• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda Alexandry Krosneyovej – čistá hodnota, merania

Nahá pravda Alexandry Krosneyovej – čistá hodnota, merania

ObsahKto je Alexandra Krosney? Wiki Bio

Alexandra Benjamin Krosney sa narodila v Los Angeles v Kalifornii v USA 28. januára 1988, takže jej znamenie zverokruhu je Vodnár a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po tom, čo bola obsadená do televízneho seriálu Last Man Standing.

Raný život a vzdelanie

Alexandru vychovávali ako jediné dieťa v Los Angeles jej otec Mike Krosney, ktorý je umelcom, a jej matka Vanessa Krosney, ktorá učí na miestnej strednej škole.

pridané Priveďte späť Alexandru Krosneyovú na Sobota 3. novembra 2012

Vyrastala na filmoch a televíznych seriáloch so svojou matkou a vo svojej prvej školskej hre sa objavila vo veku ôsmich rokov. Na základnej aj strednej škole patrila medzi dve najlepšie herečky, pričom bola aj fyzicky aktívna, keď hrala lakros a behala na dráhe – jej známky vraj boli tiež dobré. Bola tiež veľmi spoločenská, keďže trávila čas so svojimi priateľmi a navštevovala večierky po imatrikulácii, rozhodla sa nezapísať na vysokú školu, ale zamerať sa na svoju hereckú kariéru.

Kariéra herečky

Alexandra začala svoju kariéru ako herečka v roku 2003, keď sa objavila v epizóde televízneho seriálu Bez stopy, kde stvárnila mladšiu verziu Lianny Sardo, zatiaľ čo v seriáli hrajú Anthony LaPaglia a Poppy Montgomery a sleduje divíziu FBI, ktorá sa stará o nezvestných ľudí.

Po svojom debutovom vystúpení bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v mnohých televíznych seriáloch, objavila sa v troch epizódach televízneho sitkomu Family Affair a potom v epizóde ER. Najviac ju ocenili za výkon v televíznych seriáloch, ako sú Grounded for Life, NCIS a Numbers.

Vo filme debutovala v roku 2006 vo filme Read it and Weep a potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v niekoľkých televíznych reláciách, z ktorých niektoré sú Criminal Minds, Lost a CSI: Crime Scene Investigation. V roku 2007 si zahrala v dvoch filmoch The Posledný deň leta a Shredderman Rules, pričom v roku 2009 stvárnila opakujúcu sa rolu Rhondy v televíznom seriáli Surviving Suburbia. V roku 2010 debutovala vo filme Transformers: Prime.

Alexandra sa preslávila po tom, čo stvárnila Kristin Baxter v komediálnom televíznom seriáli Posledný stojaci muž v rokoch 2011 a 2012, v ktorom si zahrali Tim Allen, Nancy Travis a Hector Elizondo a sleduje muža, ktorý má tri deti a žije vo svete, kde vládnu ženy.

Alexandra hrala hlavnú rolu celú prvú sezónu, potom sa režiséri rozhodli obsadiť do Kristin niekoho iného. Jedna z posledných úloh Alexandry bola vo filme Barely Lethal, v ktorom hrajú Jaime King a Samuel L. Jackson a sleduje dievča, ktoré predstiera svoju smrť, aby mohla odísť z práce a nastúpiť na strednú školu.

Kontroverzia okolo úlohy Alexandry vo filme Last Man Standing

Televízny seriál Last Man Standing bol celosvetovo veľmi populárny, s viac ako deviatimi miliónmi jedinečných divákov a Alexandra bola chválená za stvárnenie Kristin Baxterovej, no v druhej sezóne šou ju znovu neobsadili.

Mnoho ľudí sa stále domnieva, že dôvodom je, že Alexandra nevychádza s režisérmi seriálu, alebo že nie sú spokojní s jej výkonom. bolo to nahlásené že producenti seriálu veria, že Alexandrinu postavu by mal hrať niekto, kto je od nej o niečo starší, a preto si pre túto úlohu vybrali Amandu Fuller. Jediní dvaja ľudia, ktorí účinkovali v prvej sezóne a ktorí sa naďalej objavovali v druhej sezóne show, boli Tim Allen a Nancy Travis.

Milujte život a vzťahy

Alexandra si podrobnosti o svojom osobnom živote necháva pre seba, ale je to známe mala raz vzťah s Kevinom Cornishom, americkým filmovým producentom, spisovateľom a režisérom. Títo dvaja sa stretli v roku 2013 pri spoločnej práci na televíznom seriáli a začali spolu chodiť asi mesiac po tom, čo ich zoznámil ich spoločný priateľ. Randili spolu viac ako rok, kým sa v roku 2014 rozišli, ale povráva sa, že v roku 2016 sa obaja opäť vrátili na približne rok.

Počas jedného zo svojich rozhovorov Alexandra priznala, že jej Celebrity crush je Jonathan Daniel Hamm kto je herec a ktorý získal uznanie po účinkovaní v televíznom seriáli Mad Men, zatiaľ čo Alexandra si nie je istá, či by s ním skutočne chodila.

Záľuby a iné záujmy

Alexandra rada ochutnáva rôzne kuchyne, pričom najradšej má japonskú, najmä sushi, rada ochutnáva aj rôzne nápoje, pričom najradšej má kávu, ktorú pije každý deň. Rada sa oblieka na sviatky, ako je Halloween, a zúčastnila sa niekoľkých cosplay akcií. Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektorí sú Kevin Costner, Chris Rock a Angelina Jolie, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patria Field of Dreams, Mad Max a Braveheart. Rada počúva popovú hudbu, pričom medzi jej obľúbené interpretky patria Lady Gaga a Katy Perry.

Alexandra je milovníčkou zvierat a má psieho miláčika, pričom pri niekoľkých príležitostiach darovala zvieracím útulkom. Jej obľúbené zvieratá sú kone, pričom má rada aj delfíny a leguány.

Vo svojom voľnom čase rada číta knihy, pričom jej obľúbeným spisovateľom je Herman Hesse a jej obľúbenou knihou je Steppenwolf.

Vzhľad a čistý majetok

Alexandra má 32 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,65 metra a váži približne 53 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na viac ako 1 milión dolárov.