• Hlavná
  • Herci
  • Nahá hviezda „GOT“ – Sabrina Bartlett – vek, výška, Wiki

Nahá hviezda „GOT“ – Sabrina Bartlett – vek, výška, Wiki

Obsah

Kto je Sabrina Bartlett, hviezda televízneho seriálu Game of Thrones? Wiki Bio

Sabrina Bartlett sa narodila v Londýne v Anglicku dňa 12. septembra 1991 , takže jej znamenie zverokruhu je Panna a má britskú národnosť. Je to herečka, ktorá sa snáď najviac preslávila účinkovaním v epizóde The Winds of Winter v televíznom seriáli Game of Thrones v roku 2016.

Raný život a vzdelanie

Sabrinu vychovával ako jediné dieťa v Londýne jej britský otec, spisovateľ, a jej talianska matka, ktorá je v domácnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čo ho self páska

Príspevok zdieľaný používateľom sabrinabartlett (@sabrinabartlett) 7. apríla 2020 o 9:42 PDT

O tom, že sa stane herečkou, začala snívať v šiestich rokoch, keď začala s rodičmi pozerať filmy a televízne seriály, a keď navštevovala piaty ročník, vstúpila do dramatického krúžku na základnej škole a objavila sa v niekoľkých hrách. V hraní pokračovala aj po zápise na verejnú strednú školu a bola chválená za svoje herecké schopnosti, keď sa objavila takmer vo všetkých hrách pred imatrikuláciou, po ktorej študovala na Guildford School of Acting, kde v roku 2013 ukončila bakalársky titul v odbore umenie.

Kariéra herečky

Sabrina odštartovala svoju hereckú kariéru v roku 2014, keď sa objavila v epizóde Calling Card of the kriminálny mysteriózny seriál Podozriví , v ktorom hrajú Damien Molony a Clare Hope Ashitey – sleduje troch detektívov ako tím, ktorý rieši zločiny každý po svojom. Jej ďalšie úlohy boli v jednotlivých epizódach seriálu Holby City a Doctor Who v tom istom roku, predtým ako bola pozvaná, aby stvárnila Katie v piatich epizódach dramatického vojnového seriálu The Passing Bells, v ktorom hrali Patrick Gibson a Jack Lowden ako dvaja mladí vojaci bojujúci. v I. svetovej vojne.

V roku 2015 sa objavila v jedinej epizóde Vražd v Midsomeri ako Tina Tyler a potom bola pozvaná, aby stvárnila vedľajšiu postavu v troch epizódach romantickej historickej série Poldark, ktorá sleduje muža, ktorý sa vráti domov po skončení americkej vojny za nezávislosť. nový obchod, ktorý odhalí jeho skutočných nepriateľov. V tom istom roku sa objavila ako Sophia v šiestich epizódach životopisného dramatického seriálu Da Vinciho démoni v ktorom hrali Tom Riley a Gregg Chillin a sleduje Leonarda Da Vinciho, kým žil vo Florencii v Taliansku.

Sabrina získala uznanie po tom, čo stvárnila prestrojenie Arye Star v epizóde The Winds of Winter z akčnej dobrodružnej série Game of Thrones, v ktorej si zahrali Emilia Clarke a Peter Dinklage, a sleduje deväť rodín, ktoré bojujú o vládu nad krajinami Westeros. Táto šou bola celosvetovo obrovským hitom a zarobila viac ako 3,1 miliardy dolárov len vďaka predplatným HBO.

V roku 2017 bola obsadená do svojej prvej hlavnej úlohy princeznej Isabelly v akčnej dobrodružnej sérii Knightfall, ktorá sleduje životy templárskych rytierov v 14. storočí.

Potom sa objavila v jedinej epizóde The Innocents v roku 2018, po ktorej nasledovala jej prvá opakujúca sa úloha v histórii drámy. Víťazstvo , v hlavnej úlohe s Jennou Coleman a Adrianom Schillerom, o živote kráľovnej Viktórie. Sabrina posledná rola bola vo filme Bridgerton, v ktorom stvárňuje opakujúcu sa postavu Sieny Rosso v seriáli sledujúcom bohatú rodinu Bridgertonovcov v Anglicku počas éry Regency.

Milovať život a priateľa

Sabrina začala chodiť s Danielom Jamesom Greenwayom, britským asistentom producenta, niekedy v roku 2012 krátko po tom, čo sa s ním stretla na natáčaní televízneho seriálu.

Na obrázku, ktorý nahrala na svoj účet na Instagrame v roku 2013, označila Daniela za svojho manžela, ale len žartovala a je známe, že Sabrina sa nevydala a nemá deti. Sú spolu už viac ako sedem rokov a o ich vzťahu nie sú žiadne klebety ani kontroverzie.

Daniel vyrastal so záujmom o tanec a začal tancovať vo veku šiestich rokov – hoci tanec je dnes jedným z jeho hlavných koníčkov, rozhodol sa, že sa mu nebude venovať ako kariére. Momentálne pracuje ako asistent producenta, pričom je aj modelom na čiastočný úväzok a príležitostne vedie hodiny tanca.

Pred stretnutím so Sabrinou mal dlhodobý vzťah, ktorý trval viac ako päť rokov, kým sa z neznámych dôvodov rozišli. Sabrina a Daniel spolu žijú v Londýne v Anglicku.

Záľuby a iné záujmy

Sabrina je fyzicky aktívna, každý týždeň má niekoľko tréningov v posilňovni, ale nedrží prísnu diétu, pretože je veľkým fanúšikom limonád a hranolky . Je tiež veľmi športová a vie, ako lyžovať, snowboardovať a surfovať – jej obľúbeným obdobím je leto, pretože miluje more a trávenie času na pláži. Sabrina rada cestuje a bola po celej Európe, v krajinách ako Francúzsko, Taliansko a Švédsko, pričom bola aj v niekoľkých štátoch USA vrátane New Yorku, Kalifornie a Utahu.

Má svojich obľúbených hercov a herečky, z ktorých niektoré sú Emma Watson, Angelina Jolie a Robin Williams, zatiaľ čo medzi jej obľúbené filmy patrí franšíza Harry Potter, Lara Croft: Tomb Raider a Patch Adams. Tiež rada sleduje televízne seriály a niektoré z jej obľúbených sú Priatelia a Rick & Morty (animovaný).

Vzhľad a čistý majetok

Sabrina má 28 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, meria 1,57 metra a váži okolo 48 kg. Od marca 2020 sa jej čistý majetok odhaduje na takmer 1 milión dolárov.