• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda bývalej manželky Jesseho Jamesa – Karla James

Nahá pravda bývalej manželky Jesseho Jamesa – Karla James

ObsahKto je Karla James?

Karla James je anglická modelka a filmová herečka pre dospelých, ktorá spolupracovala aj s viacerými módnymi časopismi vrátane SCORE, no svetu je azda najznámejšia ako bývalá manželka Jesseho Jamesa, televíznej osobnosti, podnikateľa a upravovateľa áut. Ich manželstvo trvalo od roku 1991 do roku 2002.

Karla James Wiki- skutočné meno, vek, vzdelanie

Karla James sa narodila ako Jamie-Leigh Tiffany 18. júla v Yorkshire v Anglicku, podrobnosti o jej ranom živote zostávajú záhadné, pretože o tom veľa nezdieľala a všetko z jej minulosti je zatiaľ jedno veľké tajomstvo.

pridané Karla Jamesová na Piatok 28. októbra 2016

Existujú však informácie, že Karle začali rásť prsia, keď mala 13 rokov a len pár mesiacov po kúpe prvej podprsenky dosiahla veľkosť 32DD.

Začiatky kariéry

Predtým, ako si ju všimli skauti z oblasti modelingu, Karla pracovala ako kozmetička a mala menšie skúsenosti ako nenahá glamour modelka. V polovici roku 2000 si ju však všimlo niekoľko modelingových agentúr, najmä kvôli jej veľkým prsiam, a po niekoľkých rokoch modelingu pre menšie časopisy ju v roku 2010 oslovilo SCORE a poslali ju na debutovú nahú fotku. zasadnutí na pobreží Costa del Sol v Španielsku. Pokračovala v spolupráci so SCORE a vystupovala vo filme Scoreland.

Vystúpte na výslnie

Karla sa každým dňom stávala populárnejšou a jej portfólio sa obohatilo o niekoľko ďalších filmov vrátane On Location: Grand Bahamas. Potom sa v roku 2013 stala glamour modelkou pre Pinup Files, čo ju vynieslo ku sláve. Aby sme mohli hovoriť o svojich úspechoch ďalej, Karla sa objavila v mnohých časopisoch, vrátane Japanese Bachelor Magazine, Australia's Picture Magazine, potom Daily Sport, dokonca vyhrala britskú súťaž Hot Talent od Daily Sport a The Sun, medzi inými.

Pokles popularity, iné záujmy

V posledných rokoch sa Karla viac než na kariéru zamerala na rodinu a výchovu svojich detí.

Napriek tomu o nej stále pravidelne prispieva oficiálna stránka Instagramu a vedie svoju kozmetickú líniu J K Glamour pozostávajúcu z mihalníc a mejkapu. Tiež ju má vlastnú webovú stránku , prostredníctvom ktorej predáva svoje obrázky a videá.

Karla James Čistá hodnota, výška, hmotnosť, vzhľad a telesné miery

Čistý majetok Karly Jamesovej sa od začiatku svojej kariéry neustále zvyšoval a podľa zdrojov sa jej majetok od začiatku roku 2020 odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.

Karla je svetu známa najmä svojimi úžasnými mierami. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m), pričom jej presná hmotnosť nie je známa. Jej vitálne štatistiky sú 42-31-37 a jej veľkosť podprsenky je 34P. Karla má zelené oči a tmavohnedé vlasy.

Osobný život Karly James, manželstvo, rozvod, randenie, deti

Karla je známa aj ako bývalá manželka Jesseho Jamesa, ktorí sa zosobášili v roku 1991 a boli manželmi nasledujúcich 11 rokov – dôvodom ich rozvodu boli okrem iných rozdielov aj Jesseho cudzoložstvá. Napriek tomu sa stali rodičmi syna Jesseho a dcéry Chandler.

Bývalý manžel Karly Jamesovej, Jesse James

Ako Jesse Gregory James sa narodil 19. apríla 1969 v Long Beach v Kalifornii v USA, jeho rodičia sa rozviedli, keď bol ešte dieťa, a detstvo strávil so svojím otcom Larrym, majiteľom starožitníctva. Obchod sa nachádzal vedľa obchodu s dodávateľmi dielov Harley Davidson a už od útleho veku sa Jesse začal zaujímať o motocykle.

Chodil na strednú školu La Sierra v Riverside v Kalifornii, z ktorej maturoval v roku 1987, potom sa zapísal na Riverside Community College, kde hrával aj futbal – túžil sa stať profesionálom, no poznačili ho zranenia, ktoré ho prinútili skončil s futbalom a s tým odišiel z vysokej školy.

Kariéra

Jesse začínal ako bodyguard takých rockových skupín ako Danzig a Soundgarden, no nikdy sa nevzdal svojho sna o stavaní motoriek. Počas jedného z mnohých vystúpení Soundgarden si poranil lakeť a po tomto začal Vrtuľníky zo západného pobrežia v garáži jeho matky.

Neskôr sa presťahoval a otvoril si malú garáž v Long Beach v Kalifornii, potom v roku 2001 zažil veľkú prestávku, keď sa objavil v dokumente Discovery Channel Motorcycle Mania, po ktorom k nemu začali prichádzať mnohé celebrity pre bicykle. Bohužiaľ, v roku 2010 musel zatvoriť obchod, bez ohľadu na to, že spolu moderoval show Monster Garage (2003-2007) a Jesse James is a Dead Man (2009).

Vrátil sa späť v roku 2013 a znovu otvoril West Coast Choppers, hoci teraz je jeho základňa v Austine, Texas, USA.

Jesse James Čistá hodnota a osobný život

Jesse čelil mnohým súdnym sporom, ktoré viedli k vysokým poplatkom a pokutám, no stále to neovplyvnilo jeho bohatstvo. Kalifornská rada pre vzdušné zdroje mu napríklad udelila 271 250 dolárov po zistení, že predával motocykle, ktoré porušovali kalifornské zákony o čistote ovzdušia. Jeho majetok sa však od začiatku roku 2020 odhaduje na približne 5 miliónov dolárov.

Jesse pokračoval vo svojom milostnom živote po rozchode s Karlou a odvtedy sa trikrát znovu oženil. Jeho druhou manželkou bola Janine Lindemulder, filmová herečka pre dospelých, a ich manželstvo trvalo od roku 2002 do roku 2004. Majú spolu dcéru Sunny.

Jeho treťou manželkou bola herečka Sandra Bullock, ktorá sa zosobášila v roku 2005, no o päť rokov neskôr sa rozviedla po Jesseho niekoľkých neverách. Do médií sa ozvalo niekoľko žien s tým, že s Jamesom boli v posledných rokoch a jemu nezostávalo nič iné, len priznať svoju vinu a ospravedlniť sa Bullockovi, no rozviedli sa.

Odvtedy je Jesse štvrtýkrát ženatý, tentoraz s Alexisom DeJoriom, pretekárom v ťahu, od 24. marca 2013 – obrad sa konal na pozemku Johna Paula DeJoriu, otca Alexisa.