• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Diane Farrovej – manžel, rodina, čistá hodnota, telo

Nahá pravda Diane Farrovej – manžel, rodina, čistá hodnota, telo

ObsahÚvod

Existujú ľudia, ktorí sú talentovaní vo viac ako jednej oblasti a ktorí si vďaka svojej tvrdej práci a vytrvalosti zaslúžili významné úspechy vo všetkých týchto oblastiach, to je prípad Diane Farr. Ako sa stala tak úspešnou? A prečo najprv všetci posudzovali jej manželstvo?

Raný život a vzdelanie

Diane Farr sa narodila 7. septembra 1969 na Manhattane v New Yorku v USA do rodiny talianskeho a írskeho pôvodu. Jej matka je Patricia Farr a jej otec Thomas E. Farr – nie sú informácie o žiadnych súrodencoch. Vyrastala v New Yorku, kde chodila na strednú školu – keď mala 12 rokov, krátko sa venovala modelingu a objavila sa na niekoľkých stredoškolských súťažiach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#staycation túra začala v plnej výstroji do dažďa a teraz som sa vybrala na paru, aby som zistila, že som sa náhodne opálila. #californialiving #dermatologistGoingToBeMad

Príspevok zdieľaný používateľom Diane Farr (@getdianefarr) 26. decembra 2019 o 15:37 PST

Po imatrikulácii študovala drámu na Stony Brook University v New Yorku, no paralelne študovala aj na Loughborough University v Anglicku a nakoniec na oboch univerzitách získala spoločný titul Bachelor of Arts v odbore divadlo. Keď mala 19 rokov a bola v prvom ročníku vysokej školy, získala titul Miss New York a v tom momente bola najmladšou ženou, ktorá tento titul vyhrala.

Herecká kariéra

Farr sa preslávila, keď pracovala ako spolumoderátorka v programe poradenstva o vzťahoch MTV Loveline, kde sa objavila vo viac ako 200 epizódach.

Počas tejto doby hosťovala v reláciách ako Arli$$, The Drew Carey Show a CSI a mala opakujúcu sa rolu v Rosewell, kde stvárnila Amy DeLuca, matku Maria DeLuca, postavy Majandry Delfinovej. Bola tiež pravidelnou šou WB Like Family ako Maddie Hudson.

Neskôr sa objavila v sitcome ABC The Job, ktorý vytvoril Denis Leary, ktorý v ňom tiež hral. Zahrala si postavu detektíva Jana Fendricha a zotrvala v šou až do jej skončenia v roku 2002. Potom sa dvojsezónne objavila v ďalšej šou Denisa Learyho, Rescue Me, kde hrala hasičku z New York City Fire Department, Lauru. Miles. Čoskoro však odišla hrať v ďalšej šou, kriminálnom seriáli CBS Numb3rs ako Megan Reeves, zručná agentka FBI.

Táto rola prišla ako náhrada za postavu, ktorá bola vyhodená zo show pred koncom prvej sezóny, Terry Lake. Rolu si udržala od roku 2005 do roku 2008, keď po skončení štvrtej sezóny odmietla obnoviť zmluvu, namiesto toho sa v roku 2009 pripojila k obsadeniu Californication a zostala v sérii celých 10 epizód.

Farr bol tiež hosťom v hitovom seriáli Zúfalé manželky v apríli 2010 a bolo ho možné vidieť v retrospektíve, ako hrá zlú matku, ktorej syn sa stal sériovým vrahom a nakoniec zabil aj ju. Farr sa objavila aj v mnohých ďalších televíznych seriáloch, ako napríklad Biely golier, v ktorom hrala Ginu De Stefano, Grey's Anatomy a v Súkromnej praxi stvárnila postavu Mirandy, ktorá bola tiež obľúbenou postavou Briana Benbena, Dr. Sheldona Wallacea. .

Bola tiež v komediálnom filme Adama Carolla Road Hard ako Sarah, v ktorej sa hlavný hrdina zaujímal o lásku. Diane tiež píše a režíruje pre Ass Castles, komediálny seriál, ktorý sa vysiela na FunnyorDie.com

V roku 2007 produkovala dokumentárny film HBO Children of God: Lost and Found, ktorý ukazuje životy niekoľkých detí, ktoré unikli kultu Children of God (ktorý je známy aj pod názvom Love and The Family), a ich návrat do väčšinovej spoločnosti. .

Kariéra autora

Okrem písania pre vlastnú komediálnu show je Farr aj autorkou dvoch kníh. Prvý s názvom The Girl Code: The Secret Language of Single Women vydala v roku 2001, v ktorom rozoberá tajný jazyk, ktorý údajne zdieľajú všetky slobodné ženy.

Vo svojej druhej knihe Kissing Outside the Lines, vydanej v máji 2011, komediálnym spôsobom rozpráva o ťažkostiach a výzvach, ktorým niekto čelí, keď je v manželstve medzi rasami. Zároveň je novinárkou, píše pre viaceré americké magazíny vrátane Glamour, Cosmopolitan či Esquire a píše aj stĺpček pre prestížny International Herald Tribune.

Osobný život

Farr sa zasnúbil so Seung Yong Chungom, manažérom zábavného marketingu z Južnej Kórey, 29thOktóber 2005. Manželia sa uzatvorili 26thjúna 2006 a v marci 2007 privítali svoje prvé dieťa, Beckett Mancuso Chung, potom v auguste 2008 svoje dcéry dvojičky, Sawyer Lucia Chung a Coco Trinity Chung.

Manželstvo Farra a Chunga čelilo mnohým predsudkom, najmä zo strany oboch rodičov, no ignorovali zlé reči a dokázali, že manželstvá medzi rasami nie sú odsúdené na neúspech. Bola vychovaná ako katolíčka, no tvrdí, že je ateistka.

Diane sa ukázala ako žena mnohých talentov. Okrem hereckej kariéry a vydania dvoch kníh pôsobí aj ako inštruktorka jogy a generálna dodávateľka. Jednou z jej obľúbených aktivít je snowboarding. Na krátky čas bola učiteľkou drámy vo väznici s maximálnym stupňom stráženia, ktorá bola určená len pre mužov. Bola tiež manažérkou reštaurácie v Los Angeles v Kalifornii, ktorú vlastnila herečka Christina Applegate. Farr bola zasnúbená už predtým, a keď ju jej vtedajší snúbenec len deň pred svadbou opustil, spolu so svojou priateľkou Laurou Baileyovou založili spoločnosť, ktorá sa špecializovala na výrobu pohľadníc s názvom Other Announcements.

Tieto karty nie sú podpísané tým, čo sa považuje za bežné vyhlásenia alebo pozvánky, ale skôr slúžia ako oznámenia, keď je svadba zrušená alebo sa nekoná párty, ako aj pri všetkých iných podobných, nie príliš šťastných príležitostiach.

Raz, keď sa jej opýtali na jej kariérne cesty povedal : „Urobila som šou na Broadwayi a nikoho to nezaujímalo, dostala som prácu, keď som hovorila o sexe v televízii a každý chcel stretnutie.“ Farr je veľvyslankyňou nadácie Mineseeker a obzvlášť hlasne hovorí o ich kampani Sole of Africa, ktorá je sa venuje lokalizácii a odstraňovaniu nášľapných mín, ktoré stále existujú na celom africkom kontinente. Jedným z patrónov nadácie bol zosnulý Nelson Mandela a ďalšími vplyvnými patrónmi sú Sir Richard Branson, jordánska kráľovná Noor a Brad Pitt. Farr v súčasnosti žije so svojou rodinou v La Canada Flintridge v Kalifornii. Je veľmi aktívna na všetkých svojich účtoch na sociálnych sieťach.

Čistá hodnota

Diane Farr má mnoho rôznych povolaní a všetky jej prinášajú značné množstvo bohatstva. To jej pomohlo získať titul jednej z najlepšie zarábajúcich herečiek podľa Forbes. Začiatkom roku 2020 je jej čistý majetok odhadnutý okolo 40 miliónov dolárov a jej mesačný zárobok údajne vyšší ako 100 000 dolárov.

Fyzicka charakteristika

Farr je považovaná za nádhernú, sexi ženu. Je vysoká 5 stôp 6 palcov (1,68 metra), no informácie o jej váhe a životných mierach nie sú zverejnené, no je ľahké vidieť, že je skôr štíhla a že sa o svoje telo dobre stará. Vlasy má svetlohnedé a oči svetlomodro-zelené.