Nahá pravda Denise Milani – merania, partner, Wiki

Denise Milani je slávna bikini modelka, senzácia Instagramu a fitness influencerka na sociálnych sieťach. Raz bola zatiahnutá do drogovej kontroverzie, no polícia priznala, že Denisine fotografie boli použité na pašovanie kokaínu.

ObsahRaný život a rodina

Denise Krajickova sa narodila 24. apríla 1976 vo Frýdku-Místku, teraz v Českej republike. Jej znamenie zverokruhu je Býk a má českú národnosť. O jej rodine sa vie len málo, okrem toho, že je najstaršou dcérou svojich rodičov a má dve mladšie sestry. Jej rodina žije v Českej republike, zatiaľ čo Denise žije v Los Angeles, ale často navštevuje svojich príbuzných.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Žite viac v okamihu. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Denise Milani (@denisemilaniofficial) 30. mája 2020 o 7:54 PDT

Vzdelanie

Denise maturovala na miestnej strednej škole v roku 1994 a potom odišla do Los Angeles, aby sa venovala svojej kariére modelky. Nedosiahla žiadne vysokoškolské vzdelanie, absolvovala však niekoľko kurzov, aby sa stala masážnou terapeutkou a potom osobnou fitness trénerkou.

Kariéra

Kariéra modelky

Keď Denise v roku 1994 prišla do USA, dostala svoju prvú prácu ako čašníčka v bare Hermosa Beach. Keď tam pracovala, objavil ju hľadač talentov jednej z miestnych talentových agentúr a pozvali ju, aby podpísala zmluvu na prácu modelky. Keďže to bol Denisin životný sen, okamžite súhlasila, odišla z baru a dala výpoveď aj svojej vedľajšej práci masérky.

Prvé obdobie jej práce ako modelky bolo dosť ťažké, keďže stále nevedela dobre po anglicky, takže sa počas fotení snažila pochopiť, čo od nej fotografi chcú. Nakoniec sa však naučila jazyk a prekonala tento problém.

V roku 2005 si Denise najala online mediálny zdroj SportsByBrooks a pracovala ako modelka pre jej reklamné kampane. Pózovala aj pre mnohé časopisy a športové weby, ako napríklad Men’s Health, Sports Illustrated atď.

Bikini súťaže

Denise sa venovala športu, robila veľa fitness nielen preto, aby sa udržala v kondícii, ale aby sa zúčastnila aj súťaží vo fitness a bikinách.

V roku 2007 získala titul Miss Bikini World a v roku 2009 bola zaradená do zoznamu 100 najžiadanejších žien sveta podľa medzinárodného prieskumu magazínu AskMen. V roku 2011 bola Denise účastníčkou NPC Excalibur Bikini Championship, ktoré sa konalo v Culver City v Kalifornii a vyhrala svoju kategóriu. Podelila sa aj o svoj proces prípravy na súťaže, pričom ukázala jedlo, ktoré si sama uvarila, aby získala toľko svalov, koľko potrebovala, a zverejnila aj niekoľko videí zo svojej cvičebnej rutiny.

Senzácia na sociálnych sieťach

Denise rozvíja svoj instagramový účet od 13. februára 2013, kedy vyšlo jej prvé tréningové DVD s názvom Denise Milani Bikini Body Workout. DVD tiež obsahovalo niekoľko tipov na cvičenie od hviezdy Medzinárodnej federácie kulturistiky a fitness Pro, Taylora Mathenyho, ktorý je známy tým, že je zápasníkom na dôchodku a v roku 2001 sa objavil v relácii MTV Tough Enough.

Denise prilákala na svoj účet na Instagrame viac ako 670 000 predplatiteľov a tiež vytvorila svoju fanúšikovskú stránku na Facebooku s viac ako 300 000 sledovateľmi. Od roku 2020 je tiež certifikovanou osobnou trénerkou NCSF, certifikovanou wellness koučkou a certifikovanou inštruktorkou spinningu.

Má tiež niekoľko obchodných zmlúv s takými značkami, ako je The Republic of Tea, značka oblečenia La Perla atď.

Osobný život, manžel Jerry Trlica

Denise svoj súkromný život tají – nie je jasné, prečo prijala svoje profesionálne meno, pretože je známe, že je vydatá za Jerryho Trlicu, ktorý je tiež z Českej republiky. Jerry je tesár, ktorý vlastní spoločnosť JLT Restoration, ktorá bola založená v roku 1980 a sídli v Pasadene v Kalifornii. Jerry sa narodil v roku 1956, čo znamená, že v roku 2020 má okolo 64 rokov. Jerry sa oženil s Denise, keď mala 19 rokov a pomohol jej rozvinúť jej kariéru modelky. Denise porodila ich syna Jacoba v roku 2000.

V apríli 2020 sa objavilo niekoľko špekulácií o vzťahu Denise a Jerryho povrávalo sa rozdeliť sa. Žiadne zdroje však netvrdili o oficiálnom rozvodovom procese informácie koluje po sociálnych sieťach.

Kontroverzia okolo pašovania drog

V roku 2012 Denise prilákala 68-ročného profesora fyziky a astronómie z Univerzity v Severnej Karolíne menom Paul Frampton, aby priviezol na letisko v Buenos Aires prípad plný kokaínu. V skutočnosti o tom Denise vedela, keď ju zastihla polícia po tom, čo prichytili profesora Framptona, ktorý niesol viac ako 4 libry drog v prípade, o ktorom bol presvedčený, že prejde... samotnej Denise Milani.

Podvodníci použili fotografiu modelky na vytvorenie falošného účtu na sociálnej sieti a pomocou nej prinútili Paula Framptona vykonať pašovanie. Nikto nevie, čo podvodníci Framptonovi za jeho činy sľúbili. Počas operácie Denise užíval si na rodinnú dovolenku v Prahe s manželom a synom, keď jej zavolali úrady. Nakoniec sa ukázalo, že Denise o situácii nemala ani potuchy – jej fotografia bola mnohokrát použitá bez jej súhlasu. Paul Frampton bol odsúdený na 16 rokov väzenia, zatiaľ čo Denise sa ťažko spamätávala zo šoku: „Bola som vo všetkých časopisoch. Bol som v šoku, triasol som sa a nespal som. Pred minulým týždňom som o profesorovi Framptonovi nikdy nepočul.

Veľmi mu sympatizujem, aj keď sa musím čudovať, ako mohol byť taký naivný,“ povedala v rozhovore pre Daily Mail UK v roku 2012. Denise tiež povedala, že sa bojí cestovať, pretože sa bojí, že by sa niečo mohlo stať. jej alebo jej rodine.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Denise rada varí a veľa voľného času trávi v kuchyni a tiež rada organizuje večere. Denisin obľúbený dezert sú jahody máčané v čokoláde. Jej obľúbený nápoj je cappuccino. Má rada jedlá japonskej kuchyne. Jej obľúbeným kvetom je červená ruža. Má psa menom Luke, ktorého jemne volá Lukita a často s ním zverejňuje fotky na svojom instagramovom účte.

Denise je veľkým fanúšikom ľadového hokeja, jej obľúbeným klubom je Los Angeles Kings.

Vzhľad, štýl oblečenia

Denise má tmavohnedé vlasy a orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 3 palce (1,63 m) a váži okolo 115 libier (52 kg), jej vitálne štatistiky sú 39-19-34. Denise trvá na tom, že jej prsia s veľkosťou 32DDD sú úplne prirodzené a nikdy nepodstúpila žiadnu operáciu na svojom tele. Raz sa tiež podelila o to, že by nikdy nedovolila žiadne nahé fotky, táto skutočnosť prinútila mnohých jej sledovateľov predpokladať, že skutočne dávno podstúpila plastickú operáciu, a nechcela byť prichytená pri predvádzaní jaziev, ktoré jej zostali na tele, čo by spôsobilo, že Skutočnosť operácie je celkom zrejmá.

Vytvorte si život, v ktorom sa budete cítiť dobre vo vnútri, nie taký, ktorý len dobre vyzerá navonok. #pravda #pripravený #bebe #interiér #dizajn #večera #láska #outfit #domov #ciele #kuchyňa

pridané Denise Milani na Pondelok 23. júla 2018

Čo sa týka štýlu oblečenia, Denise rada nosí krátke šaty, ktoré zdôrazňujú jej zakrivené telo. Tiež rada nosí ležérne tričká a modré úzke džínsy.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 má Denise údajne čistý majetok 6 miliónov dolárov . Keďže sa povráva, že sa odlúčila od svojho manžela Jerryho Trlicu, pravdepodobne sa chystá rozdeliť ich spoločný majetok, takže jej čistý majetok by sa mohol zvýšiť, ak dôjde k oficiálnemu rozvodu. Čo sa týka jej kariéry v sociálnych médiách, za jeden sponzorovaný príspevok na nej zarobí až 3 300 dolárov Instagram účtu.