• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda bývalej manželky Wayna Bradyho – Mandie Taketa

Nahá pravda bývalej manželky Wayna Bradyho – Mandie Taketa

ObsahKto je Mandie Taketa?

Mandie Adell Taketa, narodená 3. marca 1976 v znamení Rýb na Havaji v USA, je 44-ročná tanečnica a herečka, tiež podnikateľka a inštruktorka jogy. Pravdepodobne je však najlepšie známa ako bývalá manželka slávneho hollywoodskeho komika Wayna Bradyho.

Aká bohatá je teraz? Mandie Taketa Čistá hodnota

Čistý majetok spoločnosti Mandie Taketa je viac ako 2 milióny dolárov zarobených aktívnou činnosťou v zábavnom aj športovom priemysle. Svoje bohatstvo zväčšuje aj prostredníctvom svojich obchodných aktivít. Okrem toho sa Mandie pravdepodobne podelila o bohatstvo svojho slávneho manžela, keď boli manželia, a získala nejaké množstvo peňazí prostredníctvom rozvodového vyrovnania.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Prvý príspevok v roku 2019. @aaron_in_la mi práve urobila vlasy, takže sa cítim roztomilo. Pekný deň všetkým! Buďte láskaví a vytvorte krásu! PC: @maile_masako #aboutthatlalife

Príspevok zdieľaný používateľom Mandie Taketa (@mandietaketa) 12. júna 2019 o 15:25 PDT

Jej bývalý manžel Wayne Brady má údajnú čistú hodnotu 10 miliónov dolárov.

Rodina, národnosť, etnikum

Mandie Taketa strávila svoje prvé roky v Honolulu na Havaji so sestrou Kristie Taketa Borja. Jej otec je japonského pôvodu Ronald Taketa, ktorý pôsobil ako výkonný tajomník a pokladník v Hawaii Carpenters Union a predtým pracoval ako predseda policajnej komisie v Honolulu. Jej matka bola kaukazského pôvodu – bola chorá a nakoniec zomrela po tom, čo žila s kyslíkovou nádržou asi jedenásť rokov. Mandie je americká národnosť, ale patrí k zmiešanej etnickej skupine, pretože má čiastočne kaukazský a čiastočne japonský pôvod.

Bojové umenia a tanec

Vo veľmi mladom veku Mandie rozvíjala svoje záujmy nielen v tanci a vystupovaní, ale aj v bojových umeniach. Takže začala trénovať bojové umenia vo veku piatich rokov a jej otec Ronald bol jej senseiom. Mandie čoskoro začala súťažiť na rôznych turnajoch, ale viac sa zamerala na tanec a ako mladé dievča začala navštevovať tanečné kurzy, čo viedlo k tomu, že získala plné tanečné štipendium na University of Hawaii. Napriek tomu po roku odišla a presťahovala sa do Los Angeles v Kalifornii, aby sa venovala profesionálnej kariére tanečnice a herečky.

Profesionálna kariera

V priebehu rokov sa Mandie Taketa stala dokonalou tanečnicou, ktorá vyhrala národné zlaté medaily v roztlieskavaní, hracej hre a paintballe.

Wayne Brady a Mandie Taketa

Mandie je tiež populárna fitness modelka a kulturistka, ktorá sa zúčastnila množstva fitness súťaží a niekoľko z nich vyhrala. Okrem toho je certifikovanou fyzioterapeutkou a inštruktorkou jogy, ktorá od roku 2003 slúži ako telová technička v Adell Body Works. Mandie debutovala vo filme v úlohe Vicky v nezávislej komédii ManBand z roku 2007! Film napísal a režíroval Dermott Petty. Okrem toho je zakladateľkou a výkonnou riaditeľkou spoločnosti Everything Did Productions založenej v októbri 2011. Mandie je tiež majiteľkou spoločnosti This Lifetime.

Vzhľad a vitálna štatistika

Mandie má dlhé tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči.

Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,60 m), pričom váži okolo 132 libier (60 kg). Je fanúšikom tetovaní, z ktorých jedno jej zakrýva celý chrbát.

Osobný život

Mandie Taketa sa zoznámila s Waynom Bradym, keď sa pripravovala na muzikál na Havaji v roku 1996. Začali spolu chodiť a nakoniec sa dali dokopy 3. apríla 1999. Po siedmich rokoch manželstva sa pár v roku 2006 vydal svojou cestou. v nasledujúcom roku podala žiadosť o rozvod , dokončená v apríli 2008. Sú rodičmi dcéry Maile Masako Brady, ktorá sa narodila 3. februára 2003. Hoci sú rozvedení, Mandie a Wayne sa rozhodli presťahovať do rovnakej štvrte, aby ju spoločne vychovávali.

Zostali blízkymi priateľmi a dokonca ho veľmi podporovala v čase, keď mal v roku 2014 problémy s klinickou depresiou a duševným zrútením. Pred ich vzťahom bol jej manžel v rokoch 1993 až 1995 ženatý s Dianou Lassovou.

Kto je jej bývalý manžel? Wayne Brady Krátke Wiki/Bio

Wayne Alphonso Brady sa narodil 2. júna 1972 v znamení Blížencov v Columbuse v štáte Georgia USA západoindickým rodičom. Ako malý chlapec sa presťahoval do Orlanda na Floride, kde ho vychovávala jeho stará mama, ktorá sa volala Valerie Petersen a ktorej hovorí „mama“, a teta. S vystupovaním začal vo veku 16 rokov, keď sa pripojil k Orlandskému improvizačnému súboru SAK Comedy Lab. Išiel do Stredná škola Dr. Phillipsa v Orlande a po imatrikulácii v roku 1989 sa zapísal do University of Miami – čo študoval a či vyštudoval, nie je známe.

Začiatky kariéry

Wayne Brady sa prvýkrát objavil v televízii ako súťažiaci v komediálnej šou NBC Kwik Witz v rokoch 1996 až 1999. V roku 1998 účinkoval v britskej verzii improvizačnej komediálnej show Whose Line Is It Anyway po boku Colina Mochrieho a Ryana Stilesa. Po poslednej sezóne tejto verzie sa Wayne stal pravidelným účinkujúcim v americkom spin-offe, ktorý moderoval Drew Carey. Jeho práca na šou mu vyniesla v roku 2003 cenu Primetime Emmy za vynikajúci individuálny výkon v varietnom alebo hudobnom programe.

Rise to Fame a Wayne Brady Show

Wayne získal medzinárodnú slávu, keď v roku 2001 vytvoril vlastnú varietnú show s názvom The Wayne Brady Show.

V nasledujúcom roku vytvoril dennú talkshow s rovnakým názvom, ktorá mu vyniesla štyri ceny Daytime Emmy, vrátane dvakrát Daytime Emmy Award za vynikajúceho hostiteľa talkshow v rokoch 2003 a 2004, show trvala až do roku 2004.

Pokračujúci úspech

V roku 2004 začal Wayne Brady vystupovať ako právnik Billy Flynn v Broadwayskom oživení muzikálu Chicago. Jeho ďalší veľký úspech prišiel v roku 2005, keď nahral pôvodnú Disneyovu pieseň Beautiful od Jima Brickmana. Potom moderoval talkshow TV Land That's What I'm Talking About a Fox show Celebrity Duets, obe v roku 2006. V rokoch 2006 až 2014 Wayne hosťoval ako James Stinson v sitcome CBS How I Met Your Mother a medzitým stvárnil Lewisa v roku 2007 v romantickej komédii The List.

Od roku 2007 do roku 2009 Wayne tiež hostil spevácku hernú show Fox Don’t Forget The Lyrics! V roku 2008 vydal svoj debutový album s vlastnou verziou piesne A Change Is Goona Come od Sama Cooka, pričom bol nominovaný na Cena Grammy pre Najlepší tradičný R&B vokálny výkon .

Úspešné projekty v roku 2010

Začiatkom roku 2010 sa Wayne stal hostiteľom hernej show CBS Let’s Make A Deal (2009 – súčasnosť), za ktorú získal v roku 2018 cenu Daytime Emmy za vynikajúceho hostiteľa hernej show. Začiatkom roku 2010 moderoval komediálnu šou stanice ABC Trust Us With Your Life (2011) a potom sa vrátil do Whose Line Is It Anyway? (2013-2019).

Zúčastnil sa aj hernej show Celebrity Name Game (2014-2015). V rokoch 2015 až 2015 Wayne vystupoval ako drag queen Lola v Broadwayskej produkcii Kinky Boots, po ktorej nasledovalo jeho stvárnenie Aaron Burr v hre Hamilton v Divadle PrivateBank v roku 2017.

Najnovšie sa zameral na svoju hereckú kariéru, keď si zahral v úlohe Everetta Kynesa v sci-fi seriáli USA Network Colony (2018), kde stvárnil Dr. Reese Buckinghama v telenovele stanice CBS The Bold And The Beautiful (2018 – 2019). a vystupuje ako Gravedigger / Tyson Sykes v seriáli CW o superhrdinoch Black Lightning (2020). Okrem toho vyhral druhú sezónu speváckej súťaže Fox The Masked Singer v roku 2019.