• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Connie Stevensovej – vek, čistá hodnota, deti, životopis

Nahá pravda Connie Stevensovej – vek, čistá hodnota, deti, životopis

ObsahKto je Connie Stevens?

Concetta Rosalie Ann Ingoglia sa narodila 8. augusta 1938 v Brooklyne, New York, USA. Je to herečka, speváčka, producentka, scenáristka a kameramanka, ktorá je možno stále najlepšie známa svojou prácou v televíznom seriáli Hawaiian Eye ako postava Cricket Blake. Počas svojej kariéry, ktorá trvá viac ako päť desaťročí, pracovala na mnohých projektoch.

Bohatstvo Connie Stevensovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Connie Stevens odhaduje na viac ako 50 miliónov dolárov, ktoré zarobila úspešná kariéra v zábavnom priemysle.

#tbt Connie okolo roku 1989 a spustenie Forever Spring.

pridané Connie Stevens Forever Spring na Štvrtok 9. marca 2017

Okrem svojich hereckých projektov zožala úspechy aj v hudobnom priemysle, na konte má aj niekoľko úspešných režijných a iných úloh zo zákulisia.

Raný život a začiatky kariéry

Connie má židovský, taliansky a írsky pôvod a vyrastala v Brooklyne, pričom ako dieťa mala veľa skúseností so zábavným priemyslom. Jej otec pracoval ako hudobník pod menom Peter Stevens, ktoré si neskôr adoptovala, kým jej matka Eleanor McGinley bola speváčka. Jej rodičia sa nakoniec rozviedli a ona bývala hlavne u starých rodičov, no veľkú časť vzdelávania strávila v internátnych školách.

Vo veku 12 rokov bola svedkom vraždy a musela žiť s príbuznými v Missouri, aby sa vyhla zlej vôli zločincov, ktorých sa to týka.

Rovnako ako jej rodičia si vypestovala lásku k spevu a nakoniec sa zblížila so svojím otcom, ku ktorému sa pripojila, keď sa venoval hudobným projektom v Los Angeles. To ju viedlo k tomu, aby sa stala súčasťou speváckej skupiny The Fourmost a neskôr sa stala členkou skupiny The Three Debs. Začala sa zaujímať aj o divadlo a začala chodiť na hodiny na The Georgia Massey Professional School. Ako postupovala cez svoje tínedžerské roky, spievala na niekoľkých koncertoch a zároveň účinkovala v miestnych divadlách.

Hollywoodska kariéra

Koncom 50-tych rokov získala Stevens prvých niekoľko rolí vo filmoch, pričom prvou bola nízkorozpočtová Young and Dangerous po boku Marka Damona a pokračovala v projektoch ako Dragstrip Riot a Eighteen and Anxious. V roku 1958 dosiahla svoj prielom, keď bola obsadená do filmu Rock-A-Bye-Baby spoločnosti Paramount, kde hrala jednu z milostných záujmov Jerryho Lewisa. Film je voľne založený na The Miracle of Morgan's Creek, ktorý vyšiel v 40. rokoch 20. storočia. Vďaka tejto práci získala zmluvu s Paramount, ktorá jej výrazne zvýšila plat.

Potom pracovala na filme The Party Crashers, v ktorom sa opäť stretla s Markom Damonom, no filmová spoločnosť sa rozhodla odstúpiť od zmluvy, keďže už nemala žiadne ďalšie projekty, ale Warner Bros si ju všimol. podpísané s ňou na sedemročný kontrakt – v tomto období boli zmluvy s filmovými štúdiami v priemysle štandardom. Vystupovala v rôznych televíznych reláciách Warner Bros, aby využila svoju zmluvu, zatiaľ čo nemala žiadne veľké úlohy, kým…

Havajské oko a kariérny postup

…Connie bola obsadená Havajské oko v roku 1959 a zostal pri šou až do konca jej trvania o štyri roky neskôr.

Rozpráva príbeh súkromného detektíva, ktorý spolupracuje s detektívom/bezpečnostným expertom v Honolulu, aby mu pomohol s rôznymi prípadmi. Vďaka šou by sa stala známym, a tak sa jej naskytli ďalšie príležitosti.

V tomto období aj ona odvážil do hudobného priemyslu, vydaním albumu Concetta, ktorý mal niekoľko hitov ako Spring is Here a Blame It On My Youth. Potom hosťovala vo westernovom seriáli Maverick a potom sa niekoľkokrát objavila v 77 Sunset Strip ako pravidelný hosť. Vo svojich hudobných vydaniach pokračovala so skladbou Kookie, Kookie (Lend Me Your Comb), ktorá sa stala hitom a dostala sa na štvrté miesto v rebríčku Billboard Hot 100.

V roku 1960 vydala singel Sixteen Reasons, ktorý sa stal jej celosvetovo najúspešnejšou piesňou, ktorá vyvolala obrovské vlny najmä vo Veľkej Británii. Pokračovala vo vydávaní singlov, ktoré však v porovnaní s tým bledli, a nakoniec sa vrátila k herectvu a pokračovala vo svojej zmluve s Warner Bros.

Neskôr Kariéra

V šesťdesiatych rokoch hrala Connie vo filmoch Susan Slade, Parrish a Palm Springs Weekend. Pokračovala aj v televíznych hosťovaniach, ale mala aj rolu v horore Dvaja na gilotíne, pričom všetky boli projektmi Warnerov.

V roku 1964 si zahrala v sitcome Wendy and Me v spolupráci s Georgeom Burnsom, potom, keď sa jej zmluva končila, podpísala novú šesťročnú zmluvu so spoločnosťou, ktorá jej prisľúbila nový film na každý rok. Potom sa zúčastnila na produkcii Čarodejníka z krajiny Oz a potom sa vrátila do filmu Way... Way Out.

V 70. rokoch 20. storočia pracovala na niekoľkých inscenáciách na Broadwayi a potom sa neustále objavovala v televíznych filmoch. Niektoré z jej projektov počas smrti zahŕňali Every Man Needs One, Mister Jerico, Scorchy a hosťovanie v The Muppet Show.

V 80. rokoch pracovala na Scruples Aloha Paradise, Side Show, Tapeheads a často v špeciáloch United Service Organization (USO), ktoré organizovali predstavenia, ktoré slúžili ozbrojeným silám USA slúžiacim v zahraničí. Počas tohto obdobia uviedla, že sa nikdy nestala veľkým hitom ako iné hviezdy, ale stále sa preslávila ako kriket. V posledných dvoch desaťročiach svojej kariéry mala len pár vystúpení, preferovala réžie alebo iné úlohy v pozadí, ako je písanie scenárov.

Osobný život

Jeden z jej prvých verejných románikov bol s hercom Glennom Fordom začiatkom 60. rokov.

Po ich rozchode nadviazala vzťah s hercom Jamesom Stacym, ktorý viedol k ich manželstvu v roku 1963, ale trvalo to len tri roky, kým sa rozviedli. Rok po ich rozvode sa vydala za speváka Eddieho Fishera, ale to bolo ďalšie krátke manželstvo, ktoré trvalo len dva roky. Ona krátko datované spevák Elvis Presley, ktorý ju kontaktoval priamo po jej sláve ako kriket. Odvtedy sa znovu nevydala, rozhodla sa zostať slobodná a o svojich románikoch mlčať.

Za svoju prácu pri zábave ozbrojených síl jej bola udelená Zakladateľská medaila za vlastenectvo, ktorú udeľuje Národná spoločnosť dcér americkej revolúcie. Je republikánkou a počas svojej kariéry darovala veľa peňazí rôznym kandidátom, najmä Johnovi McCainovi.