Nahá pravda Andrea Elson – Kde je dnes? Životopis

Andrea Elson je profesionálna inštruktorka jogy a bývalá tínedžerská herečka, ktorej vstupenkou k sláve bola rola Lynn Tannerovej v populárnom televíznom komediálnom seriáli z 80. rokov ALF.

ObsahRaný život a rodina

Andrea Hope Elson sa narodila 6. marca 1969 v New Yorku, USA, takže jej znamenie zverokruhu sú Ryby a akvamarín je jej rodným kameňom. Ona a jej sestra Samantha boli väčšinou vychovaní vo Westchestri v New Yorku svojimi rodičmi Stephenom a Elinor, ale presťahovali sa do niekoľkých miest kvôli práci jej otca v reklame, vrátane asi štyroch rokov strávených v San Diegu v Kalifornii, keď vyrastali.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám Andrea!!! @yogavillage_ag Ďakujeme, že ste úžasná herečka a vyčarujete úsmev na mnohých nás fanúšikoch. Dúfam, že máš skvelý deň! Ps- Začal som denne cvičiť jogu a zistil som, že ma to veľmi uvoľňuje. Stále sa mi ťažko ohýba chrbát len ​​preto, že som musel tri roky nosiť chrbtovú ortézu, ale pár vecí sa mi núka. Niektorí z vás tu teda sledujú môj osobný účet, na ktorý som to napísal ako prvý, ale na počesť jej narodenín som sa rozhodol zverejniť tento vzhľad na tejto stránke. Viem, že fotografia, ktorú som vytvoril, nie je z Whiz Kids. Mám outfit, ktorý vyzerá identicky ako ten, ktorý mala na sebe vo Whiz Kids, ale je to letný outfit a tu v Marylande, kde bývam, je zima, takže som si ho ešte nemohla obliecť. Tiež sa snažím vyrásť z mojej trvalej. #whizkids #lookalike #andreaelson #happybirthday #andreahopper #alf #birthday #yoga

Príspevok zdieľaný používateľom Whiz Kids (@whizkidstvshow) 6. marca 2020 o 2:52 PST

Svoju lásku k vystupovaniu objavila, keď ju vybrali hrať hlavnú úlohu v a školská hra , Alenka v ríši divov.

Kariéra

Prvý krok

Andrea začínala veľmi mladá ako modelka a herečka, predtým ako sa pustila do herectva, objavila sa v mnohých televíznych reklamách a reklamách v tlači. Počas pobytu svojej rodiny v Kalifornii, keď vyrastala, hrala v miestnych divadelných hrách v komunite, kde žili. Jej rodičia sa nakoniec rozhodli natrvalo presťahovať do Los Angeles. S agentom sa jej podarilo profesionálne získať viac modelingových zmlúv pre reklamy a nakoniec získať hereckú úlohu v televíznom seriáli Simon & Simon vo veku 12 rokov.

Nasledujúci rok sa uskutočnilo hosťovanie v inej televíznej relácii Silver Spoons.

Vo veku 14 rokov bola ponúkol rolu vo Whiz Kids, americkej dobrodružnej sci-fi televíznej šou. Zahrala si Alice Tyler, ktorá riešila záhady so svojimi priateľmi spolu s hlavným protagonistom v podaní Matthewa Charlesa Labyorteaux. Vysielalo sa na CBS počas sezóny od roku 1983 do roku 1984, a hoci trvalo iba 18 epizód, diváci si Andreu všimli a začala si získavať fanúšikov, vďaka ktorým sa v 80. rokoch objavila na obálkach populárnych tínedžerských časopisov, ako napr. ako Bop, Teen Beat a 16 Magazine.

Ďalší úspech

Pár rokov po zrušení Whiz Kids sa Andrea zúčastnila konkurzu na rolu v inom americkom sci-fi komediálnom televíznom seriáli ALF, čo je skratka pre Alien Life Form. Získala úlohu Lyn Tannerovej, dcéry zo strednej triedy, ktorá si adoptovala mimozemšťana, ktorého volali ALF. – séria sa točila okolo skrývania mimozemšťana pred komunitou a vládou. Šou bola vysielaná v sieti NBC a tentoraz bola Andrea súčasťou televízneho seriálu, ktorý prebiehal od roku 1987 do roku 1990, počas štyroch sezón so 102 epizódami. Nanešťastie pre zanietených fanúšikov seriálu mala posledná zobrazená epizóda cliffhanger, no sieť sa aj tak rozhodla skrátiť sériu.

Popularita, ktorú získala vďaka tomu, že bola súčasťou ALF, viedla k mnohým úlohám v televízii aj vo filmoch. Následne bola súčasťou viac ako tuctu projektov, no najpozoruhodnejšie boli Who's the Boss s Tonym Danzom a Alyssou Milano v roku 1990, Married with Children s Ed O'Neillom a Christinou Applegate v roku 1993 a Mad about You s Paulom Reiserom a Helen Hunt v roku 1994.

Po tom, čo sa Andrea rok neobjavila v televízii, sa v roku 1996 opäť objavila v Step by Step s Patrickom Duffym a Suzanne Sommers, no na ďalšie dva roky sa Andrea opäť uložila do hibernácie a ľudia si mysleli, že ju už v televízii nikdy neuvidia. . Potom ju však v roku 1998 videli v jednej z najdlhšie vysielaných denných relácií v televízii The Young and the Restless na dvojdňové hosťovanie, ale potom sa vo veku 29 rokov definitívne rozlúčila s hereckou kariérou. .

Ako majiteľ jogového štúdia

Andrea začala hodiny jogy vyučovať v roku 2009, keď získala certifikáciu Yoga Teacher Training od Judith Hanson Lasater z The Yoga Tree v San Franciscu a o rok neskôr si založila vlastné jogové štúdio Grass Valley Yoga. Pokračovala v štúdiu tejto duchovnej disciplíny získaním ďalších certifikácií učiteľského výcviku od Foundations of Svaroopa Yoga a The Yoga Shack.

V roku 2016 predala svoju firmu, keď sa jej rodina rozhodla presťahovať na centrálne pobrežie, no nakoniec spustila ďalšie jogové štúdio s názvom Yoga Village. Okrem toho, že ponúka svoje služby ako inštruktorka, poskytuje aj školenia učiteľov Yoga Alliance pre tých, ktorí majú záujem o vyučovanie a jogové pobyty po celom svete.

Osobný život

Andrea sa vydala za Scotta Hoppera v roku 1993 a stretla sa s ním na natáčaní televízneho seriálu ALF. Vtedy bol asistentom produkcie a bol poverený dodávať jej scenáre. Počas rozhovoru povedala, že bola okamžite unesená Scottom. V roku 1997 otehotnela s ich najstaršou Claire a to bol hlavný dôvod jej zmiznutia z televízie na niekoľko rokov. Len necelých šesť týždňov po pôrode sa vrátila do televízie v The Young & the Restless s odsávačkou mlieka a opatrovateľkou na scéne, aby pomohla pri starostlivosti o dieťa. Potom si uvedomila, že musí odísť z centra pozornosti a zamerať sa na materstvo. V súčasnosti s manželom žijú v Arroyo Grande v Kalifornii so svojimi dvoma deťmi.

Zaujímavosti

  • Počas druhej sezóny ALF, Andrea vyvinula bulímiu emocionálna porucha, pri ktorej sa prejedala a potom nasledovalo samovoľne vyvolané vracanie – mala depresiu z vyvíjajúceho sa tela, pretože chcela zostať štíhla. Nikto nemal ani poňatia o jej probléme, pretože v natáčaní bola vždy energická a šťastná. Dokonca aj po skončení šou bola posadnutá udržiavaním si štíhlosti tým, že každý deň trávila niekoľko hodín v posilňovni. Bol to jej manžel, ktorý ju konfrontoval a nakoniec aj bez odbornej pomoci to dokázala prekonať, keď otehotnela. Teraz sa zameriava na to, aby bola zdravá, namiesto toho, aby chcela len chudnúť.
  • Nálada na natáčaní televízneho seriálu ALF bola vždy napätá, pretože herci boli vyčerpaní vždy, keď natáčali scény s bábkou. Pre väčšinu z nich to bolo príliš únavné, keďže natáčali asi 25 hodín len na 30-minútovú šou. Herci sa k tomu postavili tak profesionálne, že nikto mimo kulisy nevedel o napätí, ani o tom, ako sa kulisa za ten čas pokazila.

Herecké ceny/nominácie

V roku 1986 získala nomináciu na výnimočnú mladú herečku v novom televíznom komediálnom seriáli od Young Artist Award (predtým nazývaná Youth in Film Award) za rolu Lynn Tannerovej v ALF. V roku 1989 získala od toho istého oceneného telesa ďalšiu nomináciu za rovnakú rolu v kategórii Najlepšia mladá herečka v televíznom komediálnom seriáli.

Vzhľad

Ako inštruktorka jogy udržiava svoje telo v tiptop forme. Meria 5 stôp 7 palcov (1,73 m) na výšku a váži okolo 123 libier (56 kg). Je kaukazská, má hnedé vlasy a zelené oči.

Čistý majetok

Začiatkom roku 2020 zdroje odhadovali jej čisté imanie na viac ako 1 milión dolárov, pričom bola zbavená obvinení najmä z hereckej kariéry a podnikania v oblasti jogy.