Modelka na Instagrame s viac ako 4 miliónmi sledovateľov – Chantel Zales

Chantel Zales je instagramová senzácia a fitness modelka, ktorú často vidieť v hudobných videách a rôznych reklamách.

ObsahRaný život a rodina

Chantel Zales sa narodila 6. júla 1990 v Albuquerque v Novom Mexiku USA – jej znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť, hoci sa narodila v rodine kostarického a mexického pôvodu. Keď mala štyri roky, jej rodičia sa presťahovali do Phoenixu v Arizone, kde Chantel strávila celé svoje detstvo a mladosť. Od raných rokov sa venovala športu, vrátane futbalu a plávania v škole. Tiež si užívala hodiny hudby, chodila na hodiny saxofónu a huslí. O jej rodine sa vie len málo, pretože podrobnosti o svojom súkromnom živote tají.

Vzdelanie

Chantel maturovala na miestnej strednej škole vo Phoenixe v roku 2008, potom sa zapísala na Arizona State University, ktorú ukončila v roku 2011.

Kariéra

Prvé kroky v kariére modelky

Chantel odštartovala svoju kariéru ako fitness a bikini modelka, ktorá sa objavila v pozadí vo filmoch ako Middle Man (2009) a Piranha (2010). Mala záujem rozvíjať svoju hereckú kariéru, ale nedostala žiadne ponuky a nedostala ani menšie úlohy, takže musela zmeniť smer a zostať pri čistom modelingu.

Rozhodnutie zamerať sa na jednu vec bolo veľmi praktické, pretože Chantel čoskoro začala dostávať pozvánky na fotenie pre časopisy ako FHM, Maxim a Men’s Health, a tak sa presťahovala do Los Angeles v Kalifornii, aby mala ešte viac pracovných príležitostí.

Chantel bola veľkou fanúšičkou boxu a sledovala najnovšie správy o tomto športe, takže v roku 2012 nastúpila do jednej z boxerských spoločností na pozíciu account executive s jej povinnosťami vrátane najímania ringových dievčat a modeliek pre zápasy ESPN a ďalších ľudí. zdrojové aktivity. Neskôr mala ďalšiu podobnú zmluvu so sieťou káblovej televízie HBO.

Stať sa hovorcom Shredz Supplements a iných obchodných zmlúv

V roku 2014 sa Chantel stal oficiálnym hovorcom spoločnosti Shredz, ktorá je značkou fitness doplnkov. Spolu s Kamilom Hageom, riaditeľom talentu v Shredz, sa Chantel objavila na fitness podujatí s názvom Rehab Bikini Invitational v roku 2015 a bola tiež súčasťou workoutu. video spolu s atlétkou Daphne Joy, v ktorej predviedli niekoľko užitočných tipov na cvičenie, ktoré možno zaradiť do bežného kardio tréningu.

V roku 2018 Chantel podpísala zmluvu s BPX Sports, ďalšou spoločnosťou zaoberajúcou sa doplnkami, fitness tovarom, športovým oblečením atď. Počas svojej úspešnej modelingovej kariéry sa Chantel objavila v reklamách pre značky a spoločnosti ako Acura, Pepsi a mnohé ďalšie. V roku 2014 sa objavila na natáčaní v štýle pin-up pre Transworld Motocross Magazine a bola hosťujúcou modelovou hviezdou komerčného videa Mustang GT x Shelby Cobra Verde Wheels Verde V99 Axis Chantel Zales AudioCityUSA, natočeného pre americký obchod s pneumatikami a diskami. v La Puente v Kalifornii.

Vzhľad hudobného videa

Hudobná skupina Black Oxygen vydala 31. mája 2017 svoje hudobné video A Step Away, v ktorom hosťovala Chantel.

Podľa zápletky videa Chantel zapôsobila na skupinu svojím náhlym objavením sa na natáčaní, kde si zabudla knihu. Všetci členovia kapely sa do nej zamilovali a nasledovali Chantel, kamkoľvek išla – do posilňovne, do bazéna atď. Pieseň bola zahrnutá na ich albume The Times of Our Lives (Deluxe Edition).

Instagramová senzácia

Od roku 2020 má Chantel na svojom kanáli Instagram viac ako štyri milióny predplatiteľov. Vo svojom rozhovore s Brianom Sebastianom na Coachelle v roku 2018 však uviedla, že akýmkoľvek spôsobom smeruje k míľniku piatich miliónov predplatiteľov, tvrdo pracuje a prijíma výzvu. Jej instagramový účet je zaplavený fotkami v spodnej bielizni, plavkách a bikinách, no nebolo pre ňu ľahké vybudovať si kariéru na sociálnych sieťach – Chantel stále myslí si že najťažšou časťou osobnosti sociálnej siete je vyrovnať sa s negativitou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Ako rozosmiať dievča Krok 1. Pošlite jej medvedíka @doseofroses Krok 2. Sledujte, ako sa jej tvár rozžiari Úplne zamilovaná do môjho ružového medveďa od @doseofroses

Príspevok zdieľaný používateľom Chantel Zales (@chantelzales) 17. júla 2019 o 8:12 PDT

Raz povedala, že ak človek nie je pripravený vysporiadať sa s negatívnymi komentármi, nenávisťou a inými nie práve príjemnými vecami, ktoré sa v ľuďoch môžu hromadiť so žiarlivosťou alebo hnevom, nemal by do tejto sféry vkročiť, aspoň kým sa nevykoná nejaká vnútorná práca. aby bola pokožka trochu hrubšia. Chantel málokedy reaguje na negatívne komentáre, väčšinou ich len ignoruje, ale keď tak urobí, vždy odpovie pozitívne.

Chantel je teraz ambasádorkou značky Revolve, často zverejňuje sponzorované publikácie, značkuje značku a nosí oblečenie Revolve. Chantel má svoj účet na Iba fanúšikovia službu, na ktorej zverejňuje svoje nahé a polonahé fotografie a videá pre platených odberateľov.

Osobný život

Chantel bola o svojom súkromnom živote vždy veľmi tajná, takže o jej predchádzajúcich ani súčasných romantických aférach sa nevie vôbec nič.

Záľuby, obľúbené veci a zaujímavé fakty

  • Chantelin obľúbený film je Gattaca, v hlavnej úlohe s Ethanom Hawkeom, ktorý tento film videl mnohokrát a stále sa mu páči.
  • Jedným z jej obľúbených jedál je pizza so salámou. Miluje aj sushi, cestoviny a zeleninové šaláty.
  • Jej obľúbené farby sú svetlomodrá, čierna a ružová.
  • Jej obľúbené zvieratá sú mačky.
  • Jej obľúbeným divokým vtákom je plameniak.
  • Jej obľúbené ovocie sú pomaranče a vodné melóny.
  • Chantel si z času na čas rada zahrá plážový volejbal.
  • Rád cestovala do Dubaja a očarila ju miestna kultúra a architektúra.
  • Chantel rada číta najnovšiu knihu, ktorou sa inšpirovala, je From Rock Bottom To Rock Star od Ryana Blaira. Ona zdieľané na svojom instagramovom účte, že práve kniha ju veľmi motivovala posunúť sa ďalej, dosiahnuť viac cieľov a naučiť sa čo najviac.

pridané Chantel Zales na Pondelok 21. decembra 2015

Vzhľad, štýl oblečenia

Chantel má dlhé blond vlasy, ktoré sú prirodzene tmavohnedé – vždy nosí predĺžené vlasy. Má orieškové oči. Chantel je vysoká 5 stôp 7 palcov (1,70 m), váži okolo 120 libier (54,4 kg) a jej dôležité štatistiky sú 37-25-36. Má piercing v pupku. Čo sa týka štýlu obliekania, rada nosí ľahké dlhé šaty z hodvábu alebo bavlny, ktoré zdôrazňujú jej dlhé nohy a zakrivené boky. Na svojich fanúšikov a ostatné publikum zapôsobila svojimi hlbokými bokmi tyrkysové šaty s čipkovaným pásom a kryštálmi Swarovski, v ktorom sa objavila na otváracom ceremoniáli butiku s bielizňou a bikinami KandyShop, mala na sebe aj malú kabelku v podobe strojčeka na cukríky.

Podstúpila niekoľko plastických operácií, dala si urobiť prsné a bedrové implantáty. Mala tiež plastiku nosa a výplne pier.

Čistý majetok a plat

Od roku 2020 vlastní Chantel majetok odhadovaný na 5,36 milióna dolárov . Nedávno si kúpila džíp Mercedes Benz, ktorý stál okolo 125 000 dolárov. Jej ročný príjem sa údajne pohybuje okolo 150 000 dolárov . Pokiaľ ide o jej účet na Instagrame, za jeden sponzorovaný príspevok zarobí až 13 500 dolárov.