• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Diany Melison – Vek, výška, priateľ – Wiki

Nahá pravda Diany Melison – Vek, výška, priateľ – Wiki

ObsahKto je Diana Melison? Wiki Bio

Diana Melison sa narodila ako Anna Volkova v Petrohrade v Rusku 13. januára 1993, takže jej znamenie zverokruhu je Kozorožec a má ruskú národnosť. Je modelkou a herečkou, pravdepodobne najznámejšou vďaka úlohám v hororových filmoch Dizlayk a Marshrut postroen.

Raný život a vzdelanie

Diana bola vychovaná v Petrohrade spolu so svojimi tromi súrodencami Svetlanou Bilyalovou, Nasty Ne-Khochu a Anytkou Skybko ich otcom, ktorý je majiteľom malého obchodu, a ich matkou, ktorá je v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Princezná na zámku🦇

Príspevok zdieľaný používateľom Diana Melisonová 🦇 (@di_melison) 15. marca 2020 o 9:08 PDT

Diana vyrastala ako fyzicky aktívna, počas základnej školy sa venovala niekoľkým športom a po zápise na miestnu strednú školu sa pripojila k dramatickému krúžku a objavila sa v niekoľkých hrách, pričom bola tiež roztlieskavačkou a v školskom futbalovom tíme. Po imatrikulácii pokračovala vo vzdelávaní na Saint Petersburg State University, kde v roku 2015 ukončila bakalársky titul v odbore ekonómia a financie. Diana sa modelingu venuje od svojich šiestich rokov, pretože často pózovala pred zrkadlom v spálni. cvičiť a dodržiavať prísnu diétu, aby bola fit na rozbeh svojej modelingovej kariéry.

Kariéra ako modelka a herečka

Uznanie získala po uvedení v časopise Mean v roku 2013, po ktorom nasledovalo vystúpenie vo videoklipe skupiny Kido v roku 2014. O dva roky neskôr začala Diana svoju hereckú kariéru na plný úväzok účinkovaním v komediálnom horore film s názvom Nepáči sa mi , v ktorom hrajú Anastasiya Akatova, Evgeniy Dakot a Oleg Gaas a sleduje video blogerov, ktorí sa zhromaždili v kaštieli a teraz sú v pasci svojho vraha, ktorý chce odpoveď len na jednu otázku: ‚Kto ich chce zabiť?‘.

V tom istom roku bola Diana pozvaná hrať v hororovom thrilleri s názvom Marshrut postroen režiséra Olega Assadulina, ktorý sleduje mladý pár, ktorý po kúpe veľmi lacného auta BMW zistí, že v aute straší. Diana je považovaná za jednu z najkrajších ruských modeliek, okrem iného pózovala pre magazíny Faces, Tattoo Model a Lifestyle for Men. Diana sa tiež pokúsila stať sa YouTuberkou, svoj kanál spustila 24. júna 2013 a počas prvých dvoch rokov na platforme odovzdala osem videí, no keďže jej kanál získal menej ako 9 000 odberateľov, odvtedy ho opustila.

Je však osobnosťou sociálnych médií a hviezdou Instagramu, keďže na svojom účte zhromaždila takmer dva milióny sledovateľov, na ktoré nahrala viac ako 1350 obrázkov. Diana denne odovzdáva obrázky, z ktorých väčšina je zhotovená počas jej fotení . Diana mala tiež krátky podnik v priemysle filmov pre dospelých, ktorý trval asi pol roka.

Milujte život a vzťahy

Diana začala chodiť s profesionálnym fotografom Aleksandrom Marvinom v roku 2016 po tom, čo sa stretli počas fotenia.

Tí dvaja spolu chodili dva roky, pričom Marvin ako jediný mohol s Dianou pracovať a fotiť ju, no po problémoch so žiarlivosťou sa ich cesty v novembri 2018 rozišli. Vo februári 2019 začala Diana chodiť Egor Nikolajevič „KReeD“ Bulatkin , ktorý je rapper a skladateľ. Egor sa narodil v Penze v Rusku 25. júna 1994, takže jeho znamenie zverokruhu je Rak a má ruskú národnosť. Vychoval ho jeho otec Nikolai, ktorý je robotníkom v továrni, a jeho matka, žena v domácnosti, má staršiu sestru menom Polina Fiath, ktorá je speváčka a herečka.

Vo veku 11 rokov sa Egor rozhodol, že chce byť rapperom, keď sa stal veľkým fanúšikom 50 Centa a jeho piesne Candy Shop. Svoju prvú pieseň s názvom Lyubov v seti nahral na svoj kanál YouTube v júli 2011, ktorá sa stala hitom v Rusku, a v apríli 2012 podpísal zmluvu s Black Star Inc.. Odvtedy vydal viac ako 90 skladieb, ako napríklad Zavedi moi puls, Nevesta a Starletka, zatiaľ čo jeho najpopulárnejší hit – Samaya Samaya – bol vydaný 9. októbra 2014 a dostal sa na prvé miesto v ruských hitparádach. Egor randil s moldavsko-americkou modelkou Xenia Deli v roku 2015 a potom v roku 2016 s ruskou speváčkou Nyusha.

pridané Diana Melisonová na Štvrtok 29. marca 2018

Chodil s Dianou viac ako šesť mesiacov po tom, čo sa rozišli, zatiaľ čo sa hovorí, že títo dvaja sa dali opäť dokopy a chodia spolu už vyše roka.

Záľuby a iné záujmy

Diana je veľkým fanúšikom filmového priemyslu, pričom medzi jej obľúbených hercov a herečiek patria Tom Hanks, Bruce Willis a Anne Hathaway, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Terminál, Posledný samuraj a Jeden deň. Tiež rada sleduje animované filmy, pričom medzi jej obľúbené Disneyho patrí Malá morská víla, 101 dalmatíncov a Hľadá sa Nemo.

Vo svojom voľnom čase rada cestuje a bola na mnohých miestach v Rusku, ako aj v niekoľkých európskych krajinách, ako je Francúzsko, Nemecko a Taliansko, pričom niekoľkokrát bola aj v USA – jej vysnívanou destináciou je Miami v r. Florida. Je veľkou fanúšičkou tetovaní a na koži má množstvo atramentových škvŕn – prvé si urobila vo veku 16 rokov. Je fyzicky aktívna, každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni a drží prísnu diétu, čo znamená, že nie cukor ani rýchle občerstvenie, zamerané na zeleninu a ovocie.

Vzhľad a čistý majetok

Diana má 27 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,69 m, váži okolo 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-23-36. Začiatkom roku 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.