• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Camily Sodi – vek, manžel, plat, životopis

Nahá pravda Camily Sodi – vek, manžel, plat, životopis

Camila Sodi je mexická speváčka, modelka a herečka, ktorá je neterou Thalíi, známej osobnosti v Mexiku, a tiež členkou prestížnej rodiny Sodi.

ObsahRaný život a detstvo

Camila Sodyová sa narodila ako Camila Ía González Sodi 14. mája 1986. Narodila sa pod vplyvom slnečné znamenie Býk. Jej rodičia sú Ernestina Sodi, ktorá je autorkou, a Fernando González Parra, ktorý je právnik. Z otcovej strany vyrastala s dvoma nevlastnými súrodencami, Tessa Ía a Naian Gonzalez Norvind, a obe sú herečky.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Karanténny outfit na jedničku (len pre vás môj priateľ @ravvebeauty #pillowchallenge #quarantinepillowchallenge)

Príspevok zdieľaný používateľom Camila Sodyová (@camilasodi_) 9. apríla 2020 o 12:28 PDT

Vzdelávanie

Informácie o tom, kde navštevovala strednú školu a či maturovala alebo nie, momentálne nie sú k dispozícii. Nie je známe ani to, či šla na vysokú školu alebo nie.

Kariéra

Televízia

Camila začala svoju kariéru v roku 2004 v televíznom seriáli Inocente de ti ako Flor de María Florecita González, hlavná postava show. V roku 2015 hrala hlavnú úlohu vo filmoch Señorita Pólvora a A que no me dejas ako Paulina Murat, potom v roku 2018 hrala vo filmoch Luis Miguel: The Series a vo Wild District. Hrala vo filme Falsa identidad v roku 2019 a v roku 2020 vo filme Rubí. Televízny seriál Jahňatá medzi vlkmi je momentálne vo výrobe.

Filmy

Začala filmom El Buffalo de la noche v roku 2007 a zahrala si aj vo filmoch Niñas mal a Deficit. V roku 2014 hrala vo filmoch The Awakening a Love of My Loves a objavila sa aj vo filmoch The Pleasure is Mine a Compadres. V roku 2017 sa objavila vo filmoch How to Break Up with Your Douchebag, The Angel in the Clock a Camino a Marte. Film Exorcizmus Carmen Farías je momentálne vo výrobe.

Hudba

Camila spievala ústrednú pieseň Rubí, ktorú pôvodne nahrala jej teta Thalía v roku 2002.

Je to rýchla skladba o tom, ako sa nestará o to, čo si ostatní myslia o jej rozhodnutiach – Camila vložila do vokálov svoju vlastnú kreativitu a štýl. Píše tiež hudbu a hovorila s popsugarom a povedala: „Vždy mám v práci novú hudbu. Nič som verejne [nezverejnil]. Nakoniec to urobím, ale momentálne sa skutočne sústredím na herectvo.

Kto je Thalía, Camilina teta

Ariadna Thalía Sodi Miranda Mottola bežne nazývaná Thalia je speváčka, herečka a podnikateľka a je považovaná za jednu z najúspešnejších, a teda aj najvplyvnejších mexických umelcov na svete.

Médiá ju prezývali „kráľovná latinského popu“, známa v latinsko-popovej hudbe už viac ako tri desaťročia, počas ktorých sa celosvetovo predalo viac ako 25 miliónov jej albumov, čo je v blízkosti najpredávanejších latinskoamerických interpretov. vždy. V roku 2011 ju spoločnosť Terra Networks zaradila do zoznamu „silných a ikonických žien v latinskej hudbe“.

Thalía hrala v niekoľkých televíznych seriáloch, ktoré sa často vysielali v mnohých krajinách, takže ju médiá označujú ako „kráľovnú telenoviel“ a podľa výpočtov mexickej mediálnej spoločnosti Televisa má najvyššie zárobky. Billboard ju označil za „najuznávanejšiu španielsky hovoriacu televíznu herečku na svete“.

Päťkrát vyhrala Billboard Latin Music Awards, ako aj niekoľko cien Lo Nuestro a Premios Juventud. Sedemkrát bola nominovaná na ceny Latin Grammy. V roku 2013 bola ocenená hviezdou na Hollywoodskom chodníku slávy a v roku 2019 bola odmenená cenou prezidenta Latin Grammy za zásluhy.

V súčasnosti je vydatá za Tommyho Mottolu, ktorý je hudobným manažérom, a má s ním dve deti. Dcéra Sabrina Sakaë a syn Matthew Alejandro.

Vzťah

Camila sa vydala diego mesiac v roku 2008. Diego je aktívny aj v televíznom priemysle a je hercom, producentom a režisérom.

Objavil sa v niekoľkých televíznych seriáloch a hollywoodskych filmoch, vrátane The Terminal a Rogue One: A Star Wars Story.

Majú spolu dve deti, Jerónimo sa narodil 12. augusta 2008 a Fiona nasledovala 1. júla 2010. Pár bol spolu päť rokov až do rozchodu v roku 2013, no aj vtedy majú k sebe blízko a Camila povedala nás.ahoj „Existuje láska, ktorá je rodinnou láskou, ktorá je väčšia ako všetko, a pretože sme ľudia, ktorí podporujú lásku, spojenie, súcit, potom verím, že odtiaľto môžete mať vzťah nielen srdečný, ale určite aj milujúci a známy.“

Vzhľad

Camila má mexickú národnosť a je zmiešanej etnickej príslušnosti. jej farba vlasov je svetlohnedá a jej oči sú tmavohnedé. Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,6 m), jej hmotnosť je okolo 108 libier (49 kg) a jej vitálne štatistiky sú 29-22-31.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Predtým, ako sa presadila ako televízna osobnosť, moderovala hudobnú šou v Mexiku s názvom TeleHit, čo bola relácia v štýle TRL.

Sociálne médiá

Camila má účty na populárnych mediálnych platformách, ako sú Twitter, Facebook a Instagram, na ktorých má viac ako 1,8 milióna sledovateľov.

Čistý majetok

Podľa čistá hodnota celebrít, jej čistý majetok sa odhaduje na 4 milióny dolárov, ktoré sa nahromadili najmä vďaka jej kariére v televíznom priemysle a modelingu.