi a všetci sa obávali jej kariéry na YouTube, no ona sa viac sústredila na svoju prácu v televízii.

Od vstupu do šoubiznisu sa Ellen stala populárnou na iných platformách sociálnych médií a ovplyvnila veľa mladých dievčat, aby sa venovali kariére na YouTube, pričom často hovorila, že je veľmi spokojná so svojimi úspechmi.

Môžete ju vidieť na rôznych podujatiach v oblasti komiksov a hier, ako sú okrem iného MCM London Comic Con a E3. Ellen spolupracovala s mnohými ďalšími youtubermi, vrátane Marca Straighta, s ktorým pracovala na jeho albume z roku 2018 a prispela piesňou Let You In, potom Laura Kate, Gavin Dunne a Jim Sterling, keď sa objavila v ich show Podquisition v septembri 2019.