Nahá pravda Cindy Landoltovej – výška, miery, vek

ObsahKto je Cindy Landolt?

Popoluška Landoltová sa narodila 11. januára 1985 vo Wetzikone vo Švajčiarsku. Je kulturistkou, fitness trénerkou a osobnosťou sociálnych médií, ktorá sa najlepšie preslávila online vďaka svojmu mimoriadne štíhlemu telu a nastrúhaným brušným svalom. Jej cvičenie, strava a postava si získali stovky tisíc sledovateľov na jej účtoch na sociálnych sieťach, ako je Instagram.

Bohatstvo Cindy Landoltovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Cindy Landoltovej odhaduje na viac ako 200 000 dolárov, zarobených prevažne úspešnou kariérou vo fitness priemysle. Svojou školiacou činnosťou si dobre zarába a dokonca ju rozšírila o ponuku online kurzov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Pozdrav z mojej telocvične! Chýbajú mi členovia a neviem sa dočkať, kedy sa vrátite 🤩 . S týmto vedomím, veselú Veľkú noc všetkým a veľa lásky. Cindy . . . . . . #motivácia #kulturistika #fitnesslife #eastereggs #lovelife

Príspevok zdieľaný používateľom Cindy Landolt (@cindytraining) dňa 12. apríla 2020 o 7:00 PDT

Zarába si aj prostredníctvom sponzorstiev, ktoré priniesla jej online sláva.

Raný život a začiatky kulturistiky

Cindy vyrastala vo Švajčiarsku a v mladom veku si vypestovala lásku k outdoorovým aktivitám vrátane športu. Povzbudzovalo to prostredie jej krajiny, ktoré umožňovalo rôzne aktivity, ako je turistika a plávanie. Dlhé zasnežené zimy tiež znamenali, že snowboardovanie a lyžovanie boli dobré možnosti.

Keď preukázala svoje atletické schopnosti, neskôr obrátila svoju pozornosť na ladnejší šport, keďže od detstva až po tínedžerské roky začala trénovať gymnastiku.

Vo veku 16 rokov bola vyššia a silnejšia, čo viedlo k tomu, že mnohí ju odrádzali od pokračovania v tréningu, pretože už nemala telo, ktoré by bolo dobré pre gymnastiku. Zatiaľ čo cítila miernu frustráciu, zatvorenie jedných dverí viedlo k ďalšiemu otvoreniu, pretože čoskoro objavila vo svojom okolí posilňovňu. Začala zdvíhať činky a objavila vášeň pre kulturistiku, a preto je teraz odhodlaná nájsť si kariéru v tejto oblasti.

Vzdelanie a vzostup k sláve

Po imatrikulácii zo strednej školy sa Landolt zapísal na Švajčiarska akadémia fitness a športu , aby získala certifikáciu profesionálneho trénera.

Škola je súčasťou Medzinárodnej federácie športu, aerobiku a fitness (FISAF), ktorá vlastní rôzne akadémie, súťažné orgány, siete a kluby po celom svete. Ich kurzy často vedú k tomu, že ľudia získajú certifikáciu pre osobný tréning alebo sa stanú inštruktormi aerobiku. Ponúkajú tiež kurzy, aby sa študenti naučili trénovať ostatných v joge, pilatese, kickboxe a silovej chôdzi. Po absolvovaní trojročného kurzu si Cindy začala zakladať osobnú značku v nádeji, že si sama vytvorí fitness biznis.

Založila si online účty na Twitteri a Instagram , vnímajúc ich ako spôsoby, ako podporiť jej zručnosti a skúsenosti. Sláva online by tiež znamenala viac firemných kontaktov a šancu spojiť sa so športovcami, ako aj s celebritami, ktoré dobre platia za súkromných trénerov. Aj keď spočiatku nevzbudzovala veľkú pozornosť, veci otočila, keď začala zverejňovať fotografie a videá svojich cvičení. Rýchlo upútala pozornosť online, keď predviedla výsledky svojho tréningu, ktoré viedli k veľmi svalnatému telu s dobre vytvarovaným brušné svaly .

pridané Cindy Landolt / CindyTraining na Sobota 28. decembra 2019

Výcvikový pluk

Čoskoro sa Cindyho online sledovanie výrazne zvýšilo a toto nové publikum využila na propagáciu svojich služieb. V priebehu rokov si získala množstvo klientov vrátane celebrít a športovcov. Za svoju prácu bola dobre platená a začala žiť bohatým životným štýlom, ktorý často pozostával z cestovania do zahraničia a drahých dovoleniek. Aby pomohla spojiť sa s viacerými masami na sociálnych médiách, založila aj online kurzy a napísala knihy o fitness a diéte. Využila svoje vlastné skúsenosti a programy, aby pomohla vytvoriť programy pre ostatných, ktoré naďalej prinášali bohatstvo.

Veľa ľudí je zvedavých, ako sa jej podarilo dosiahnuť natrhané brušné svaly, ktoré by pre mnohých iných, dokonca aj pre mužov, bolo ťažké. Priznala, že nerobí veľa tradičných cvičení na stred, ako sú brušáky, ale na zlepšenie svojho jadra využíva silové cvičenia, ako sú drepy a mŕtve ťahy. Podľa jej skúseností je zdvíhanie ťažkých bremien pri týchto cvikoch prospešnejšie ako trávenie veľa času brušákmi alebo brušákmi. S rastúcou slávou začala streamovať tréningy s klientmi. Objavila sa aj vo viacerých publikácií a televíznych relácií, čo viedlo k prezývke Švajčiarska superžena.

Nedávne snahy

V roku 2016 Landolt založila svoj prvý klub fyzickej zdatnosti so sídlom v Zürichu vo Švajčiarsku. Svoju online prítomnosť zlepšila aj vytvorením osobnej webovej stránky, na ktorej sa predávajú jej služby a produkty – je veľkou propagátorkou prispôsobených fitness a výživových plánov, ktoré pomáhajú maximalizovať rast a rozvoj. Jej telocvičňa sa volá Centurion Club a často zverejňuje svoje tréningové fotografie a videá z tohto nového miesta. Tiež sa trochu venuje modelingu, často sa objavuje v časopisoch o kulturistike a fitness, pretože jej postava je pre túto oblasť veľmi príťažlivá.

V posledných mesiacoch, keď je väčšina sveta v karanténe alebo uzamknutí, bola jej telocvičňa prázdna a väčšinou zostávala doma. Aby sa prispôsobila týmto novým okolnostiam, začala vytvárať prispôsobené programy, ktoré využívajú možnosť zostať doma, čo je nedávny trend medzi kulturistami a nadšencami fitness online. Mnohí z nich sa zameriavajú na cvičenia s vlastnou váhou, cvičenia bez náradia alebo na používanie bežných domácich potrieb pre svoje fitness rutiny. Mnoho z nich bolo tiež aktívnejších online, pretože digitálny priestor je ich jediným súčasným prostriedkom na spojenie sa s davom hladným po fitness.

Osobný život

Cindy je slobodná a od vytvorenia svojich online účtov nemala žiadne verejné romantické vzťahy. Niekoľko jej sledovateľov sa jej spýtalo, či má priateľa, a hoci na túto otázku priamo neodpovedala, priznala sa, že nemá rada manželstvo a povedala, že nie je typ dievčaťa, ktoré sa vydáva, ani sa o manželstvo nikdy nesnaží. čoskoro. Jej zameraním je naďalej fitness biznis, hoci sa šíria fámy, že by sa mohla viac zaujímať o ženy kvôli jej zdanlivému nezáujmu o mužov. Tieto fámy sa nepotvrdili.