• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Chelan Simmonsovej – merania, čistá hodnota

Nahá pravda Chelan Simmonsovej – merania, čistá hodnota

ObsahKto je Chelan Simmons?

Chelan Simmons sa narodila 29. októbra 1982 vo Vancouveri v Britskej Kolumbii v Kanade a je herečkou a zároveň bývalou modelkou, ktorá sa preslávila prácou v niekoľkých filmoch. Niektoré z jej významných projektov zahŕňajú Final Destination 3 a Good Luck Chuck. Bola tiež prominentnou súčasťou show Kyle XY, pričom tri sezóny show hrala postavu Hilary.

Bohatstvo Chelan Simmonsovej

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Chelan Simmons odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý si zarobila úspešnou kariérou herectva, keďže bola aktívna v tejto profesii od roku 1990, len nedávno si v roku 2017 dala voľno z práce.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Chelan Simmons na premiére filmu Final Destination 3 (2006)

Príspevok zdieľaný používateľom ŽENY TERORU (@mulheresdoterror) 29. apríla 2020 o 12:28 PDT

Okrem televíznych seriálov pracovala počas svojej kariéry aj na mnohých televíznych filmoch.

Raný život a začiatky kariéry

Chelan vyrastala vo Vancouveri ako prostredné dieťa troch detí so staršou sestrou a mladším bratom. Jej rodičia boli zodpovední za to, že ju priviedli na hereckú dráhu, pretože mali záujem o to, aby brala úlohy už ako trojročná. Až keď mala päť rokov, začala robiť herecké projekty, objavovať sa v reklamách a pracovať ako detská modelka.

To nakoniec otvorilo dvere herectvu a debutovala vo filme v roku 1990 It, čo bola miniséria ABC založená na rovnomennom románe Stephena Kinga.

Román bol niekoľkokrát adaptovaný, pričom najpopulárnejším je jeho posledná iterácia z roku 2017. Potom sa stala súčasťou filmu Bingo, ktorý sleduje príbeh chlapca, ktorý sa bez vedomia svojej rodiny spriatelí a potajomky si adoptuje psa. Ako vyrastala, brala malé úlohy, ale väčšinou sa zamerala na modeling, pretože v tomto bode jej kariéry to bolo lukratívnejšie a konzistentnejšie úsilie.

Herecké zameranie

K herectvu sa vrátila ako tínedžerka a objavila sa v šou MTVs Now What, známej aj ako The Sausage Factory, kanadsko-americkej spolupráci, situačnej komédii, ktorá sleduje životy štyroch stredoškolákov.

Objavila sa aj ako postava Crystal v kanadskej šou Edgemont, ktorá sa zameriava aj na život tínedžerov žijúcich na fiktívnom predmestí v rámci Vancouveru.

V roku 2002 mala ďalší projekt Stephena Kinga, ktorý sa objavil v televíznej filmovej adaptácii Carrie. Román, na ktorom je založený, rozpráva príbeh titulnej postavy, ktorá zistí, že má telekinetické schopnosti, a použije ich na pomstu svojej násilníckej domácnosti a násilníkom. Kvôli zobrazeniu násilia a pomsty bola zakázaná na mnohých školách v USA, ale kniha bola mnohokrát adaptovaná, pričom jedným z najnovších je film z roku 2013 s Chloe Moretz v hlavnej úlohe.

Simmons v tomto období našla svoj pokrok v hororovom žánri a stala sa kráľovnou kriku, keď pracovala na projektoch ako Chupacabra: The Dark Seas a Snakehead Terror.

Vystúpte na výslnie

V roku 2005 sa po desaťročí televíznej práce vrátila k celovečerným filmom a objavila sa v komédii The Long Weekend, v ktorej hrali Brendan Fehr a Chris Klein. Nasledujúci rok sa vrátila k hororu s tretia splátka z franšízy Final Destination, ktorá jej pomohla dostať sa k sláve ešte ďalej, s rolou Ashley Freund. Predpokladom filmu je, že skupina ľudí prežije strašnú nehodu, ktorá ich má zabiť, no smrť ich prenasleduje, aby skutok splnili.

Film bol napriek zmiešaným recenziám úspešný v pokladniach.

Potom pracovala na filme Wind Chill a potom mala malú rolu vo filme John Tucker Must Die, filme o troch ženách, ktoré spolupracujú, aby sa pomstili manipulatívnej titulnej postave, ktorá chodila so všetkými tromi súčasne. Potom našla ešte väčšiu slávu, keď ju obsadili do televízneho seriálu ABC Kyle XY , ktorý rozpráva príbeh tínedžera, ktorý si nepamätá svoju minulosť a snaží sa prísť na záhadu svojej existencie.

Prehliadka bola zrušená po troch sezónach, takže šou zostala nevyriešená.

Nedávne projekty

Ďalšie mainstreamové projekty poznačili neskoršie roky Simmonsovej kariéry, keďže pracovala na filme Good Luck Chuck spolu s Jessicou Albou a Dane Cookom. Film, aj keď si získal trochu pozornosti vďaka paródii na obálku Johna Lennona Rolling Stone, získal hlavne negatívne recenzie. Mala tiež malú úlohu vo filme Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief, ktorý bol filmovou adaptáciou rovnomenného románu Ricka Riordana – film získal veľa negatívnych recenzií od fanúšikov kníh, ktorí kritizovali odchýlku filmu. z pôvodného príbehu románu.

Napriek tomu bol film úspešný pokladňa , čím sa stala jej doteraz najúspešnejším vydaním.

Potom bola obsadená ako stála v šou Komplex LA , ktorý stvárňuje začínajúcu tanečnicu Reginu. Prehliadka sa vysielala na CW a neskôr bola znížená na opakujúcu sa úlohu počas posledných dvoch sezón. Hosťovala aj vo filmoch How I Met Your Mother a Hannibal. Jedným z jej posledných projektov bol horor See No Evil 2, ktorý sa dostal rovno na video. Objavila sa aj v seriáli Milenky.

Osobný život

Chelan sa vydala za Chrisa Harrisona v roku 2009, aj keď ich manželstvo trvalo len krátko, keď sa rozviedli. Potom sa v roku 2015 vydala za Grega Streeta a majú spolu dieťa. Vo voľnom čase rada tancuje a varí. Miluje aj kolieskové korčule po Vancouveri. Vlastní záchranárskeho psa. Je blízkymi priateľmi s ďalšími herečkami, vrátane Jewel Statite, Cindy Busby a Yan-Kay Crystal Lowe. Je aktívna sociálne médiá , najmä na Twitteri, ktorý používa na komunikáciu so svojimi fanúšikmi.