„Môj 600-librový život“ Assanti Brothers – Kde sú teraz? Wiki

ObsahKto sú Assanti Brothers?

Steven a Justin Assanti sa dostali do povedomia tým, že sú niektorí z nich, ak nie oni najkontroverznejšie účastníci reality série TLC TV My 600-lb Life. Bratia Assanti, predovšetkým Steven, ostanú v pamäti pre temperamentné správanie, časté výbuchy hnevu, ako aj podvádzanie pri diéte a nedodržiavanie pokynov zdravotníckeho personálu.

pridané Cesira Ciferri na Sobota 19. októbra 2019

Prežili ťažké detstvo – narodili sa v Providence, Rhode Island, USA, bratia boli vychovávaní slobodnou matkou, alkoholičkou, a ich otec ich opustil, keď boli ešte malé deti. Obaja bratia – starší Steven narodený pravdepodobne v roku 1984 a mladší Justin ktorý sa narodil okolo roku 1990, si v tínedžerskom veku vyvinul závislosť od jedenia, čo spôsobilo, že sa z nich nakoniec stali morbídne obézni ľudia.

Predtým, ako sa Steven stal hviezdou šou, hoci je kontroverzný, v roku 2012 upútal pozornosť verejnosti svojím virálnym žartuje na sociálnych sieťach, kde hovoril o tom, ako peniaze daňových poplatníkov údajne prispievajú k jeho životnému štýlu.

Môj 600-librový život

V roku 2017 oslovil Assantiovcov štáb televíznej reality šou Môj 600-librový život, ktorá počas jedného roka sleduje životy nebezpečne obéznych ľudí s hmotnosťou najmenej 270 kg, pričom dokumentuje ich snahu ako aj ich cestu na ceste k chudnutiu a zdravšiemu životnému štýlu.

Steven Assanti

Pacienti sú pod neustálym dohľadom amerického chirurga Dr. Younana Nowzaradana, ktorý je ľudovo prezývaný Dr. Now, ajránskeho pôvodu. Po prvom roku svojej cesty sa účastníci predstavia v pokračovaní televíznej show s názvom Where Are They Now, v ktorej môžu diváci predstaviť konečné výsledky účastníkov.

The Bratia Assanti debutoval na výstave v 13thepizóda svojej piatej sezóny s jednoduchým názvom Steven and Justin's Story Part 1, ktorá mala premiéru na TLC 29.thmarec 2017.

Len v USA ho videlo takmer 1,4 milióna divákov a po ňom nasledovala epizóda s názvom Steven and Justin's Story Part 2, ktorá bola uvedená len o pár dní neskôr, 5. apríla, a zhromaždila viac ako 1,7 milióna ľudí.

Na začiatku šou Steven vážil cez 730 libier (330 kg), zatiaľ čo Justin mal niečo cez 600 libier (270 kg). Kvôli ich problematickému správaniu, primárne spôsobenému Stevenom, bratia boli označené ako „najbližšie, ako sa fanúšikovia My 600-lb Life dostanú k telenovele“.

Časť z Steven Assantiho eskapády “ zahŕňalo manipulatívne, nevyspytateľné a často hrubé správanie zamerané na zdravotnícky personál a dokonca aj zámerné hádzanie plného pohára moču na podlahu nemocnice, medzi mnohými inými. Dokonca šikanoval svojho mladšieho brata a ukradol mu niektoré lieky proti bolesti, aby sa utešil. Nakoniec bol Steven vyhodený nemocnice a bol nútený bývať v dodávke pred svojím bytom, pretože nebol schopný vyliezť do svojho bytu na druhom poschodí. So zvykom zjesť až šesť pízz denne dokonca pribral na váhe až 750 libier (340 kg) a potom bol poslaný na rehabilitáciu.

Potom, čo prinútil Dr. Now stratiť nervy, čo spôsobilo, že sa postavil sám sebe, Steven sa upokojil a nakoniec schudol cez 35 kg, čo ho kvalifikovalo na operáciu žalúdočného bypassu.

Čím pokojnejší z Bratia Assanti duo, Justin , nepútal takú publicitu ako jeho starší brat, aj keď na polceste opustil program a odišiel z nemocnice. Keď však Justin videl výsledky chirurgického zákroku svojho brata, ktorý spôsobil, že jeho hmotnosť výrazne klesla, vrátil sa do programu, dodržiaval diétu a lekársku radu Dr. Nowa a neskôr sám mal žalúdočný bypass.

Kde sú teraz

Časť 3 Bratia Assanti “ 600-lb životná cesta bola vypustená na 3rdjanuára 2018 ako prvá epizóda štvrtej sezóny Where Are They Now, zatiaľ čo štvrtá a posledná časť bola uvedená takmer o rok a pol neskôr, 22.ndMáj 2019, ako epizóda jedna z piatej sezóny show.

Výsledkom všetkých vyššie uvedených snáh, Steven schudla celkovo viac ako 190 libier (86 kg). Od mája 2018 bol ženatý do Stephanie Sangerová , ktorý je masážnym terapeutom.

Justin , celkovo schudol cez 200 libier (90 kg) a svoj život držal dosť v tajnosti a ďaleko od médií. V máji 2019 však „ prelomil jeho mlčanie “ a na svojom účte Reddit odhalil niektoré z relácií za kamerou tajomstvá, tvrdiac tiež, že to bolo takmer celé napísané. Po tom, čo ho údajne producenti vydierali, len o pár hodín neskôr svoj príspevok zmazal. Okrem toho verejne prezradil, že kvôli ich častým sporom už nie je v blízkom kontakte so svojím bratom.

Čistá hodnota

Keď už hovoríme o ich bohatstve, od polovice roku 2020 sa odhaduje, že čisté imanie Stevena a Justina každého z nich sa pohybuje okolo sumy 100 000 dolárov, z veľkej časti získané z ich televíznych vystúpení.