• Hlavná
  • Modelky
  • Nahá pravda 31-ročnej kanadskej hviezdy Instagramu – Dannieho Riela

Nahá pravda 31-ročnej kanadskej hviezdy Instagramu – Dannieho Riela

ObsahRaný život, rodina, vzdelanie

Kanadský model a YouTuber Dannie Riel sa narodil 16. júna 1988 v kanadskej Manitobe, teda v znamení raka a má kanadské občianstvo. Je zmiešaného, ​​eurázijského etnika, keďže jej rodičia sú francúzskeho a čínskeho pôvodu. Sama seba opisuje ako francúzsko-čínskeho človeka.

O svojom rodinnom živote je veľmi dôverná a nezverejnila žiadne informácie o svojom detstve, vzdelaní, výchove alebo prípadných súrodencoch.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Toto je pre mojich burger baes, ktorí ma počúvali na mojich príbehoch na IG.. dovoľte mi nakŕmiť vaše oči, pretože vás nemôžem nakŕmiť ústami! Mám viac fotiek.. ak chcete viac, povedzte mi #karanténaandchill #sama

Príspevok zdieľaný používateľom ❤️#DANNIERIEL (@dannieriel) 23. marca 2020 o 13:06 PDT

Hovorí anglicky, mandarínsky a francúzsky.

Kariéra

V snahe posunúť svoju kariéru modelky si vybudovala svoju prítomnosť a sledovateľov na YouTube. Jej plán sa podaril, keďže sa teraz venuje modelingu na medzinárodnej úrovni. 7. marca 2008 si otvorila svoj kanál na YouTube, therielworld, a zverejnila svoje prvé video o piercingoch na perách, ktoré rýchlo získali veľkú pozornosť.

Dannie venuje svoje príspevky na sociálnych sieťach zdieľaniu svojich úspechov pri dosahovaní svojho celoživotného sna stať sa modelkou. Jej YouTube kanál je plná videí zo zákulisia fotení, cestovania za prácou na rôzne miesta a ochutnávania a pokusov o varenie medzinárodných kuchýň a jedál.

Na jej kanáli sú aj ďalší umelci a YouTuberi, vrátane Jasona Chena, Swoozie, Timothyho DeLaGhetto a AJ Raphaela.

Odkedy sa stala slávnejšou v modelingovom priemysle, jej plán nahrávania sa stal menej konzistentným, pretože je zaneprázdnená modelovacími úlohami. Prvú modelingovú prácu jej dal tím SCD na Sports Compact Night. Jej kvalitné pracovné výkony viedli k získaniu mnohých ďalších modelingových koncertov a vystupovala v niekoľkých reklamách a časopisoch.

Spolupracovala s VPR Magazine a Vossen a fotila spodnú bielizeň s BTS. Je podpísaná s množstvom modelingových agentúr a globálnych modelingových organizácií. Hrala samu seba vo filme Not Cool z roku 2014 a objavila sa v niekoľkých ďalších filmoch a televíznych reláciách. Bola vyhlásená za najsexi ázijské dievča na Zemi.

Dannie Riel

Dannie vlastní online obchod Riel Brand Store, v ktorom predáva svoj tovar. V jednom zo svojich videí hovorila o tom, aká je šťastná, keď vidí ľudí, ktorí sa tešia z jej návrhov a nosia jej oblečenie. Vydala sa na turné, aby propagovala svoju modelingovú kariéru a svoj internetový obchod. Na turné sa stretáva a pozdravuje, aby mohla osobne komunikovať so svojimi fanúšikmi.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

Miluje čokoľvek dobrodružné, a ak môže, aspoň raz vyskúša všetko.

Osobný život

Dannie bola v dlhodobom vzťahu so svojím finančným poradcom Kenom Nguyenom šesť rokov. Myslela si, že sa vezmú, ale ich vzťah sa skončil, hoci ani jeden nehovoril o tom, čo spôsobilo koniec ich vzťahu, okrem toho, že sa to vzájomne dohodli.

pridané Dannie Riel na štvrtok 31. októbra 2019

Objavili sa správy, že pár sa údajne rozišiel kvôli tomu, že sa Ken stretol s niekým iným. Hovorí sa, že je veľmi láskavá a milujúca osoba, ale zdá sa, že momentálne nie je s nikým romanticky zapletená.

Vzhľad

Má hnedé vlasy a sivé oči. Je vysoká 5 stôp 2 palce (1,57 m) a váži niečo cez 47 kg.

Má piercing v perách a podstúpila zväčšenie pŕs.

Čistý majetok a plat

Jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov, z ktorých väčšinu zarobila modelingovými vystúpeniami, speňažením na svojich videách na YouTube a organizovaním párty podujatí po celom svete. Medzi kanálom YouTube a internetovým obchodom s oblečením zarába ročný príjem okolo 6 600 dolárov.