Nahá pravda 3,8 milióna sledovateľov hviezda Instagramu – Jena Frumes

ObsahKto je Jena Frumes, hviezda Instagramu s viac ako 3,8 miliónmi sledovateľov? Wiki Bio

Jena Frumes sa narodila v Union Beach, New Jersey, USA, 21. septembra 1993, takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má americkú národnosť. Je modelkou a celebritou sociálnych médií, ktorá je pre ňu najznámejšia Instagramový účet na ktorom nazbierala milióny sledovateľov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Studená voda alebo izbová teplota?🥶

Príspevok zdieľaný používateľom JENA (@jenafrumes) 19. apríla 2020 o 14:04 PDT

Raný život a vzdelanie

Jena bola vychovaná v Union Beach jej otcom, ktorý pracuje na pošte, a jej matkou, ktorá je právnička, pričom má mladšiu sestru, ktorá má záujem stať sa herečkou. Jena vyrastala so záujmom o modeling, pričom bola tiež veľmi aktívna, venovala sa rôznym športom a navštevovala miestnu strednú školu. Bola tiež veľmi dobrá v matematike a zaujímala sa o históriu, takže po imatrikulácii sa Jena presťahovala do Durham City, navštevovať Severnú Karolínu Central University ktorú v roku 2015 ukončila s titulom bakalár umenia.

Jena tiež plánuje niekedy v blízkej budúcnosti pokračovať v magisterskom štúdiu.

Kariéra ako modelka a celebrita sociálnych médií

Jena odštartovala svoju modelingovú kariéru ešte počas štúdia na strednej škole, približne v rovnakom čase, keď spustila svoj účet na Instagrame, ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 3,8 milióna ľudí. Väčšinou nahráva obrázky nasnímané počas fotenia, ako aj tie, ktoré nasníma počas jej každodenných aktivít, vrátane toho, keď cvičí. Jej účet na Twitteri sleduje viac ako 160 000 ľudí a má tiež a kanál YouTube ktorý spustila 16. novembra 2013 a ktorý má spolu viac ako 1,3 milióna zhliadnutí všetkých jej videí a viac ako 56 000 odberateľov – jej časť s popisom znie „Žijem životom. PRIHLÁSTE SA NA ODBER a uvidíte, o čom je ten humbuk :)’.

Jena sa väčšinou sústreďuje na nahrávanie videí, v ktorých ukazuje svoje cvičebné rutiny a dáva rady ľuďom ohľadom cvičenia a diéty. Dve z jej najobľúbenejších videí sú Návod na záchranu kučeravých vlasov (Obrázky pred a po) | Jena Frumes, ktorá bola od 15. septembra 2019 videná viac ako 150 000 krát, a Spodná bielizeň Try On Haul | Jena Frumes, ktorý bol od jeho nahrania 5. augusta 2019 zobrazený takmer 100 000-krát.

Jena získala množstvo nasledovníkov po tom, čo hosťovala v komediálnej šou Nicka Cannona Wild N’ Out ktorý sa vysiela na MTV a ktorý sleduje Nicka Cannona, keď nachádza nových improvizačných komikov, ktorí neskôr medzi sebou súťažia v jeho druhej šou Nick Cannon Presents Wild ‘N Out.

Jane sa stretla s Brittany Dailey, keď sa objavila v show, a obaja sa stali dobrými priateľmi s Jenou, ktorá sa neskôr objavila v niekoľkých show po jej boku.

Potom, čo sa Jena stala trochu slávnou, bola pozvaná, aby sa objavila v hudobných videách s najvýznamnejšou bytosťou Ah Yeah v podaní Jacoba Latimora , pričom debutovala aj vo filme v dráme Mango & Guava, ktorá sleduje nádejného bežca, ktorý sa zamiluje do dievčaťa, ktoré mu hrozí, že mu zničí život.

Milujte život a vzťahy

Jena sa zoznámila s Jesse Lingardom, slávnym futbalistom, na párty v USA a začali spolu chodiť v januári 2017.

Jesse bol väčšinu času zaneprázdnený hraním futbalu, no napriek tomu ich bolo možné vidieť spolu na podujatiach a strávili romantický týždeň v Barcelone v Španielsku v lete 2017. 5. decembra 2017, keď mal Jesse 25 rokov, Jena odletela do Manchester v Anglicku zablahoželať svojmu priateľovi k narodeninám. Tí dvaja spolu chodili do mája 2018, keď ho Jena opustila s príspevkom na Twitteri čítanie „Aspoň môžem povedať, že som to skúsil a užil som si jazdu...“ Povráva sa, že Jena bola aj s Antoniom Brownom, futbalistom súťažiacim v Národnej futbalovej lige (NFL), a s Nickom Cannonom, ktorý je bývalým manželom slávnej speváčky Mariah Carey.

Jesse Ellis Lingard , Jenin bývalý priateľ, ktorý jej tiež pomohol získať slávu, sa narodil vo Warringtone v Anglicku 15. decembra 1992 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má britské občianstvo. Preslávil sa najmä tým, že hral za futbalový tím Manchester United, ako aj za národný tím Anglicka. Študoval na William Beamont Community High School a po imatrikulácii sa rozhodol zamerať sa na futbal a nie na vysokoškolské vzdelanie. Ako sedemročný začal hrať za juniorské tímy Manchestru United a v roku 2011 vyhral FA Youth Cup a v tom istom roku sa pripojil k hlavnému tímu Manchestru.

S Manchestrom United vyhral niekoľko šampionátov a turnajov vrátane Európskej ligy UEFA, FA Community Shield a FA Cupu.

Záľuby a iné záujmy

Jena je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika menom Yoda, pričom na svoj instagramový účet často nahráva obrázky s rôznymi zvieratami, vrátane opíc a medzi inými aj kozy. Miluje cestovanie a bola po celých Spojených štátoch, pričom tiež strávila dovolenky v niekoľkých európskych krajinách vrátane Grécka, Talianska a Španielska, pričom jej obľúbená kuchyňa je talianska, pretože je veľkým fanúšikom pizze.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Tom Hanks, Julia Roberts a Angelina Jolie, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Lost in Translation, Sleepless in Seattle a When Harry Met Sally. Jena je stále fyzicky veľmi aktívna a každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni, pričom tiež dodržiava prísnu diétu, ale má jeden deň v týždni, kedy môže jesť, čo chce, takmer vždy si vyberá pizzu a sódu.

Vzhľad a čistý majetok

Jena má 26 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, meria 1,62 metra, váži približne 55 kg a jej dôležité štatistiky sú 34-24-38. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 250 000 dolárov.