• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Elizabeth Mitchell – čistá hodnota, merania

Nahá pravda Elizabeth Mitchell – čistá hodnota, merania

ObsahÚvod

Nie všetci známi ľudia si to všetko nechali doručiť na tanieri. Niektorí z nich, ako Elizabeth Mitchell, tvrdo pracovali, aby dosiahli slávu. Kto je Dr. Juliet Burke z Lost v skutočnom živote? Ako sa dostala k svojej prelomovej úlohe a kto je muž, ktorý si získal jej srdce?

Raný život a vzdelanie

Elizabeth Mitchell sa narodila ako Elizabeth Joanna Robertson 27. marca 1970 v Los Angeles, Kalifornia, USA. Jej matkou je Josephine Marian Mitchell, ktorá pracovala ako právnička. Kvôli práci Josephine sa obaja v roku 1970 presťahovali do Dallasu v Texase, kde sa Josephine stretla s Josephom Day Mitchellom, ktorý bol tiež právnikom, s ktorým sa obaja zosobášili v roku 1975, a Elizabeth si vzala priezvisko svojho nevlastného otca.

Elizabeth Mitchell – Elizabeth Mitchell | Flickr – Zdieľanie fotografií!, cez pics.onemusic.tv Odkaz: http://ift.tt/1QElhaQ#ElizabethMitchell #Elizabeth #Mitchell #| #Flickr #- #Foto #Zdieľanie!http://ift.tt/1QElhaQ

pridané Obrázky celebrít na Pondelok 2. novembra 2015

V rokoch 1978 a 1981 sa narodili Mitchellove nevlastné sestry Kristina Helen ‚Kristie‘ Mitchell a Katherine Day ‚Kate‘ Mitchell.

Mitchell navštevoval Booker T. Washington High School for the Performing and Visual Arts so sídlom v Dallase, Texas, spolu s budúci hudobník Ray Hargrove. Po imatrikulácii sa zapísala na Stephens College v Columbii v štáte Missouri, kde absolvovala bakalársky titul v odbore výtvarné umenie. Potom sa nakrátko presťahovala do Európy, kde pokračovala v štúdiu herectva na British American Drama Academy.

Kariéra

Mitchell odštartovala svoju hereckú kariéru v niekoľkých divadelných inscenáciách, ako napríklad Ako sa vám páči, Mierte za mieru, Zábavná vec sa stala na ceste do fóra či Baby a Chicago.

Napriek tomu, že sa Mitchell krátko objavila v televíznom seriáli Loving, keď mala len 13 rokov, jej „skutočný“ televízny debut sa odohral v roku 1993, keď stvárnila Bethanny Hainesovú v epizóde akčného televízneho seriálu Nebezpečné krivky. Jej prvá väčšia rola prišla v roku 1996, keď získala rolu Laury Malloy v ďalšom akčnom televíznom seriáli L.A. Firefighters. V nasledujúcich dvoch rokoch mala menšie úlohy v seriáloch JAG a The Sentinel.

V roku 1998 stvárnila opakujúcu sa postavu Jane Chasen v miniseriáli Significant Others a v tom istom roku hrala kaderníčku Angeliny Jolie vo filme Gia.

Nasledujúci rok mala svoju prvú veľkú celovečernú rolu v komediálnom filme Molly a v roku 2000 sa objavila vo filmoch Frequency – počas nakrúcania si zlomila nos – ako aj vo filme Nurse Betty. Zahrala si v televíznom filme Príbeh Lindy McCartneyovej, kde stvárnila prvú manželku bývalého Beatla Paula McCartneyho, ktorého stvárnil Gary Bakewell.

Ďalšia významná úloha Mitchell prišla v roku 2000, keď stvárnila Dr. Kim Legaspi, milenku Laury Innesovej, v slávnom televíznom seriáli ER, pričom v seriáli zotrvala dve sezóny. V roku 2001 mala opakovanú úlohu Alice Allenby v televíznom seriáli The Beast a v nasledujúcich rokoch sa objavila v niekoľkých filmoch, najmä Double Bang, Hollywood Palms a The Santa Clause 2.

Tiež stvárnila Ariel Saxon v prvej sezóne dramatického televízneho seriálu The Lyon’s Den a hosťovala v CSI: Crime Scene Investigation v epizóde z roku 2003.

Rok 2004 bol pre Mitchell úspešný, keďže účinkovala v mnohých televíznych seriáloch, najmä v Everwoode, Boston Legal a House. Hrala aj v televíznych filmoch 3: Príbeh Dalea Earnhardta a Gramercy Park.

V roku 2006 bola obsadená ako Dr. Juliet Burke do úspešného televízneho seriálu Lost o prežitie a zostala v šou 55 epizód až do svojho odchodu v roku 2010. Postavu si zopakovala aj v spin-off miniseriáli Lost: Missing Pieces. .

Od roku 2009 do roku 2011 hrala Mitchell v sci-fi televíznom seriáli V, potom sa po skončení show objavila v Law and Order: Special Victims Unit, kde hosťovala ako postava June Frye.

Od roku 2012 stvárňovala opakujúcu sa postavu Rachel Matheson vo filme Revolution, dobrodružnom seriáli o prežití v čase globálneho výpadku elektriny, pričom v seriáli zotrvala až do konca v roku 2014. V tom istom roku získala ďalšiu významnú úlohu, tentoraz v seriáli. fantasy televízny seriál Bol raz jeden, v ktorom stvárnila Ingrid, snehovú kráľovnú.

Mitchell sa objavila po boku Toma Wlaschihu v poslednej sezóne televízneho seriálu Crossing Lines v roku 2015. Nasledujúci rok stvárnila senátora Charlieho Roana vo filme The Purge: Election Year a neskôr v tom istom roku sa pripojila k hlavnému obsadeniu televízneho seriálu Dead of Leto, no predstavenie trvalo len jednu sezónu.

Ako ďalší hosť vystupovala ako ctihodná doktorka Anna Volovodovová v sezóne 2018 v sci-fi televíznom seriáli The Expanse.

Od mája 2020 je oznámené, že sa objaví v niekoľkých filmoch, ako napríklad What We Found, Witch Hunt a Never Too Late.

Osobný život

Mitchell mala počas svojej kariéry niekoľko verejných vzťahov, po prvé s hercom Davidom Lee Smithom, ktorý je známy z filmov ako A Walk to Remember, The Man from Earth a Mysterious Skin. Dvojica spolu chodila niekoľko rokov a žili spolu na Manhattane na Upper West Side v New Yorku v roku 1995.

Jej druhý odhalený vzťah bol s jej kolegom z príbehu Lindy McCartney, Garym Bakewellom.

Títo dvaja sa stretli na nakrúcaní a čoskoro potom začali spolu chodiť, dokonca sa zasnúbili, no v roku 2002 sa rozišli bez toho, aby sa zaviazali.

V roku 2004 sa Mitchell oženil s Chrisom Soldevillom, ktorý v tom čase pracoval ako improvizačný herec. Pár privítal svojho syna Christophera Josepha Soldevillu Jr., len pár mesiacov po svadobnom obrade, 12. septembra 2005. Rodina žila na ostrove Bainbridge vo Washingtone D.C. Ich manželstvo však nevydržalo a v roku 2013 požiadali o rozvod.

Ona a jej kolegyňa herečka Elizabeth Banks v skutočnosti zdieľajú rovnaké meno. Banks zmenila svoje meno, keď sa pripojila k Screen Actors Guild, aby medzi nimi nedošlo k zámene.

Od mája 2020 žijú jej rodičia v luxusnej oblasti Dallasu v Texase. Mitchell nie je aktívna na platformách sociálnych médií Twitter a Facebook, ale má oficiálny účet Instagram s viac ako 26 000 sledovateľmi.

Čistá hodnota

Elizabeth Mitchell má za sebou pomerne úspešnú hereckú kariéru, ktorá jej priniesla malý majetok. V roku 2014 Mitchell kúpil ranč nachádzajúci sa na ostrove Bainbridge vo Washingtone D.C. za nezverejnenú sumu. Od mája 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 3 miliónov dolárov.

Fyzicka charakteristika

Mitchell je považovaná za krásnu ženu s blond vlasmi a jasne modrými očami. Je vysoká 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 145 libier (65 kg), s vitálnymi štatistikami okolo 37-29-36.