Mountain Monsters: Obsadenie, Nová sezóna. Je to skutočné falošné? Wiki

ObsahČo je Mountain Monsters?

Mountain Monsters je televízny reality seriál, ktorý sleduje tím šiestich ľudí nazývaný tím Appalachian Investigators of Mysterious Sightings (A.I.M.S.). Sú to domáci lovci a lovci zo Západnej Virgínie, ktorí skúmajú alebo hľadajú neidentifikované tvory v Apalačských horách.

Nová sezóna na Travel Channel

Reality seriál Mountain Monsters mal premiéru 22. júna 2013 v sieti Destination America a vysielal sa päť sezón do roku 2017.

Po dvojročnej prestávke bolo oznámené obnovenie série na Travel Channel, takže séria bola vrátená do vysielania na šiestu sezónu so špeciálnou dvojhodinovou premiérou 21. augusta 2019.

Obsadenie – A.I.M.S Team

Systém A.I.M.S. tím je kryptozoologická vyšetrovacia skupina, ktorá hľadá potenciálne dôkazy o existencii takýchto tajomné a mýtické bytosti ako Mothman, Lizard Man, Hellhound, Werewolf a Bigfoot v Apalačských horách. Tím založili zosnulý John ‚Trapper‘ Tice, staviteľ pascí Willy McQuillian a výskumník Jeff Headlee.

Ďalšími členmi tímu sú odborný hovorca Jacob ‚Buck‘ Lowe, bezpečnostný Joseph ‚Huckleberry‘ Lott a skúsený stopár William ‚Wild Bill‘ Neff. Používajú svoje vlastné techniky, aby sa pokúsili nájsť stvorenia. V rámci toho sa často stretávajú aj s ľuďmi, ktorí si všimli niečo zvláštne a verili, že zbadali nejakého tvora.

Je to skutočné alebo falošné?

V apríli 2015 zakladateľ Bigfoot Field Researchers Organization Matt Moneymaker tweetoval, že šou Mountain Monsters bola napísaná a falošná a že členovia A.I.M.S. tím boli len dobrí herci.

John ‚Trapper‘ Tice na Twitteri napísal, že nie je herec a že niekedy mal pocit, že Mattova show by sa mala volať Losing Bigfoot namiesto Finding Bigfoot. Online konflikt pokračoval, takže diváci boli zmätení, či je relácia skutočná alebo falošná.

John „Trapper“ Tice

John R. Tice, známy aj pod prezývkou „Trapper“, sa narodil 24. mája 1947 v Západnej Virgínii a vyrastal v horách. Bol zakladateľom A.I.M.S. Po premiére v roku 2013 až do roku 2019 sa objavil ako lovec a stopár vo viac ako 50 epizódach filmu „Mountain Monsters“.

John mal nejaké vážne zdravotné problémy a zomrel 16. decembra 2019 vo veku 72 rokov. Zarobil viac ako 20 000 dolárov za epizódu a jeho čisté imanie sa v čase jeho smrti odhadovalo na viac ako 1 milión dolárov. Nejaký čas slúžil v americkom letectve a bol veteránom z Vietnamu. Vyvinul rôzne schopnosti prežitia, ktoré mu pomohli viesť vyšetrovací tím v šou. Bol to dosť tajný človek, ale je známe, že po ňom zostali tri deti, Dr. Jared Ryan Tice, John David Tice a Laura Melinda Tice.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2600379166863948&set=a.1385570881678122&type=3&theater

Jacob ‚Buck‘ Lowe

Jacob Lowe, ktorý tiež vystupuje pod prezývkou ‚Buck‘, je súčasťou ‚Mountain Monsters‘ od prvej epizódy prvej sezóny a objavil sa v šiestich sezónach a takmer 60 epizódach. Stal sa uznávaným ako nebojácna a odvážna osobnosť. Na druhej strane je veľmi tajný, pokiaľ ide o jeho osobný život. Zarába viac ako 18 000 dolárov za epizódu, pričom začiatkom roka 2020 nazbieral okolo 1 milióna dolárov. Okrem toho zvýšil svoje bohatstvo v hlavnej úlohe Eugena Beckwitha v dokumentárny film A Murder In The Park v roku 2014.

Joseph ‚Huckleberry‘ Lott

Joseph ‚Joe‘ Lott je známy aj pod prezývkou ‚Huckleberry‘. K hlavnému obsadeniu Mountain Monsters sa pripojil hneď na začiatku, takže od roku 2013 pôsobí ako hviezda televíznej reality show. Joseph sa preslávil ako vášnivý lovec a lovca a slúži ako ochranka. Objavil sa vo všetkých epizódach šou, čo zvýšilo jeho bohatstvo, pretože dostáva približne 16 000 dolárov za epizódu – Josephov čistý majetok sa začiatkom roku 2020 odhaduje na viac ako 500 000 dolárov. Je známe, že sa oženil 4. októbra 2004.

https://www.youtube.com/watch?v=hAz3TMcLb2E

Jeff Headlee

Jeff Headlee je jedným zo zakladateľov A.I.M.S. výskumného tímu, takže je členom relácie od jej začiatku. Jeho úloha v Mountain Monsters je jedinečná, pretože má na starosti technologické vybavenie, vrátane prevádzky termokamery na lov tvorov počas noci. Jeho príjem za epizódu je viac ako 24 000 dolárov, čo mu vynieslo celkovú čistú hodnotu odhadovanú na 700 000 dolárov. Jeff je ženatý s Tammy Headlee viac ako dve desaťročia a majú dve deti menom Alex a Cody Headlee.

Willy McQuillian

Willy McQuillian je tiež spoluzakladateľom A.I.M.S. tím, objavujúci sa vo všetkých epizódach show Mountain Monsters. Je známy tým, že je vynikajúcim staviteľom pascí a venuje sa aj lovu. Informácie týkajúce sa jeho zárobku za epizódu neboli zverejnené, ale jeho čistý majetok sa odhaduje na viac ako 600 000 dolárov.

William „Wild Bill“ Neff

William Neff, lepšie známy pod prezývkou „Divoký Bill“, sa narodil a vyrastal v Západnej Virgínii rovnako ako ďalší piati herci. Slúžil v americkej námornej pechote, potom rozvinul svoje zručnosti pri sledovaní a love veľkých zvierat. William zarobil okolo 17 000 dolárov za epizódu a k dnešnému dňu nazhromaždil čistú hodnotu viac ako 500 000 dolárov. K svojmu bohatstvu prispel aj tým, že sa v roku 2019 objavil ako Will v krátkom dramatickom filme Barking.