• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Courtney Tailor – vek, národnosť, výška, Wiki

Nahá pravda Courtney Tailor – vek, národnosť, výška, Wiki

ObsahKto je Courtney Tailor?

Courtney Tailor sa narodila 21. apríla 1996 v Texase, USA. Je fitness modelkou, športovkyňou v bikinách, osobnosťou sociálnych médií a herečkou, ktorá je pravdepodobne najznámejšia z účinkovania vo filme Everybody Wants Some!! v ktorom pôsobila po boku Tylera Hoechlina. Má tiež významnú online sledovanosť a robila modelingovú prácu pre niekoľko populárnych značiek.

Čistá hodnota Courtney Tailor

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Courtney Tailor odhaduje na viac ako 5 miliónov dolárov, zarobených úspechom v rôznych snahách, najmä modelingom a hereckou prácou. Jej online sláva viedla aj k sponzorstvám a plateným odberom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Keď sa pozriem na rok 2019, ako Baby, prepáčte za všetko, čo som o vás povedal. Vráť sa, budem sa k tebe správať slušne, sľubujem!! 🥺. @sebby_raw . . . . . . . #mosaic #ohpolly #body #thick #2020 #covid_19 #kobe #ww3 #2020vision

Príspevok zdieľaný používateľom Courtney Tailor (@courtneytailor) 27. apríla 2020 o 15:48 PDT

Vyhrala aj niekoľko súťaží v bikinách, ktoré pomohli vybudovať jej bohatstvo.

Raný život a začiatky kariéry

Courtney vyrastala v Texase a už v mladom veku si vypestovala lásku k rôznym outdoorovým aktivitám. Vo svojej škole sa venovala mnohým športom ako gymnastika, jazda na koni, volejbal a futbal. Šport, ktorý jej utkvel, bolo potápanie, keďže v ňom bola prirodzene dobrá. Keď bola mladá, snívala o tom, že sa stane súťažnou potápačkou na olympijskej úrovni, a začala trénovať na dosiahnutie tohto cieľa.

S pribúdajúcimi rokmi sa však veci otočili, keď si všimla, ako začala zabávať svoju rodinu aj priateľov. Začala sa zaujímať o herectvo a keďže ide o profesiu, ktorej sa mohla venovať už čoskoro, začala navštevovať kurzy umenia. Absolvovala aj hlasové lekcie a prostredníctvom lekcií sa zdokonalila aj v tanci. Nakoniec začala dostávať projekty, pričom prvé sa objavili v televíznych reklamách. Ako tínedžerka sa začala objavovať aj v malých rolách v televíznych reláciách a filmoch.

Prechod do Fitness

Počas tejto doby by jej najpozoruhodnejší vzhľad bol v malej úlohe vo filme Americké psycho v ktorom si zahrali Christian Bale, Chloe Sevigny, Reese Witherspoon a Jared Leto.

Film je založený na rovnomennom románe Breta Eastona Ellisa a rozpráva príbeh investičného bankára, ktorý je tajne psychopat. Je to jedna z úloh Christiana Balea, ktorá pomohla pozdvihnúť jeho kariéru. Počas strednej školy si Tailor začala viac uvedomovať svoj fyzický vzhľad, a keďže sa chcela udržať fit, začala pravidelne chodiť do posilňovne, kde často absolvovala kardio tréning, veľa používala bežiaci pás, čo malo pozitívny vplyv na jej telo. .

Inšpirovala sa aj inými ženami zameranými na fitness, ktoré sa stali úspešnými tým, že sa stali športovkyňami v bikinách a súťažili v kulturistických súťažiach zameraných na dobre vyvinuté svaly, ktoré vyzerali dobre v bikinách.

S činkami začala v roku 2013 s cieľom jedného dňa súťažiť, medzitým odložiť hereckú kariéru a pracovať na svojom tele. O tri roky neskôr v roku 2016 sa objavila na svojej prvej súťaži, NPC West Coast Classic, v ktorej súťažila v dvoch kategóriách, pričom v oboch sa umiestnila v top 10. To ju motivovalo pokračovať v súťažiach.

Online sláva

Len pár mesiacov po svojej prvej súťaži sa potom objavila na NPC Brew City , ešte raz súťažiť. Tréning si upravila tak, aby snáď podávala lepšie výkony a vyplatilo sa, že vyhrala celú súťaž.

Víťazstvo znamenalo, že sa kvalifikovala do celoštátnej súťaže a mala šancu získať profi kartu, čím sa zaradila medzi elitu v bikini kulturistike. Súťaž však nikdy nedokončila a mohlo to byť spôsobené zranením alebo inými okolnosťami, o ktorých nikdy nehovorila.

Počas rokov svojho súťaženia zdokumentovala svoju cestu a podelila sa o niektoré zo svojich skúseností prostredníctvom sociálnych médií, najmä na Instagram . Nakoniec by výsledky na jej tele a jej príťažlivosť získali pozornosť mnohých ľudí online, viac ako milióna predplatiteľov v krátkom čase. Jej zmyselné a mierne odhaľujúce fotografie oslovili množstvo jej fanúšikov, čo využila vytvorením účtu Patreon a účtu Only Fans. Tie mali slúžiť viac oddaným fanúšikom, ktorí sú ochotní prispieť a podporiť ju priamo v hotovosti.

Návrat k herectvu a nedávnym projektom

S jej vzostupom k sláve si Tailor našla cestu späť do kina, keď sa vrátila k hereckej práci s malou úlohou vo filme. Každý niečo chce!! , v hlavnej úlohe Tyler Hoechlin, Blake Jenner a Zoey Deutch. Rozpráva príbeh vysokoškolských hráčov bejzbalu v roku 1980 a napriek tomu, že neuspel v pokladni, kritici ho dobre prijali.

Potom sa vrátila k cateringu pre svojich fanúšikov online. Jej obrovská sledovanosť prilákala niekoľko spoločností, ktoré ju začali sponzorovať a dávali jej významné zmluvy na propagáciu svojich produktov.

Jedným z jej sponzorov je Manscaped, spoločnosť zaoberajúca sa zdravím a krásou mužov v USA, ktorá je známa predajom pánskeho oblečenia, najmä spodnej bielizne a oblečenia na spanie. Predávajú tiež rôzne holiace strojčeky a holiace strojčeky na manscaping, vďaka čomu si muži môžu ľahko oholiť rôzne časti tela. Ďalším z jej veľkých sponzorov je Bang Energy, spoločnosť zaoberajúca sa energetickými nápojmi, ktorá je známa najímaním rôznych modeliek Instagramu na propagáciu svojich produktov. Bang je vo vlastníctve floridskej spoločnosti Vital Pharmaceuticals, ktorá sa zameriava na vývoj športových nápojov a doplnkov s použitím rôznych mien, ktoré vlastnia aj REDLINE a Power Rush.

Osobný život

Courtney je slobodná a o svojich romantických snahách veľa nehovorí. Je stále mladá a pravdepodobne ešte nemá záujem o nejaký dlhodobý románik. Chodila, ale priznala, že chlapi často príliš sa snažiť pre ňu vlastní dvoch psov Obdivuje niekoho, kto vie nosiť ležérne aj elegantné oblečenie v závislosti od príležitosti. Tiež by chcela muža, ktorý má rovnakú vášeň pre fitness ako ona. V rámci svojej rutiny pravidelne navštevuje posilňovňu a v rámci svojej práce často robí veľa fotení, čo zahŕňa aj jej online účty, a navštevuje rôzne hodiny fitness vrátane boxu.