Nahá pravda Carmen Ortega – vek, čistá hodnota, životopis

ObsahKto je Carmen Ortega?

Carmen Ortega je americká socialistka, modelka, speváčka a podnikateľka, ktorá sa objavila v mnohých časopisoch vrátane Playboy, Elle, FHM Magazine, Maxim a ďalších. Carmen sa tešila úspechu ako speváčka a ako podnikateľka, keďže okrem mnohých iných úspechov, ktoré doteraz dosiahla, uviedla na trh vlastný rad oblečenia a šperkov.

Carmen Ortega Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Carmen Ortega sa narodila 30. januára 1985 v Chicagu v štáte Illinois v USA a má ekvádorských predkov. O Carmeninom detstve toho veľa nevieme, okrem skutočnosti, že sa o modeling zaujímala už od útleho veku.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Tbt

Príspevok zdieľaný používateľom Carmen Ortega Baljian (@carmenortega) 27. februára 2020 o 7:41 PST

Svoju kariéru dostala, keď mala len 14 rokov, ale do žiadnej modelingovej súťaže sa nezúčastnila, kým nebola staršia.

Začiatky kariéry

Carmen bola súčasťou šoubiznisovej scény od svojich 18 rokov – keď mala 19 rokov, presťahovala sa do Miami na Floride v USA. Prvýkrát však ohromila svet v roku 2009, keď odhalila údajný románik so slávnym hráčom amerického futbalu Reggiem Bushom, čo by nebol veľký problém, keby vtedy nebol vo vzťahu s Kim Kardashian.

Carmen tiež hovorila o tom, že vlastní ich sexuálnu pásku a povedala, že to bola trojica. To podnietilo Carmeninu kariéru hviezdy sociálnych médií a médiá sa jej začali pýtať, či je modelka. Najprv povedala nie, ale postupom času sa začala objavovať v modelingových súťažiach a skončila víťazne.

Vystúpte na výslnie

V roku 2012 začala Carmen pridávať svoje fotografie na Instagram a o dva roky neskôr založila vlastnú značku oblečenia Delianoclothing. Jej podniky sa začali rozvíjať rýchlym tempom a každým dňom sa stávala populárnejšou.

Stala sa ambasádorkou a hovorkyňou modelu 138 Model, ktorý posunul jej kariéru vpred a odvtedy popularita Carmen na Instagrame prudko vzrástla a teraz má viac ako 700 000 sledovateľov. Spolupracovala s mnohými módnymi značkami a propagovala ich produkty, vrátane FashionNova, DebbieCarolDesigns, Diesel a mnohých ďalších, ktoré prispeli k jej popularite.

Carmen má za sebou aj bohatú históriu objavovania sa v časopisoch a ich počet sa stále zvyšuje.

Aby sme spomenuli niekoľko, Carmen vystupovala v Playboy, Maxim a bola tiež na titulke časopisu Black Men, potom mala fotenie s časopisom Smooth Magazine, FHM Magazine a ďalšími. Aby sme mohli ďalej hovoriť o svojich úspechoch, Carmen sa vyskúšala ako speváčka a doteraz vydala dve piesne, Satisfaction a Party Life. Okrem toho Carmen nedávno spustila svoju vlastnú líniu šperkov Bella Carmen Jewels.

Carmen Ortega Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

Carmen Ortega sa stala mimoriadne populárnou a úspešnou, hoci využila sexuálny škandál na rozbeh svojej kariéry, odvtedy preukázala svoj talent a jej bohatstvo sa výrazne zvýšilo.

Podľa dôveryhodných zdrojov sa odhaduje, že čisté imanie Carmen Ortega je teraz takmer 1 milión dolárov. Svoju slávu si získala vďaka svojmu skvelému vzhľadu Carmen meria 1,57 metra na výšku, váži približne 120 libier ~ 54 kg a jej dôležité štatistiky sú 36-26-37 palcov, veľkosť podprsenky 34D. Má modré oči a hnedé vlasy.

Osobný život Carmen Ortega, zoznamka, priateľ, slobodná

Carmenin život bol postavený na piedestál a vďaka svojim významným aféram dosiahla hviezdu, ktorej sa dnes teší. V roku 2009 mala pomer s Reggiem Bushom, ktorý skončil tým, že Carmen prehovorila do novín o ich údajnom sexuálnom zázname.

O tri roky neskôr mala Carmen zrejme pomer s LeBronom Jamesom, slávnym hráčom National Basketball League, zatiaľ čo v roku 2014 mala vzťah s Jasonom Derulom, slávnym americkým spevákom. Okrem toho niektoré zdroje uvádzajú, že Carmen je bisexuálka a že bola v a vzťah s Michelle Roundsovou , bývalá manželka Rosie O’Donnell. Napriek tomu je Carmen teraz slobodná a jej kariéra je to jediné, na čo v tom čase myslela.

Carmen Ortega Správy, fakty, vplyv

Carmen teraz žije v Los Angeles v Kalifornii, keď sa tam presťahovala z Miami, keď sa jej kariéra začala meniť k lepšiemu.

Carmen je dobrá kamarátka s Justinom Bieberom a hovorila o ich priateľstve a zároveň vyjadrila svoje obavy z jeho životného štýlu, keď mladá hviezda míňala až 1 milión dolárov mesačne. Tiež pomohla Justinovi, keď ho zatkli v Miami, keď ho prichytili šoférovať pod vplyvom. Carmen hovorila o svojom vzťahu s LeBronom Jamesom a povedala, že ani nevedela, že je zasnúbený, a keďže nebol slobodný, ich vzťah sa nikdy nestal fyzickým .

S viac ako 700 000 sledovateľmi na Instagrame je Carmen hviezdou Instagramu a využila svoju obrovskú popularitu na propagáciu svojich výtvorov a svojej kariéry ako celku. Okrem toho propagovala prácu iných modeliek a ľudí pôsobiacich v módnom priemysle.

Carmen má vlastnú značku a spustila aj webovú stránku, prostredníctvom ktorej propaguje iné značky a ľudí, Inf1uence.com .