• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Corie Rayvon: Kto je Khalil Underwood's GF?

Nahá pravda Corie Rayvon: Kto je Khalil Underwood's GF?

Coria Rayvon je populárna módna YouTuberka, ktorá je známa aj svojím vzťahom s Khalilom Underwoodom, rastúcim hercom a osobnosťou YouTube. Aj keď sa v roku 2018 rozišli, stále spolu natáčajú videá, ktoré podporujú ich priateľstvo.

ObsahRaný život a rodina

Corie Rayvon Smith sa narodila 2. júla 1996 v Houstone, Texas, USA, má teda americkú národnosť a znamenie zverokruhu Rak. Corie nezdieľala veľa informácií o svojich rodičoch alebo súrodencoch a povedala, že je celkom súkromná osoba a nemá rada, keď ľudia vedia príliš veľa o jej rodine. Od prvých rokov mala rada tanec a spev a v roku 2015 sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby sa venovala svojej kariére v oblasti sociálnych médií a modelingu.

pridané Corie Rayvon na Pondelok 15. mája 2017

Vzdelanie

Corie zmaturovala na Pearland High School o šesť mesiacov skôr ako jej spolužiaci, keďže skúšky zložila externe. Hneď po imatrikulácii v roku 2014 sa Corie zapísala na ošetrovateľskú školu, kde študovala až do presťahovania sa do Los Angeles v roku 2015. Musela zanechať ošetrovateľskú školu, povedala však, že by rada nakoniec dokončila svoje terciárne vzdelanie, aby mohla mať záložné povolanie.

Kariéra

YouTube kariéra

Corie si v roku 2016 vytvorila svoj účet na YouTube a rozvíjala svoje portfólio sociálnych médií. Od jej prvého videa – My Curly Hair Tutorial | Corie Rayvon zverejnila 19. mája 2016 – robila vlasové tutoriály, videá o mejkape a módne recenzie, niekoľkokrát spolupracovala s vychádzajúcou speváčkou Jilly Anais, keďže sa spriatelili hneď po Corieinej imatrikulácii. Corie tiež odovzdala veľa videí s výzvami a žartmi. Od roku 2020 je jej kanál YouTube overený na takmer 600 000 odberateľov.

Medzi jej najobľúbenejšie videá patrí NOVÉ LOUNGEUNDERWEAR TRY ON HAUL!, (2,7 milióna videní – nahrané 6. júna 2019), MOJE 21. narodeniny! (viac ako 1,4 milióna zhliadnutí od 7. júla 2017) a VALENTÍN VYSKÚŠAJTE HAUL FT FASHION NOVA, (viac ako 1,3 milióna zhliadnutí za rok, sponzorované značkou Fashion Nova). V jednom zo svojich videí sa podelila o to, že by rada mala vlastnú televíznu šou, či už by to bola reality show alebo talk show s hosťami.

Instagramová kariéra

Corie si založila svoj profil na Instagrame v roku 2015 a čoskoro prilákala mnoho predplatiteľov tým, že zverejnila svoje fotografie v bikinách, krátkych sukniach a šortkách. Do roku 2020 podpísala viacero obchodných zmlúv s mnohými značkami a spoločnosťami, pre ktoré teraz pracuje ako modelka. Je oficiálnou ambasádorkou značky Icon Swim a tiež publikuje sponzorované príspevky pre značku oblečenia Fashion Nova, SugarBearHair vitamíny, inzeruje medový čistiaci prostriedok od Čistý Tropix . Corie je tiež modelkou pre Svetlejšia biela systém bielenia zubov, ktorý používa už viac ako dva roky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

☺️

Príspevok zdieľaný používateľom Corie Rayvon (@corierayvon) 15. marca 2020 o 16:11 PDT

Nedávno sa začala zaoberať systémom na odstránenie chĺpkov doma laserom Ahoj Silky Skin Co , ktorá zdieľa svoje skúsenosti s používaním modulu gadget. Od februára 2020 má na svojom instagramovom účte takmer 900 000 odberateľov a stále pribúda.

Kontroverzia so Solluminati, ďalšou osobnosťou YouTube

Populárny YouTuber prezývaný SOLLUMINATI (vlastným menom – Javonaty Baynes) urobil a video Corie dňa 23. júna 2018, pričom uviedol, že ju obdivoval viac ako rok, zatiaľ čo jeho okolie neustále hovorilo, že nie je dobrá. Javonaty potom priznal, že v deň, keď sa konečne dohodol so svojimi priateľmi, už o Corie nemal záujem, stala sa slobodnou a rozišla sa so svojím priateľom Khalilom. Javonaty tiež uviedol, že by rád mal Corie na svojom kanáli a chcel, aby bola v jeho videách, pretože veril, že mu pomôže prilákať milióny odberateľov: „Corie je jediná svojho druhu, je naozaj krásna. Mám pocit, že ťa milujem, Corie,“ povedal Javonaty vo svojom videu.

Navrhol aj rande, keďže ako uviedol vo vlastnom videu, veľmi sa zmenil a bol pripravený urobiť z obyčajného vzťahu medzi mužom a ženou „niečo viac“ pre svoje vysoké duchovné úmysly.

Corie sa dlho odmlčala, ale jej fanúšikovia trvali na tom, aby odpovedala Javonatymu a pod jej videami a príspevkami na Instagrame zanechala veľa komentárov o jeho správe. Nakoniec nahrala a video v ktorom si pozrela celé video od Javonatyho a okomentovala ho, pozastavila ho a podelila sa o svoje myšlienky na jeho slová. Nakoniec priznala, že s ním nikdy nebude chodiť, keďže ju jeho osobnosť vôbec nezaujímala. Javonaty neskôr nahral ďalšie video, v ktorom uviedol, že v skutočnosti len váhal kvôli Coriinmu rozchodu s Khalilom a nemyslel to vážne, keď ju požiadal, aby s ním chodila. Solluminati spustil svoj kanál YouTube v roku 2012 a je v skutočnosti známy svojimi kontroverznými videami a žartmi. Jeho kanál má viac ako 1,35 milióna divákov.

Osobný život, bývalý priateľ Khalil Underwood

Corie začala randiť s Khalilom v roku 2015, keď ho spoznala v Los Angeles. Obe vychádzajúce hviezdy mali veľa spoločného – zdieľali svoje sny, životné vízie a obaja radi jedli snežné kraby. Vytvorili svoj spoločný kanál Khalil a Corie a nahrávali vlogy o ich každodennom živote. Corie sa veľakrát objavila v Khalilových videách, no Khalil sa v tých jej nikdy neobjavil. Do konca roka 2017 sa pár rozhodol rozísť. Corie a Khalil natočili video s názvom PREČO SME SA ROZIŠLI!!! | KRABIA LEGA & KREVETA ALFREDO MUKBANG, v ktorej vysvetlili dôvod ich rozchodu. Uviedli, že začali veľa bojovať, zmenil sa ich vzťah k sebe a mali pocit, že im bude lepšie, keď budú oddelene. Corie tiež povedala, že Khalil mal vždy čo povedať, chcel mať posledné slovo a nedala mu šancu sa tak správať, bránila sa a veľa bojovala.

Dňa 2. januára 2018 zverejnili video, v ktorom oznámili, že začínajú svoj spoločný kanál odznova a odstránia všetky predchádzajúce videá. Pridali však ešte jedno video o svojom cestovateľský zážitok na jednom z ostrovov v oblasti Greater Los Angeles a na tento kanál nenahrali nič iné. Od roku 2020 zostáva Corie single, ale stále robí spoločné videá s Khalilom. Ten zverejnil niekoľko falošných správ o tom, že má novú priateľku, prezentácia jeho priateľka Ambrie, rastúca speváčka K Pop, ako jeho nová kráska, ale ukázalo sa, že ide o vtip.

Kto je Khalil Underwood?

Khalil Underwood sa narodil 29. augusta 1993 v New Jersey v USA. Svoj kanál YouTube si vytvoril 8. septembra 2017, predtým sa vyskúšal ako herec, hlasový herec a spevák, no jeho kariéra sa nevyvíjala tak rýchlo, ako by chcel.

Objavil sa len v krátkom videu I Don’t F*** You od Big Sean Feat. E-40. Podpísal aj obchodnú zmluvu s klinikou Bright Ocular, kde natrvalo zmenil farbu očí, vysielanie video o jeho zážitku, v ktorom sa uvádza, že sa mu páčila jeho prirodzená farba očí, ale chcel, aby vyskočila trochu viac, takže jeho oči sú teraz jasne sivé.

Khalil vydal niekoľko hudobných skladieb, medzi nimi All About You, Get Away a Be Mine. Pokiaľ ide o jeho kanál YouTube, má takmer 90 000 odberateľov a Khalil zverejnil viac ako 90 videí, na ktorých jedol rôzne jedlá, ako sú hamburgery z McDonalds a KFC, kuracie nugety a stehienka snežného kraba. Pri jedení pred kamerou uvažuje o rôznych životných problémoch, či vyjadruje svoj názor na novinky zo sveta celebrít a sociálnych sietí.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Corie uvádza Amber Rose ako svoju najväčšiu inšpiráciu ako modelka.
  • Tiež ju motivujú a inšpirujú hudobné videá Beyoncé, Rihanny a Zendaya.
  • Jedným z jej obľúbených jedál sú krabie stehienka, z ktorých má rada mexické jedlo.
  • Jej obľúbená farba je ružová.
  • Coriina vysnívaná destinácia, kde ešte nebola, je Bora Bora.
  • Rád pije červené víno a šampanské.

Vzhľad, štýl oblečenia

Corie má prirodzene kučeravé čierne vlasy a svetlé orieškové oči. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m), váži okolo 154 libier (70 kg) a jej vitálne štatistiky sú 36-25-37. Jej vášeň pre krátke topy odhaľujúce jej bruško si s ňou zahrala zlý vtip, raz za ňou prišiel cudzinec v nákupnom centre, ktorý jej nakoniec povedal, že má veľmi jedinečný pupok – Corie bola napoly vystrašená a napoly ohromená podivným komplimentom, ktorý dostala, ale odišla hneď ako mohla.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 sa čistý majetok Corie odhaduje na približne 600 000 dolárov. Pokiaľ ide o jej účet na Instagrame, zarába až 4 300 dolárov za sponzorovaný príspevok a tiež ťaží zo svojho kanála YouTube s viac ako 1 470 dolármi mesačne, pričom celková čistá hodnota kanála je 65 000 dolárov.