• Hlavná
  • Herci
  • Nadprirodzená hviezda – Biografia Adama Fergusa. Je ženatý?

Nadprirodzená hviezda – Biografia Adama Fergusa. Je ženatý?

ObsahKto je Adam Fergus, hviezda Supernatural? Wiki Bio

Adam Fergus sa narodil v Drogheda v grófstve Louth Írsko 24. septembra 1979, takže jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má írsku národnosť. Adam je herec, ktorý sa dostal do popredia po tom, čo stvárnil Adama Fitzpatricka v televíznom seriáli Being Erica.

Raný život a vzdelanie

Adam bol vychovaný v Laytowne, dedine blízko jeho rodného mesta, jeho otcom, ktorý bol špecialistom na nábor a jeho matkou, ktorá bola zdravotná sestra. Nemá súrodencov a väčšinu voľného času trávil so svojou matkou, ktorá je veľkou fanúšičkou filmového priemyslu – títo dvaja spolu často pozerali filmy a televízne seriály, a preto sa Adam zaujímal o herectvo.

Viete, čo sa hovorí... všetka práca a žiadna hra. Časť týchto výnosov bude určená na podporu práva hrať. Získajte moje kúzlo a pomôžte im napísať lepšiu budúcnosť pre deti v kríze! www.shopstands.com

pridané Adam Fergus na Piatok 9. augusta 2019

Vstúpil do dramatického krúžku na základnej škole, objavil sa v niekoľkých školských predstaveniach a po vstupe na strednú školu začal uvažovať o kariére profesionálneho herca. Venoval sa najmä herectvu a účinkovaniu v divadelných hrách, no bol aj fyzicky aktívny a hrával so svojimi priateľmi futbal a basketbal.

Po imatrikulácii sa Adam zapísal na Clongowes College, po roku prešiel na University College v Dubline a kým tam bol členom Imperial College Dramatic Society – Dramsoc. V roku 2002 ukončil bakalársky titul a v roku 2003 sa zapísal na Gaiety School of Acting v Dubline.

Filmové vystúpenia

Po ukončení štúdia pracoval Adam niekoľko rokov v niekoľkých zamestnaniach, pričom navštevoval konkurzy a robil si cestu vo filmovom priemysle. Debutoval vo filme Inside I’m Dancing natočenom v roku 2004, pričom jeho ďalšia rola prišla až o tri roky neskôr, vo filme Grandpa Speak to Me v ruštine, a bol za svoj výkon chválený. Následne hral vo filme Satellites & Meteorites v roku 2008, pre ktorý on a Amy Huberman získal filmovú cenu Fort Lauderdale za najlepší pár na plátne a v roku 2009 sa objavil vo filmoch Happy Ever Afters a The Garden.

V roku 2010 stvárnil Davea v krátkom filme s názvom A Weekend in Venice v roku 2010 a Marka v Dubline in Pieces v roku 2012 a potom bol ocenený za svoj výkon vo filme What If v roku 2013. V herectve si dal na tri roky prestávku a trávil čas so svojou rodina a práca v iných zamestnaniach, v roku 2016 sa vrátil, aby si zahral ako Sullivan vo filme I.T.. Jeho posledné účinkovanie vo filmoch bolo vo filmoch Profesor a blázon, Volanie divočiny a Prečo si nevybrať lásku: Manifest Mary Pickford, všetky uvedené v roku 2019. .

Je tiež divadelným hercom a objavil sa v niekoľkých hrách v Gate Theatre v Dubline, ako napríklad The Home Place, The Illusion a Great Expectations.

Vystúpenia v televíznych seriáloch

V roku 2004 debutoval v televíznom seriáli, kde stvárnil reportéra v dvoch epizódach Dôkazu, pričom jeho ďalšia rola prišla o tri roky neskôr vo filme Trouble in Paradise. V roku 2008 hral Roberta vo filme The Clinic a potom si získal uznanie po tom, čo stvárnil Adama Fitzpatricka v 24 epizódach seriálu Byť Ericou , ktorý sleduje Ericu a jej nepriateľa a hrdinu Dr. Toma, ktorý je terapeutom. V roku 2011 bol pozvaný, aby sa objavil v XIII: The Series a v Love/Hate v roku 2013 a v roku 2015 sme Adama mohli vidieť hrať Franka Mallona vo filme Clean Break a princa Richarda v Scandal.

V roku 2016 začal hrať Mick Davies v Nadprirodzené , ktorý sa objaví v šiestich epizódach tohto dramatického fantasy hororového televízneho seriálu, ktorý sleduje dvoch bratov, ktorí bojujú s nadprirodzenými príšerami a démonmi. Dve z jeho najnovších úloh boli vo filmoch Lykkeland a Striking Out v roku 2018.

Milujte život a vzťahy. Je ženatý?

Ako uviedol v rozhovore pre webovú stránku blastingnews.com, Adam mal množstvo priateliek. Hovoril tiež o tom, aký je romantický a ako rád robí romantické gestá.

Po internete sa šírili zvesti, že Adam chodil s Amy Hubermanovou po tom, čo sa im na podujatí Fort Lauderdale Film Awards v roku 2008 zdali byť dosť blízke, ale klebety sa vyjadrili, že sú len dobrí priatelia, keďže Amy už videla Briana O'Driscolla. v tom čase – vydala sa zaňho v roku 2010. Adam nie je ženatý a momentálne je slobodný, hoci sa povráva, že by mohol byť skutočne vo vzťahu, keďže ho nedávno videli v Dubline tráviť čas so záhadným dievčaťom.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Paríž s 🦑g...

Príspevok zdieľaný používateľom Adam Fergus (@adamfergus) 13. októbra 2019 o 14:43 PDT

Záľuby a iné záujmy

Adam rád trávi svoj voľný čas vonku, pretože veľmi športuje – niektoré z jeho obľúbených športov sú futbal, snowboarding a golf. Jazdiť na koni sa naučil v 15 rokoch, pričom od deviatich rokov chodil na hodiny niekoľkých bojových umení. Hrá aj tenis, futbal, lyžuje, je cyklistom. Adam sa začal učiť hrať na gitare, keď mal 11 rokov, a potom, čo sa zoznámil s dievčaťom, ktoré vie tancovať tango na nakrúcaní filmu, pre ktorý obaja natáčali, naučila ho tancovať a on to tancuje. odvtedy chodí do krúžkov aspoň raz za mesiac.

Pokiaľ ide o slávnych hercov a herečky, má svojich obľúbených, a to sú Robert De Niro, Al Pacino a Natalie Portman, pričom niektoré z filmov, ktoré najradšej sleduje, sú trilógia Krstný otec, Scarface a Leon The Professional. Je veľkým milovníkom zvierat, uprednostňuje mačky pred psami.

Vzhľad a čistý majetok

Adam má 40 rokov. Má krátke hnedé vlasy a zelené oči, meria 1,78 m (5 stôp) a váži približne 75 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.