Nahá pravda Crystal Westbrooks – O čom vieme?

Crystal Westbrooks je jednou z piatich sestier, ktoré prevádzkujú vlastnú televíznu reality show The Westbrooks, ktorú spustila BET. Známa je aj vďaka krátkemu romániku s Drakeom, slávnym kanadským rapperom, ktorého jej zrejme ‚ukradla‘ jej mladšia sestra India Love.

ObsahRaný život a rodina

Crystal Westbrooks sa narodila 6. marca 1994 v Comptone v Kalifornii v USA, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a má americkú národnosť. Jej otec je Warren Westbrooks a jej matka Candace Candy Westbrooks – vlastnia záhradkársku spoločnosť s názvom Royal Blunts. Pochádza z multietnickej rodiny s indickým, kreolským, španielskym a afroamerickým pôvodom. Crystal má štyri sestry: Brooke Lauren, Morgan, India Love a Bree Candace a dvoch bratov menom Blake a Pop Warren Jr. Crystal má stále veľmi blízko k svojim rodičom, ktorí spolu žijú takmer 35 rokov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Viem, že všetko sa deje z nejakého dôvodu... ale čo to fx$k

Príspevok zdieľaný používateľom Crystal WestBrooks (@westbrooks.crystal) 19. marca 2020 o 18:27 PDT

Podelila sa tiež o to, že jej matka ju vždy veľmi podporovala a veľmi pomáhala svojim dcéram, keď spúšťali vlastnú reality show, ich otec tiež povzbudzoval svoje deti: ‚Nepracujte pre nikoho. Buď svojim vlastným šéfom,“ opakoval od malička.

Vzdelanie

Crystal začala svoje vzdelanie na základnej škole Ambler Avenue, ktorá sa nachádza v Carson v Kalifornii. Neskôr študovala na strednej škole v Santiagu, odkiaľ v roku 2011 zmaturovala a kde sa venovala športu – cross-country a dráhe – a absolvovala hodiny roztlieskavačiek. Neskôr sa zapísala na Texas Southern University, ale mala problémy s navštevovaním jej hodín. mala v rokoch 2014-2015 veľmi tesný plán natáčania ich reality show The Westbrooks, takže si musela dať ročnú pauzu, aby vyvážila veci vo svojom živote. V roku 2016 ukončila bakalársky titul v odbore obchod. Crystal je jedinou osobou v rodine Westbrooks, ktorá má ukončené terciárne vzdelanie.

Kariéra

BET spúšťa sériu The Westbrooks

V roku 2014, keď sieť Black Entertainment Television ponúkla sestrám Westbrookovým televíznu reality show o ich rodine, Crystal okamžite pochopila, že je to niečo, čo chce robiť. Vždy snívala o tom, že sa stane modelkou a herečkou, a tak to bola pre ňu skvelá príležitosť predviesť svoje schopnosti. Dôvod, prečo sa BET a ďalšie štyri siete zaujímali o sestry Westbrook, bol celkom zaujímavý – Crystal a India začali zverejňovať svoje kvalitné fotografie na Tumblr a ľuďom sa ich fotky páčili: „Môj otec má tento naozaj drahý fotoaparát a dovolil by nám použi to. A my sme len išli von a urobili fotografie, nahrali ich na Tumblr a ľudia hovorili: „Máme radi kvalitu obrázkov“ a „Milujeme oblečenie, ktoré majú na sebe“, zdieľala Crystal vo svojom rozhovore pre Allure v roku 2015.

Aby Crystal nezmeškala nakrúcanie, musela raz týždenne letieť z Texasu, kde študovala, do Kalifornie a späť. Takéto úlety boli často vyčerpávajúce a Crystal mala niekedy pocit, že to všetko neznesie, no aj tak urobila pre show maximum. Podľa sprisahania bola najväčšou rivalkou svojej mladšej sestry India Love, ktorá bola hlavnou postavou série, plus ostatných sestier Westbrookových. Crystal sa tiež vo väčšine konfliktných situácií správala vesmírne, čo ešte viac priťahovalo pozornosť na jej osobnosť.

Kariéra na sociálnych sieťach

Keď sa len šepkalo, že by sestry Westbrook mohli dostať svoju vlastnú šou v televízii, Crystal si založila svoj účet na Instagrame a vytvorila si aj svoj profil na Tumblr, aby zvýšila svoju slávu. Svoju prvú fotografiu zverejnila na Instagrame 30. augusta 2013 a čoskoro prilákala množstvo predplatiteľov a sledovateľov, pričom zverejnila celkom jasné fotografie, na ktorých má oblečené drobné bikiny, ktoré sotva zakrývajú jej pôsobivé krivky.

V roku 2015 podpísala niekoľko obchodných zmlúv s takými značkami ako napr Pretty Little Thing a Fashion Nova propagovať svoje rady oblečenia. Pracovala aj ako modelka pre také značky ako The Queen Pegasus Makeup a Tiffany Jewels Crystal sa objavila v niekoľkých propagačných videách Slender Me Medical Health Spa. Je tiež ambasádorkou značky SugarBearHair, ktorá dodáva vlasovým vitamínom v podobe medvedíkov. Od roku 2020 získala Crystal na svojom instagramovom účte masívne sledovanie 1,2 milióna predplatiteľov.

V roku 2018 Crystal nakrútil a nahral a video o svojej ceste do Mexika na svojom kanáli YouTube. Počas tohto výletu sa jej podarilo zachytiť bitku medzi svojimi priateľmi, no aj tak túto epizódu zaradila do finálnej verzie videa. Diváci túto scénu masívne kritizovali a Crystal to pravdepodobne demotivovalo, keďže na svoj kanál nenahrala žiadne ďalšie videá.

Iné snahy a obchodné iniciatívy

Crystal je známa svojimi hustými super kučeravými vlasmi, ktoré sa stali jej vizitkou. V roku 2016 uviedla na trh svoj vlastný rad produktov starostlivosti o vlasy s názvom Crystal Curls, čím vysvetlila, že jej túžbu mať vlastné produkty, keďže vedela veľa o procedúrach starostlivosti, ktoré pomáhajú vysporiadať sa s takými kučeravými a strapatými vlasmi, aké mala ona. pomôcť iným dievčatám, ktoré čelili podobným problémom. Jej rad zahŕňa šampóny, balzamy, kondicionéry a masky. Vytvorila tiež vlastnú značku dredov, Harley-Dreux , keďže sama nosila dredy v rokoch 2017 až 2018. Ako modelka je zadaná do Above and Beyond Model Management, Los Angeles.

Osobný život, bývalí priatelia Steven Russell a Drake

V roku 2015 mala Crystal vzťah so svojou láskou zo strednej školy Stevenom Russellom.

Bol rapperom a hercom, ktorý bol svedkom jej vzostupu ku sláve a musel sa vysporiadať so slávou, ktorú Crystal rýchlo získavala, aby bol ich vzťah pevný, no ich románik sa na začiatku roka 2016 náhle skončil.

Steven, syn Stevena Russella Hartsa staršieho, speváka skupiny Troop, ktorá bola v 80. rokoch multiplatinovou skupinou, pokračoval vo svojej rapovej kariére, ale odmietol dve zmluvy s nahrávacími štúdiami. keďže mu neposkytli žiadne výhody. V tom istom roku ho začala trápiť Crystal, stratil dve staré mamy, Mary a Bernice, a tiež svojho manažéra a blízkeho priateľa Roba, takže bol úplne zlomený. Crystal ho nemohla podporiť, pretože bola príliš zaneprázdnená svojimi vlastnými problémami - štúdiom, natáčaním a obchodom, takže sa pár rozišiel.

V roku 2016 Crystal chodila so slávnym kanadským rapperom Drakeom (narodeným Aubrey Drake Graham), nasledovala ho na jeho svetovom turné a sprevádzala ho na podujatiach ako Coachella. Na konci roka 2016 sa však rozišli a v roku 2017 začal Drake chodiť s Crystalinou mladšou sestrou India Love. „V tej nepríjemnej chvíli, keď skočila na tvojho bývalého“, napísala na Twitteri v marci 2017, no neskôr svoje tweety vymazala. Drake potom chodil okrem iných osobností aj s Rihannou.

Od roku 2020 zostáva Crystal slobodná, aj keď stále sníva o dokonalej zhode: ‚Mám rada mužov s bolesťou alebo spormi, pretože sa cítim dobre, keď sa snažím túto bolesť odstrániť. Divné, ona píše na svojom účte na Twitteri.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Keďže sa Crystal venuje športu už od školských rokov, je v ňom až príliš dobrá snowboarding , korčuľovanie na ľade a iné zimné športy.
  • Rád chodí aj do historických múzeí a galérií.
  • Crystal sa cíti lepšie v prírode, užíva si prechádzky v lesoch, pri vodopádoch alebo oceáne, ale má rád aj výlety a kempovanie a rád sleduje hviezdnu oblohu.
  • Crystal si myslí, že čítanie je nevyhnutné, a často navštevuje kníhkupectvá, aby si kúpila novú alebo dve knihy. Ona tiež.
  • Rád trávi akýkoľvek voľný čas sledovaním seriálu Netflix (je veľkou fanúšičkou Game of Thrones) a vychutnáva si kúsok opekanej pizze Digiorno.
  • Jej obľúbené zvieratá sú levy a tigre.

pridané Crystal Westbrooks na Piatok 17. apríla 2015

Vzhľad

Crystal má prirodzene kučeravé gaštanové vlasy, ktoré si predtým zafarbila a zaplietla do dredov, ale potom to vzdala a nechala to tak, ako mala: „Keď som vyrastala na základnej škole, moja mama mi každý deň česala vlasy do chvosta, takže keď som zostarla som ho len tak nosila voľne a divoko,“ povedala odrážal v jednom z jej príspevkov na Instagrame. Crystal je vysoká 5 stôp 3 palce (1,60 m), váži okolo 138 libier (63 kg) a jej dôležité štatistiky sú 36-24-36. Crystal nikdy nenosí make-up, kým nemusí na natáčanie reklamy – nevlastní žiadny make-up a nemá ani taštičku s make-upom. Keď sa ráno zobudí, umyje si tvár iba vodou, nikdy nepoužíva žiadne mydlo. Zbožňuje svoje pehy a nechce ich skrývať.

Čistý majetok a plat

Odhaduje sa, že od roku 2020 má Crystal čisté imanie viac ako 5 miliónov dolárov . Pokiaľ ide o jej účet na Instagrame, dostane až 4 000 dolárov za sponzorovaný príspevok.