• Hlavná
 • Herci
 • Nahá pravda Anny Shafferovej (známej ako Triss Merigold v Zaklínačovi)

Nahá pravda Anny Shafferovej (známej ako Triss Merigold v Zaklínačovi)

Anna Shaffer je britská herečka, ktorá prvýkrát okúsila slávu, keď bola obsadená do malej úlohy vo filme Harry Potter a princ dvojakej krvi, a ktorá sa stala populárnejšou hraním postavy Triss Merigold v Netflixe. séria, Zaklínač.

ObsahRaný život a rodina

Anna Shaffer sa narodila 15. marca 1992 v Londýne v Anglicku, jej matka sa volá Maggie Barth, ale meno jej otca nebolo zverejnené. Má mladšieho brata menom Josh. Na základe jej príspevkov na svojom instagramovom účte má očividne hlbokú náklonnosť k svojej rodine, ale o nich a jej ranom živote sa toho veľa neprezrádza, okrem toho, že na svojom instagramovom účte hovorila o tom, že ju rodičia vychovávali politicky a nie nábožensky. v decembri 2019 vyzvala ľudí, aby hlasovali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Vždy som milovala Veľkú noc, čas sezónnych zmien a osobného znovuzrodenia. A samozrejme byť kurva extra.

Príspevok zdieľaný používateľom Anna Shafferová (@annashafffer) 12. apríla 2020 o 1:12 PDT

Povedala tiež, že ‚som juhoafrický Žid, moja mama z černošskej farmy a môj otec zo židovského vnútrozemia.‘ ako vysvetlila, odkiaľ pochádza, keď hovorila o svojich politických názoroch.

Rané vzdelávanie

O jej základnom vzdelaní nie sú dostupné žiadne informácie. Zúčastnila sa stredná škola (Rok 7-Year 11) na Highgate Wood School v Crouch End, London Borough of Haringey. Potom išla do Camden School for Girls v londýnskej štvrti Camden na šiesty ročník, aby si dokončila stredoškolské vzdelanie (12-rok 13.)

Kariéra

Prvé kroky

Anna mala skvelý štart do svojej hereckej kariéry, pretože jej prvý projekt bol vo veľmi úspešnej filmovej sérii Harry Potter.

Do povedomia medzinárodného publika sa dostala, keď ju v decembri 2007 ako 15-ročnú obsadili do malej, ale pamätná úloha Romildy Vaneovej, študentky štvrtého ročníka rodu Chrabromilčanov, ktorá sa pokúsila použiť nápoj lásky na hlavného protagonistu Harryho Pottera, ktorého stvárnil Daniel Radcliffe vo filme Harry Potter a princ dvojakej krvi. Natáčanie filmu sa začalo 24. septembra 2007 a celosvetovo bol uvedený 15. júla 2009, pričom zarobil takmer 950 miliónov dolárov.

Zopakovala si rolu Romildy Vaneovej v posledných dvoch filmoch série Harry Potter, Harry Potter and the Deathly Hollows – 1. časť v roku 2010 a – 2. časť v roku 2011, s celosvetovým hrubým výnosom viac ako 950 miliónov dolárov a takmer 1,5 miliardy dolárov. .

Ďalší úspech

Po úspešnom debute na filmovom plátne bola ako 18-ročná obsadená do úlohy Ruby Dixon v oceňovanej britskej telenovele Hollyoaks. Hovorilo sa, že sa zúčastnila konkurzu na úlohu Leanne Holiday, ale namiesto toho bola obsadená ako Ruby Button, ktorej postava bola manipulatívna, rebelská a tyranská. Bola v 238 epizódach od roku 2011 do roku 2014. Bola nominovaná za Najsexi žena na The British Soap Awards v roku 2013. V rozhovore pre Digital Spy v roku 2013 povedala o svojom odchode zo série toto: „Milujem čas strávený v Hollyoaks a hraním Ruby, ale práve ma svrbeli nohy a Chcem nový, nový začiatok.“ Chýbal jej aj Londýn, jej rodičia a brat, keďže sa kvôli nakrúcaniu presťahovala do Liverpoolu a dodala: „Som pripravená na zmenu, ale bude mi veľmi smutno, že odídem.“

Anna si svoju rolu zopakovala v rokoch 2017 a 2018 ako hosť v štyroch epizódach, takže ju fanúšikovia mohli po troch rokoch opäť vidieť v seriáli BBC.

V roku 2014 sa objavila v jednej epizóde dramatického seriálu Glue a ďalšia menšia rola sa jej objavila v roku 2016, keď bola obsadená do dvoch epizód ako Rachel Chapman, priateľky hlavnej postavy, v britskej sci-fi dráme Class, a. spin-off zo série Doctor Who. V roku 2017 bola v štyroch epizódach kriminálneho thrillerového seriálu BBC Fearless, tiež v menšej úlohe. Bola v akčnom filme z roku 2018 I Am Vengeance, ktorý však získal iba 38% hodnotenie na Rotten Tomatoes. Anna bola obsadená aj do hlavnej úlohy v komediálnej hre Daisy Pulls It Off, ktorá mala premiéru 5. decembra 2017 v Park Theatre vo vonkajšom Londýne a hrala sa do 13. januára 2018.

Kúzelník, bosorák

Shaffera obsadili do vedľajšej úlohy Triss Merigoldovej v americkej fantasy dramatickej sérii The Witcher, ktorá bola natočená podľa rovnomennej knižnej série poľského autora Andrzeja Sapkowského. Osemdielna séria 1 série bola vydaná celá na Netflixe 20. decembra 2019. Pred premiérou bolo oznámené, že Netflix si už objednal druhú sériu s ôsmimi epizódami. Séria, v ktorej hlavné postavy hrali Henry Cavill, Freya Allan a Anya Chalotra, bola úspešná, podľa hodnotenia Netflixu na druhom mieste v najobľúbenejšej sérii roku 2019, za Stranger Things.

Anna bola v prvej sérii v troch epizódach – jej postava, Triss, bola čarodejnica, ktorá bola zamilovaná a priateľka Geralta, postavy Henryho Cavilla. Fanúšikovia boli zvedaví, či jej postava bude vychádzať z knihy alebo z hernej série The Witcher od CD Projekt Red, pretože Triss bola skôr hlavnou postavou v RPG (Role-Playing Game) verzii ako v knihe. V sezóne 1 sa postava viac prikláňala ku knižnej verzii.

Prehliadka začala s produkciou 2. sezóny začiatkom roku 2020 v Londýne a mala byť uvedená na trh v roku 2021, avšak z dôvodu pandémie COVID-19 bola produkcia zastavená.

Osobný život

Anna Shaffer má 28 rokov a momentálne chodí s Jimmym Stephensonom, vlastne od 18. júla 2015. Stačilo sa pozrieť na ich príspevky na ich príslušných účtoch na Instagrame, aby ste videli, aký majú vzťah. Vo svojom účte pozdravil Annu k jej narodeninám a napísal: „Všetko najlepšie k narodeninám mojej najlepšej kamarátke a krásnej žene. Dúfam, že si ma užiješ aspoň z polovice tak, ako ja teba... Veľmi ťa milujem, tu je veľa ďalších dobrodružstiev...“ Jej narodeninové blahoželanie mu bolo zverejnené na jej účte a hovorí: Všetko najlepšie k narodeninám, čarodejník. Napĺňaš ma až po okraj...Vďaka Bohu za teba, os môjho bytia.

Zaujímavé fámy a fakty

 • Keď bola dieťa, s nábožnosťou sledovala britský detský televízny dramatický seriál Príbeh Tracy Beakerovej.
 • Po škole rada hrala Gameboys a PlayStation
 • V rozhovore na YouTube's Road to Rowling zverejnenom v marci 2020 povedala, že čítala knihy o Harrym Potterovi a že jej obľúbená bola kniha Väzeň z Azkabanu, pretože bola veľmi zamilovaná do Siriusa Blacka, ktorý bol taký zlý. chlapské vibrácie. Nikdy sa však nestretla s Garym Oldmanom, ktorý vo filme hral rolu.
 • Vzala si domov kravatu z kostýmu v Harrym Potterovi.
 • Objavila sa v roku 2012 v hudobnom videu piesne YDEK od Warehouse Republic.
 • Jej najväčšou výzvou pri natáčaní bolo, že nemohla plakať pri dramatických scénach a ona a jej režisér v Hollyoaks museli použiť nejaké triky, aby vyvolali slzy.
 • Vo svoj posledný deň, natáčanie Hollyoaks v roku 2014, prijala spevácku výzvu produkcie a zaspievala na rozlúčku s hercami a štábom televízneho seriálu.
 • Týždenný britský magazín Inside Soap uskutočnil v auguste 2011 prieskum o tom, ktorú z postáv Hollyoaks čitatelia chceli zavraždiť sériovým vrahom seriálu a jej postava Ruby bola zvolená ako druhá so ziskom 21 percent.
 • V septembri 2018 zverejnila na svojom účte na Twitteri, že bola sexuálne napadnutá v metre na londýnsku stanicu Knightsbridge. Tvrdila, že muž sa jej v preplnenom vozni pokúsil strčiť ruku do spodnej bielizne a od strachu ostala ako mrazená. Spolujazdkyňa jej pomohla von tým, že kričala na muža, aby ho zastavil, a on to urobil. S pomocou personálu Transport for London sa jej podarilo napadnutie nahlásiť polícii.

pridané Anna Shafferová na Utorok 7. októbra 2014

Vzhľad

Anna má kučeravé hnedé vlasy a hnedé oči. Je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,7 m), váži okolo 134 libier (61 kg) a jej vitálne štatistiky sú 34-26-34. Má na sebe šaty veľkosti štyri a veľkosť jej topánok je 8,5.

Čistý majetok a plat

Začala pracovať ako tínedžer pre menšie úlohy vo filmoch a televízii a bola pravidelnou členkou v Hollyoaks. Pôsobila aj v divadelnej hre. Jej posledným projektom bola vedľajšia úloha vo filme Zaklínač. Koľko na týchto projektoch zarobila, neprezradili, zdroje ju však odhadli čisté imanie od začiatku roku 2020 na 1 milión USD.