• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Camryn Grimes – je vydatá? – Životopis

Nahá pravda Camryn Grimes – je vydatá? – Životopis

ObsahKto je Camryn Grimes?

Začiatkom roku 2020 má Camryn Grimes čistú hodnotu odhadovanú na viac ako 500 000 dolárov, ktorú zarobila úspešnou kariérou v herectve. Čiastočne vďaka svojej dlhovekosti vo filme The Young and the Restless zarába stály plat, ktorý jej pomohol vybudovať si bohatstvo. Objavila sa aj ako hosť v rôznych populárnych reláciách.

Skorý život a začiatky kariéry Camryn Elizabeth Grimes sa narodila 7. januára 1990 vo Van Nuys v Kalifornii v USA a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v telenovele The Young and the Restless, v ktorej stvárnila Cassie Newman a Mariah. Copeland.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Happy pre-pre-pre-pre Friday!

Príspevok zdieľaný používateľom Camryn Grimes (@camryngrimes) 14. októbra 2019 o 9:45 PDT

Medzi ďalšie projekty, na ktorých pracovala, patrí Swordfish a Magic Mike.

Bohatstvo Camryn Grimes

Camryn vyrastala v Kalifornii, najstaršia zo siedmich súrodencov, a keďže bola tak blízko centra zábavného priemyslu, začala sa zúčastňovať konkurzov na herecké úlohy a už ako dieťa prejavila záujem o toto remeslo. Rodičia ju veľmi podporovali, ak to bolo niečo, čo naozaj chcela robiť a ak ju to bavilo.

V roku 1997 sa prvýkrát objavila v televízii v epizóde JAG, ale jej kariéru založili, keď bola obsadená ako Cassie Newman v mydle The Young and the Restless.

Séria začala v 70. rokoch minulého storočia a sleduje príbeh dvoch rodín, jednej robotníckej a druhej bohatej, takže predstavuje najdlhšiu rivalitu zo všetkých amerických telenoviel. V priebehu rokov sa rodinné príbehy prelínali a predstavili sa ďalšie rodiny. Na rozdiel od mnohých svojich konkurentov sa The Young and the Restless teší stabilne vysokej sledovanosti, a to aj napriek mnohým zmenám v televíznom priemysle. Séria je tiež spojená s The Bold and the Beautiful, s postavami, ktoré sa prelínajú.

Úspech ako Cassie Newman a ďalšie projekty

Postava Camryn bola predstavená v roku 1997 ako dcéra postavy Sharon Newman.

Na výstave chýbala, pretože ju dali na adopciu skoro, ale potom sa znova objavila. Stala sa súčasťou príbehu, ktorý zahŕňal Newmana a Grace Turner, kým sa nepreukázalo, že bola príbuzná Sharon, čo viedlo k ich prípadnému opätovnému stretnutiu. Camryn bola za svoj výkon dvakrát nominovaná na cenu Daytime Emmy, vyhrala ju v roku 2000 a stala sa najmladší príjemca ocenenie Vynikajúca mladšia herečka v dramatickom seriáli.

V roku 2005, po rokoch bez akéhokoľvek pokroku v jej postave, bola zabitý pri autonehode, no svoju rolu si naďalej sporadicky opakovala, objavovala sa v snových sekvenciách či halucináciách.

Počas tohto obdobia sa poobzerala po iných projektoch, ako napríklad Swordfish, kde spolupracovala s hviezdami ako Hugh Jackman a John Travolta. Napriek tomu, že film bol sledovaný kritikmi, v priebehu rokov si získal kult.

Hosťovské vystúpenia a návrat k mladým a nepokojným

V polovici roku 2000 sa Grimes začal objavovať v iných populárnych televíznych reláciách, väčšinou ako hosť. Niektoré z jej projektov zahŕňajú ER, Cold Case, Make it or Break It a Ghost Whisperer. Mala tiež menšiu úlohu vo filme Magic Mike z roku 2012, kde sa objavila ako narodeninová dievčina.

Medzi ďalšie projekty patrili nezávislé filmy ako AWOL, Paper Bags a The Bournes Anonymous, čo bol krátky film.

V roku 2014 sa vrátila do The Young and the Restless po sekvenciách, kde si diváci mysleli, že bola iba halucináciou, neskôr sa ukázalo, že je dvojča Cassie Newmanovej Mariah Copeland. Postava zaznamenala totálny posun v jej osobnosti v porovnaní s jej časmi ako Cassie, stvárnila inú ženu s inou minulosťou. Jej návrat do seriálu sa stretol s pozitívnym ohlasom a popularita jej postavy ešte viac rástla, keď sa zaplietla do romantického príbehu. dej s Tessou Porter.

Kým ona spočiatku myslel že románik by prilákal negatívne reakcie, ich vzťah bol prijatý pozitívne a ona sa stala trvalou prítomnosťou.

Za svoj výkon ako Mariah získala cenu Daytime Award za herečku vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli v roku 2018. To jej dalo nezvyčajný úspech, dvakrát vyhrala cenu Daytime Emmy, s rozdielom 20 rokov, s rôznymi postavami v tej istej šou.

Nedávne projekty

Camryn tiež hosťovala vo filmoch Animal Kingdom a The Mentalist, ako aj v krátkom filme Za to by som zabil ako postava Tracy.

V roku 2019 ona objavil v epizóde NCIS hrá postavu námorníčky Laney Alimnote, odklon od jej zvyčajného zobrazovania v telenovele, ukazuje silnejšiu osobnosť s jej postavou, ktorá má vojenské pozadie. Policajná procedurálna show prebieha od roku 2003. NCIS je skratka pre Naval Criminal Investigative Service a sleduje fiktívny tím v rámci služby, ktorá pôsobí vo Washingtone, DC. Prehliadka súvisí s JAG, Grimesovým úplne prvým hereckým projektom. Predtým sa objavila v NCIS: Los Angeles, ale hrala inú postavu. Odvtedy si okrem The Young and the Restless ešte nevybrala žiadny iný projekt.

Osobný život

Camryn je slobodná, a hoci sa v seriáli objavila vo vzťahu rovnakého pohlavia, nepotvrdila, že je bisexuálka alebo lesbička, čím sa vyjadrila, že sa do vzťahu zapájala iba ako postava.

Je veľkou fanúšičkou série Harry Potter a úzko sa stotožňuje s rodom Chrabromilčanov, s rovnakým rodom, ktorého súčasťou je aj titulná postava Harry Potter a jeho priatelia. Je tiež veľkým fanúšikom Hviezdnych vojen, ako je vidieť na jej sociálnych sieťach účtu . Vo voľnom čase rada chodí na pláže a iné miesta s veľkými vodnými plochami. Je veľmi dobrodružná a využíva príležitosť na dobrodružné cestovanie, keď môže.