• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Cassidyho Freemana – merania, rodina, životopis

Nahá pravda Cassidyho Freemana – merania, rodina, životopis

Cassidy Freeman je jednou z mnohých hollywoodskych hviezd, ktorá si robí meno ako herečka. Podľa jej fanúšikov má veľký talent a svoje postavy ožíva na striebornom plátne, ale aj v televízii. Preslávila sa najmä rolou Tess Mercer vo filme Smallville. Poďme sa pozrieť na to, kto Cassidy naozaj je.

ObsahRaný život a rodina

Cassidy sa narodila 22. apríla 1982 v Chicagu, Illinois, USA.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Karanténna ponorka do oceánu v strednej vete 🥶✨

Príspevok zdieľaný používateľom Cassidy Freeman (@hatface) 18. marca 2020 o 16:00 PDT

Jej rodičia, Lee a Glynna Freeman, boli prominentnými právnikmi v tejto oblasti. Vlastnia tiež ranč pre dobytok v Montane. Cassidy je najmladšia z troch detí a zároveň jediné dievča. Jej bratmi sú Clark, herec, a Crispin hlasový herec.

Hoci to nebolo oficiálne potvrdené, Cassidy áno Židovský, škótsky a nemecký pôvod . Na základe nedostatku škandalóznych správ sa predpokladá, že Cassidy mala normálne a šťastné detstvo a výchovu.

Vzdelanie

Napriek tomu, že ide o populárnu herečku, o jej vzdelaní sa toho veľa nevie. Navštevovala Latinskú školu v Chicagu a potom v roku 2005 absolvovala Middlebury College s titulmi zo španielčiny a divadla.

Kariéra

Cassidy precestovala Vietnam so svojou matkou. a keď sa vrátila domov, prijala úlohu Gemmy v uznávanej divadelnej produkcii „Cigarety a čokolády '. Zvládla to veľmi dobre ako vo svojej úlohe Gemmy, ktorá sa prihlásila za katolícku tradíciu pôstu.

Talentový manažér z Los Angeles si ju počas výroby všimol. Potom sa v roku 2006 prudko preslávila, keď získala rolu high-tech zlodejky Veronicy Sharp v ocenenom krátkom filme „Razor Sharp“. O dva roky neskôr sa Cassidy objavila v „Smallville“ ako Tess Mercer a vydržala v šou tri roky až do jej konca v roku 2011.

Cassidy sa odvtedy objavila v mnohých predstaveniach – okrem iného „CSI“, „NCIS“ a „The Vampire Diaries“. Je tiež obdivovaná za svoju úlohu Cady Longmire v relácii Netflix „Longmire“.

V roku 2010 si tiež zahrala (a bola výkonnou producentkou) v odvážnom indie filme „Yellow Brick Road“ po boku svojho brata Clarka. Film bol založený na skutočných udalostiach, ktoré sa odohrali v odľahlej oblasti v New Hampshire, o skupine priateľov, ktorí odvážne vstúpili do lesa, aby pátrali po celom meste, ktoré sa stratilo v 40. rokoch minulého storočia.

Od roku 2019 hrá Cassidy hlavnú úlohu vo filme The Righteous Gemstones, v ktorom stvárňuje Amber Gemstone.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Cassidy z väčšej časti drží svoj súkromný život mimo centra pozornosti, ale zistili sme, že vie spievať a tiež hrať na klavíri. Je súčasťou trojčlennej skupiny „The Real D’Coy“ – Clark (jej brat) hrá na bicie a ona na klavír. Cassidyho koníčkom je byť vonku, brať veci potichu alebo byť aktívny. Často hrá volejbal a vodné pólo a podľa nálady má rada aj turistiku, snowboarding, vodné lyžovanie, potápanie a jazdu na koni. Má švajčiarskeho horského psíka menom Shasta.

Je súčasťou charitatívnej organizácie s názvom „Heal the Bay“, ktorá sa zameriava na čistenie a ochranu vôd na západnom pobreží. V rámci projektu „Virginia Avenue Project“ Cassidy doučovala deti aj v Santa Monike. Nie je celkom jasné, čo deti naučila. Okrem toho, že je talentovaná herečka, je považovaná za dobrú aj v modernom tanci, ako aj v hip-hope.

Romantické vzťahy

Ako niekto, kto si váži svoje súkromie, Cassidy nenechala veľa ujsť o svojich romantických zážitkoch.

Veľa sa nevie ani o jej manželovi Justinovi Carpenterovi. „Affair Post“ uvádza, že Cassidy a Justin sa vzali v roku 2012, 23. septembra. Pred uzavretím uzla spolu chvíľu tajne chodili. Ich svadba bola súkromná záležitosť, ktorej sa pravdepodobne zúčastnili blízki a blízki priatelia.

Cassidy a Justin majú spolu dcéru. no nič sa o nej nevie a zdá sa, že herečka by to najradšej nechala tak.

Fyzicka charakteristika

  • Farba vlasov: červená
  • Farba očí: modro-zelená
  • Výška: 5 stôp 8 palcov (1,73 m)
  • Hmotnosť: 125 libier (57 kg)
  • Vital Statistics: 32-26-30
  • Znamenie zverokruhu: Býk
  • Veľkosť podprsenky: 32 B

Čistý majetok

Hlási ju „ Svet biografie “, aby mala odhadovanú čistú hodnotu asi 3 milióny dolárov, prevažne na základe jej hereckej kariéry, pričom nepochybne mala aj nejaký príjem z jej hudobného úsilia a podpory.