Nahá pravda Amandy Elise Lee – vek, priateľ, plat, Wiki

ObsahKto je Amanda Elise Lee?

Amanda Elise Lee sa narodila 13. decembra 1986 v Kanade a je osobnosťou sociálnych médií, ako aj fitness trénerkou, ktorá sa preslávila najmä prostredníctvom sociálnej siete Instagram. Na svojom účte má milióny sledovateľov, čo dokumentuje jej fitness cestu a ukazuje výsledky na jej tele.

Bohatstvo Amandy Elise Lee

Začiatkom roku 2020 sa čistý majetok Amandy Elise Lee odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila najmä úspešnou kariérou online, pričom ako súčasť svojej práce získala množstvo odporúčaní a partnerstiev. Tiež píše, čo tiež prispelo k jej zárobku.

https://www.youtube.com/watch?v=4_ff79oiGy4

Raný život a vzdelávanie

Zatiaľ čo sa Amanda Elise narodila v Kanade, jej rodina sa neskôr presťahovala do Beverly Hills, kde jej otec kúpil dom pre rodinu, pretože bol dosť bohatý. Vyrastala vo veľmi privilegovanom prostredí a opísala Beverly Hills ako Instagram v reálnom živote, pričom ľudia vždy nosili značkové oblečenie a predvádzali svoje nové autá. Veci sa však pre ňu stali ťažkými, keď sa jej rodičia rozviedli.

Nie je známe, či rozvod ovplyvnil ich situáciu alebo zostali v Beverly Hills. Snažila sa to prekonať tým, že sa venovala písaniu a počas strednej školy uvažovala o kariére žurnalistiky.

Po imatrikulácii sa zapísala na Sarah Lawrence College, súkromnú vysokú školu v New Yorku, ktorá je známa svojim systémom jeden na jedného. Ponúkajú kurzy scénického umenia a písania, čo je jeden z dôvodov, prečo sa zapísala do školy. Podporuje tiež nezávislé štúdium, hoci v posledných rokoch bol názov školy zahalený do kontroverzie kvôli Sarah Lawrence College problém sexuálneho kultu .

Začiatky kariéry

Zatiaľ čo Lee nebola ani zďaleka blízko k problémom okolo Sarah Lawrence, nevenovala sa žurnalistike ako kariére, namiesto toho objavila lásku k fitness. Pred dokončením vysokoškolského vzdelania začala pravidelne navštevovať telocvičňu a vyvinula vášeň pre učenie ostatných.

Absolvovala certifikáciu fitness trénera a potom si vytvorila účet na Instagrame, aby mohla propagovať svoje odborné znalosti, zručnosti, schopnosti a služby, čo je taktika, ktorú používa mnoho nezávislých fitness trénerov. Jedným z dôvodov, prečo to bolo veľmi efektívne Instagram pretože mohli prezentovať časti svojho tréningu, ako aj výsledky prostredníctvom fotografií alebo videí.

Zatiaľ čo ju veľa ľudí odrádzalo, ona sa usilovne venovala propagácii a nakoniec získala niekoľko klientov, ktorí začali budovať jej bohatstvo. Okolo 80 000 ľudí ju sledovalo, keď stretla osobnosť televíznej reality show a hviezdu sociálnych médií Michelle Game.

Keď spolu pracovali na fitness, Game ju chcel propagovať a obaja zverejnili fotografie na svojom účte na sociálnych sieťach. To jej výrazne pomohlo, keď jej sledovanosť zaznamenala boom a vo veľmi krátkom čase dosiahla státisíce.

Hviezda sociálnych médií

Zatiaľ čo bola stále odhodlaná pokračovať vo svojej kariére fitness trénerky, Amanda Elise si všimla, že získava oveľa viac pozornosti prostredníctvom fotografií, ktoré predvádzajú jej prednosti. Milovala predvádzanie výsledkov svojho cvičenia, nosila bikiny a iné priliehavé oblečenie. Zverejňovanie zmyselnejších a zvodnejších fotografií jej pomohlo rýchlo dosiahnuť milióny ľudí.

https://www.instagram.com/p/B-u03t6Fgf5/

Preto sa rozhodla zostať pri tomto type obsahu, ktorý väčšina jej sledovateľov miluje.

Vzhľadom na jej obrovskú sledovanosť si to začali všímať spoločnosti, ktoré ju kontaktovali, aby robila sponzorované príspevky, za ktoré by dostala značnú sumu. Stala sa modelkou maloobchodnej značky Fashion Nova a prostredníctvom príspevkov propagovala niektoré z ich oblečenia. Fashion Nova je v poslednej dobe jednou z najpopulárnejších značiek oblečenia, ktoré na svoju propagáciu využívajú instagramové modely. Stala sa tiež modelkou pre spoločnosť s energetickými nápojmi Bang Energy, ktorá svoj marketing a reklamu zameriava aj prostredníctvom osobností sociálnych sietí.

Stala sa tiež spisovateľkou a využila svoje žurnalistické skúsenosti na písanie o vhodnosti pre online publikáciu Poosh – o spoločnosti je známe, že ju vlastní Kourtney Kardashian a má niekoľko členov rodiny Kardashian.

Problémy s duševným zdravím

Pracovať ako osobnosť Instagramu môže byť veľmi stresujúce prácu, ako mnohé online pracovné miesta, ktoré často závisia od veľkej sledovanosti. Na pomoc s fotografiami si často žiada o pomoc svoju mamu, ktorá ju z času na čas nafotí stovky. To tiež znamená, že títo dvaja by museli prejsť rôznymi účesmi a oblečením, aby poskytli obsah pre jej nasledovníkov.

Snaží sa nedodržiavať veľmi prísny harmonogram, najmä ak jej obsah nie je dobrý. Zvykla si na veľa negatívnych komentárov k jej príspevkom, no stále sa z času na čas cíti úzkostlivo a premýšľa o tom, či urobila dobre alebo nie.

Mnoho ľudí je na internete tiež veľmi plytké a Amandine desiatky tisíc sledovateľov ju opustili len preto, že nezverejnila svoju fotku v bikinách. Neskôr to však prešlo a rozhodla sa zostať verná tomu, čo chce uverejniť, namiesto toho, čo chcú všetci.

Vyjadrila tiež túžbu pomôcť ostatným, najmä iným modelkám Instagramu zameraným na fitness, ktoré chcú nájsť svoj prielom na webovej stránke. Vo svojich príspevkoch sa snaží urobiť maximum, aby pomohla inšpirovať aj ich.

Osobný život

Amanda Elise je slobodná a hoci o romantických vzťahoch veľa nehovorí, spomenula, že raz mala priateľa, keď práve začínala online. Už nie sú spolu, pretože ju veľmi odrádzal, pokiaľ ide o výber kariéry. V rozhovore spomenula, že je veľmi priťahoval sebavedomým mužom, ktorí sú veľmi vpred a vedia, čo chcú. Miluje tiež cestovanie a počas svojho voľného času uverejňuje príspevky o svojich cestách.