• Hlavná
  • Herci
  • Nahá pravda 23-ročnej Mary Mouser – výška, priateľ, bohatstvo

Nahá pravda 23-ročnej Mary Mouser – výška, priateľ, bohatstvo

ObsahKto je Mary Mouser? Wiki Bio

Mary Matilyn Mouserová sa narodila v Pine Bluff, Arkansas USA, 9. mája 1996 – jej znamenie zverokruhu je Býk a má americkú národnosť. Je to herečka, ktorá získala uznanie po stvárnení Lacey Flemingovej v televíznom seriáli Body of Proof.

Raný život a vzdelanie

Mary vychovala v Pine Bluff jej otec, ktorý pracuje v poisťovni, a jej matka, ktorá učí na miestnej základnej škole Mary má brata Aarona Parkera Mousera a sestru Lauru Ashley Mouser. Podľa Máriinho príkladu sa hercami stali aj obaja jej súrodenci.

pridané Mary Matilyn Mouserová na štvrtok 7. marca 2019

Mary sa začala zaujímať o herectvo vo veku deviatich rokov, keď ju učiteľ povzbudil, aby sa pripojila k školskému dramatickému krúžku a začala hrať v hrách. Pokračovala v štúdiu na miestnej strednej škole, kde pokračovala v herectve a objavila sa vo všetkých hrách, ktoré sa na škole hrali. Po imatrikulácii nepokračovala na vysokej škole, ale skôr sa zamerala na svoju hereckú kariéru.

Vystúpenia vo filmoch

Dá sa povedať, že Mary začala svoju hereckú kariéru, keď mala päť rokov, keď sa objavila v sci-fi horore Signs. V roku 2005 debutovala v hlasovej úlohe v anglickej verzii filmu Studio Ghibli Pom Poko a v tom istom roku sa objavila vo filmoch Son of the Mask, Final Fantasy VII: Advent Children a Tarzan II.

V roku 2006 prepožičala svoj hlas Lill vo filme Holly Hobbie and Friends: Christmas Wishes a objavila sa ako Christine Pastore vo filme Mr. Fix It. V roku 2007 si zahrala v dvoch krátkych filmoch LA Blues a Penny Dreadful a potom bola obsadená ako Zoe vo filme Lovci drakov, Baby Delgo vo filme Delgo a Julia vo filme Ball Don't Lie v roku 2008. Jej najvýznamnejšia rola vo filme bola jej stvárnením Carly v rodinnom filme All Kids Count, v ktorom hrali AJ Abaya, Kyle Agnew a Sal Alessandro a sleduje šesť detí, ktoré boli alebo boli takmer unesené kvôli internetu.

Niektoré z posledných rolí Mary vo filmoch boli vo filmoch Medeas, Field of Lost Shoes a Alexander and the Terrible, Horrible, No Good, Very Bad Day, všetky vydané v roku 2014.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

Mary debutovala v televíznom seriáli v epizóde Nickel and Dimed: Part 2 seriálu Bez stopy v roku 2004, zatiaľ čo nasledujúci rok videla svoju hosťujúcu hviezdu v jedinej epizóde piatich seriálov, z ktorých niektoré sú Scrubs, Monk a Nepredstaviteľné. Stala sa trochu slávnou potom, čo bola pozvaná, aby si zahrala opakujúcu sa rolu Kelly Gibbs v akčnom kriminálnom seriáli NCIS z rokov 2005 až 2012, v ktorom hrajú Mark Harmon a David McCallum a sleduje námornú kriminálnu vyšetrovaciu službu vo Washingtone D.C.

V roku 2006 vyjadrila hlavnú úlohu vo filme Eloise: The Animated Series v roku 2006 a potom bola pozvaná hrať kriket vo filme A Stranger’s Heart v roku 2007 – za jej výkon, bola nominovaná na cenu pre mladého umelca za najlepší herecký výkon v televíznom filme, minisérii alebo špeciáli. V tom istom roku sa objavila vo filme State of Mind a potom stvárnila hlavnú postavu Miu Weller vo filme Life is Wild, ktorý bol nominovaný na cenu Young Artist Award za najlepší výkon v televíznom seriáli.

V roku 2008 sa objavila v seriáli Life, zatiaľ čo v roku 2009 videla svoju hosťujúcu hviezdu v epizóde Lie to Me a prepožičala svoj hlas Marmalade in Chowder.

Jej ďalšia významná rola prišla v roku 2011, keď bola obsadená do hlavnej úlohy ako Lacey Fleming v komediálnom kriminálnom televíznom seriáli. Telo dôkazu , v ktorom si zahrali Dana Delany a Jeri Ryan a sleduje súdnu lekárku pri riešení zločinov. Niektoré z jej ďalších pozoruhodných vystúpení v televíznych seriáloch zahŕňajú Drop Dead Diva v roku 2012, Maron v roku 2015 a CSI: Cyber ​​v roku 2015.

Mary v súčasnosti natáča pre Cobra Kai, kde stvárňuje hlavnú postavu Samanthu LaRusso, pričom niektoré z jej najnovších vystúpení boli v seriáloch Happy Together a Room 104.

Milovať život a priateľa

Mary stretla herca Bretta Piercea 11. novembra 2015, keď natáčali rovnaký televízny seriál, a začali spolu chodiť v januári 2016. Odvtedy sú spolu a o ich vzťahu nie sú žiadne klebety ani kontroverzie, zatiaľ čo sa predpokladá, že sa zasnúbili v januári. 2020.

Brett Pierce sa narodil v Los Angeles v Kalifornii v USA v roku 1994 a vyrastal ho tam otec, ktorý je režisérom krátkych filmov, a matka, ktorá pracuje v miestnej telekomunikačnej spoločnosti. Študoval na Brentwood High School, kde vynikal vo futbale a bejzbale, ale bol tiež veľmi dobrý v speve a mal šancu vystúpiť v New Yorku v Carnegie Hall.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Si moja rovnováha, moje vzrušenie, moja mágia, môj hnev, moja sladká a moja večná láska. Milujem dnešok, milujem oslavovať tvoju existenciu a tvoj život. Ďakujem, že mi dovoľuješ byť súčasťou tvojho sveta, naozaj robíš ten môj každý deň lepším. VŠETKO NEJLEPŠIE, LÁSKA MOJA @imbrettpierce

Príspevok zdieľaný používateľom ☠️ Mary Mouser ☠️ (@missmarymmouser) 31. mája 2019 o 17:34 PDT

Po imatrikulácii sa zapísal na University of Southern California, kde v roku 2016 získal bakalársky titul v odbore film a divadlo.

Záľuby a iné záujmy

Mary rada počúva hudbu a medzi jej obľúbených interpretov patria Kurt Cobain, Ariana Grande a Justin Bieber, pričom rada aj spieva a momentálne sa učí hrať na gitare. Vo svojom voľnom čase rada sleduje filmy a televízne seriály, pričom jej obľúbeným hercom a herečkou sú Robert Pattinson a Kristen Stewart a jej obľúbenými filmami je franšíza Twilight. V skutočnosti je veľkou fanúšičkou Kristen Stewart a chcela by byť jedného dňa taká populárna ako ona.

Dva z jej obľúbených televíznych seriálov sú Upírske denníky a Doctor Who. Mary bola v mladosti fyzicky aktívna a väčšinu svojho voľného času trávila vonku športovaním so svojimi priateľmi. V roku 2009 však Mary diagnostikovali cukrovku 1. typu a každý deň si musí injekčne podávať inzulín, takže už nemôže byť taká aktívna ako v minulosti.

Vzhľad a čistý majetok

Mária má 23 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,6 metra) a váži približne 52 kg. Od marca 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov.