Modelka nahá pravda o „cene je správna“ – Rachel Reynolds

ObsahKto je Rachel Reynolds z The Price Is Right? Wiki Bio

Rachel Ann Reynolds sa narodila v Mandeville, Louisiana, USA, 4. novembra 1982, takže jej znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je modelkou a televíznou osobnosťou, ktorá sa najlepšie preslávila spolumoderovaním rodinnej reality show The Price is Right spolu s pánom Drew Careyom, ktorý je slávnym americkým hercom, spisovateľom a filmovým producentom. Šou sa vysiela od roku 1972 (Rachel sa pripojila v roku 2003) a vystupujú v nej súťažiaci, ktorí hádajú ceny spotrebného tovaru, aby vyhrali ceny, ako sú peniaze, dovolenky a autá.

Vtáčik hovorí, že zajtra máme skvelú show. Tak príďte, Drew’s Diner je otvorený!!! Šťastný Halloween od @therealpriceisright

pridané Rachel Reynoldsová na Streda 30. októbra 2019

Raný život a vzdelanie

Rachel bola vychovávaná ako jediné dieťa v Mandeville jej otcom, ktorý bol právnik, a jej matkou, ktorá bola účtovníčkou. Vyrastala s túžbou stať sa modelkou, čítala časopisy pre tínedžerov spolu so svojimi rovesníkmi a na miestnej strednej škole začala byť fyzicky aktívna, behala na dráhe a hrala futbal. Po imatrikulácii sa Rachel zapísala na Louisiana State University, kde bola členkou univerzitného atletického tímu, a hoci viaceré zdroje uviedol, ako Rachel bola roztlieskavačka a zlaté dievča (čo znamená, že bola členkou tanečného tímu populárnej Louisianskej štátnej univerzity), Rachel uviedla, že to nie je pravda.

V roku 2004 ukončila bakalársky titul v odbore public relations.

Kariéra ako modelka, televízna osobnosť a herečka

Po promócii si Rachel nedokázala nájsť prácu vo svojom odbore, a tak začala pracovať ako pokladníčka v supermarkete, kde si ju všimol modelingový skaut, ktorý ju pozval na jeden z ich konkurzov. To viedlo k tomu, že Rachel sa stala modelkou pre Venus Swimwear a spolupracovala s nimi 10 rokov, pričom sa neskôr stala aj hovorkyňou pracujúcou pre Los Angeles Fitness.

Rachel sa objavila v mnohých časopisoch, vrátane titulnej strany Fitness RX.

Širšie uznanie získala po tom, čo začala pracovať na The Price is Right, a potom bola pozvaná ako hosťujúca hviezda v seriáli dramatický romantický seriál The Bold and the Beautiful , v ktorej si zahrali Katherine Kelly Lang, Ronn Moss a Susan Flannery a ktorá sa venovala dôležitosti rodiny, cti a vášne. Potom bola pozvaná, aby sa objavila v jedinej epizóde ďalšej komediálnej romantickej série How I Met Your Mother, v ktorej hrali okrem iných Josh Radnor a Jason Segel, a bola o piatich najlepších priateľkách a ich každodennom živote.

Rachel sa objavila aj v Ellen DeGeneres Show a jedným z jej najnovších vystúpení v televízii bolo v roku 2011 komediálny film Jack a Jill, v ktorom hrali Adam Sandler, Al Pacino a Katie Holmes a ktorý sleduje Jacka Sadelsteina, ktorého navštívi jeho dvojča. -sestra Jill na Deň vďakyvzdania, ktorá potom odmieta opustiť svoj dom.

Milujte život a vzťahy

Rachel sa zoznámila so svojím budúcim manželom Davidom Dellucim, bývalým baseballovým útočníkom, v roku 2008 a o dva roky neskôr, 13. februára 2010, sa zosobášili.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#thefrontporchprojectbr Fotografia z 30. marca od @adrianaportraits #thefrontporchproject #supportingsmallbusinesses

Príspevok zdieľaný používateľom Rachel Reynoldsová (@rachel1reynolds) 13. apríla 2020 o 14:47 PDT

Rachel a David boli otvorení o svojom vzťahu od samého začiatku, pretože Rachel oznámila, že spolu chodia v epizóde The Price is Right a potom v roku 2010 v seriáli oznámila, že sa vydáva. V septembri 2012 sa David objavil po boku Rachel vo filme The Price is Right, keď sa prihovorila svojim fanúšikom, že je tehotná a 13. februára 2013 (presne tri roky po svadbe) porodila ich dcéru Ruby Rae. David sa objavil v ďalšej epizóde The Price is Right, keď prekvapil Rachel na Valentína.

David Michael Delluci sa narodil v Baton Rouge v Louisiane USA 31. októbra 1973 – jeho znamenie zverokruhu je Škorpión a má americkú národnosť. Je známy tým, že hral za sedem bejzbalových tímov v Major League Baseball (MLB). David navštevoval katolícku vysokú školu, kde začal hrať bejzbal, stal sa najužitočnejším hráčom (MVP) ako hráč bejzbalu aj basketbalu, a keď v roku 1991 imatrikuloval, získal katolícku cenu High Man of the Year . Zapísal sa na University of Mississippi – „Ole Miss“ – na bejzbalové štipendium, kde vytvoril 10 univerzitných rekordov, z ktorých niektoré stále neboli prekonané.

V roku 1995 bol David vymenovaný za športovca roka a stal sa tiež jedným z 50 najväčších športovcov v histórii Ole Miss. Po ukončení štúdia začal hrať za Baltimore Orioles a prešiel do mnohých tímov, až kým v roku 2009 neodišiel do dôchodku. potom začal pracovať ako farebný komentátor s niekoľkými sieťami, ako napríklad ESPN3, Sports South a CST. Dnes David robí veľa charitatívnej práce a pomáha organizáciám, ako sú Easter Seals, Make a Wish Foundation a Special Olympics.

Záľuby a iné záujmy

Rachelin hlavný koníček je cvičenie a väčšinou má každý týždeň niekoľko tréningov v telocvični Zamerala sa na prácu na stehnách a bruchu ktoré sú jej najobľúbenejšie časti tela.

Tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že neje rýchle občerstvenie a má veľmi nízky až žiadny príjem cukru, väčšinou jedáva zeleninu, ovocie a kuracie mäso.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy a niektoré z jej obľúbených herečiek a hercov sú Natalie Portman, Angelina Jolie a Johnny Depp, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Leon Profesionál, Pán a pani Smithovci a franšízoví Piráti. z Karibiku medzi inými.

Rachel sa zaujíma o charitatívnu prácu, ktorú k tomu priviedol jej manžel. Prispievala do niekoľkých charitatívnych organizácií, pričom dnes sa najviac zameriava na prácu s Wounded Warrior Project, čo je nezisková organizácia zameraná na pomoc veteránom a tým, ktorí sú stále v aktívnej službe.

Vzhľad a čistý majetok

Rachel má 37 rokov. Má dlhé blond vlasy a modré oči, je vysoká 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 66 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 4 milióny dolárov, zatiaľ čo jej príjem sa odhaduje na 600 000 dolárov.