Missypwns' Wiki – skutočné meno, vek, čistá hodnota, národnosť

ObsahKto je MissyPwns? Wiki Bio

MissyPwns sa narodila v Nemecku 7. decembra 1991 – jej znamenie zverokruhu je Strelec, má nemeckú národnosť, ale svoje skutočné meno tajila. Je to Twitcher a hviezda Instagramu, ktorá je najlepšie známa pre živé vysielanie na Twitchi pri hraní videohier. Svoj kanál spustila 2. mája 2014 a väčšinou ho možno vidieť pri hraní videohry League of Legends v online bojovej aréne pre viacerých hráčov a veľmi populárnej online hry na hranie rolí World of Warcraft pre viacerých hráčov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Čo práve teraz všetci pozerajú na Netflixe? – – – – – – – #gothgirl #gothicgirl #darkfashion #gothgirls #gothicgirls #alternativegirl #goth #blede

Príspevok zdieľaný používateľom @ missipwns dňa 2. júla 2020 o 15:04 PDT

Nazbierala viac ako 320 000 sledovateľov, najmä kvôli svojmu atraktívnemu vzhľadu a veľkým prsiam, ktoré sú vždy veľmi viditeľné v jej priamych prenosoch – na jej účte sa nazbieralo viac ako 15 miliónov zobrazení všetkých jej priamych prenosov. MissyPwns doteraz vysielala 3 021 hodín – najdlhšie vysielala zvyčajne v sobotu (štyri hodiny) jej najvyšší zaznamenaný počet súbežných divákov je 7 919.

MissyPwns často používa Twitch len na chatovanie so svojimi fanúšikmi a momentálne má #287 najsledovanejší kanál „Just Chatting“.

Detstvo a vzdelanie

MissyPwns bola vychovávaná v Nemecku ako jedináčik, jej otec, ktorý bol stavebným robotníkom, a jej matka, ktorá pred odchodom do dôchodku pracovala v supermarkete. MissyPwns začala hrať videohry vo veľmi ranom veku a svoj voľný čas radšej trávila s chlapcami ako s dievčatami, takže keď dosiahla strednú školu, už bola vášnivou hráčkou . Počas svojich tínedžerských rokov bola veľmi aktívna, pretože väčšinu času trávila športom so svojimi priateľmi a doma hrala rôzne videohry, ako napríklad Defense of the Ancients, ktorá patrí medzi najobľúbenejšie hry pre viacerých hráčov. vo svete.

Po imatrikulácii v roku 2009 sa MissyPwns rozhodla nenavštevovať vysokú školu, ale radšej sa zamerať na svoju kariéru na internete.

Kariéra na internete

MissyPwns mala kanál YouTube, na ktorý nahrávala svoje priame prenosy, no kanál bol zakázaný po tom, čo porušila podmienky používania YouTube. Je aktívna na Instagrame kde zhromaždila viac ako 360 000 sledovateľov a odovzdala viac ako 250 obrázkov, pričom doslova všetky jej obrázky majú zaostrené prsia a zadok.

Používa svoj účet na Instagrame na propagáciu svojho účtu Patreon, na ktorom svojim fanúšikom ponúka niekoľko možností predplatného a na oplátku im MissyPwns posiela materiály pre dospelých.

Je aktívna aj na Twitteri, kde nazbierala viac ako 33 000 sledovateľov – zvyčajne tweetuje niekoľkokrát denne.

Milujte život a vzťahy

MissyPwns nehovorila o žiadnych mužoch, s ktorými by mohla chodiť, čo je jeden z dôvodov, prečo na internete koluje veľa klebiet týkajúcich sa minulých a súčasných záležitostí MissyPwns a jej sexuálnej orientácie.

V súčasnosti sa povráva, že chodí s ázijským mužom a predpokladá sa, že títo dvaja mali veľa problémov so svojimi rodinami, pretože sú inej rasy – podľa povestí sú spolu už niekoľko mesiacov, ale MissyPwns nie. sa k tomu vyjadril. Hovorí sa tiež, že je lesbička alebo bisexuálka, pretože niekoľko jej fanúšikov tvrdilo, že videli hviezdu Twitch, ako je príliš blízko svojej priateľke v klube.

Niektorí ľudia veria, že MissyPwns bola s mnohými mužmi a že používala svoje telo na zvádzanie mužov, ktorí by mohli slúžiť ako jej „cukrové oteckovia“ – občas sa o nej hovorí ako o „zlatokopke“. Vyhlásila, že sa nestará o všetky klebety o nej na internete a že bude nahrávať rovnaký obsah a robiť to, čo robí dodnes, bez ohľadu na to, čo ľudia hovoria.

Záľuby a iné záujmy

Hlavným koníčkom Missypwns je cvičenie a každý týždeň má päť až šesť tréningov v posilňovni, takže má fit telo.

Drží tiež prísnu diétu, čo znamená, že sa zameriava na konzumáciu ovocia a zeleniny a neje po 18:00, pričom sa tiež snaží nejesť mäso.

MissyPwns bola v mnohých európskych krajinách, pretože rada cestuje, a niektoré z nich sú Anglicko, Francúzsko a Chorvátsko, a tiež bola niekoľkokrát v USA, aby navštívila svojich priateľov a rodinu. Je veľkou milovníčkou psov a má dvoch menom Odin a Azumi – na prvom obrázku, ktorý odovzdala na svoj účet na Instagrame, bol jej pes.

Vo svojom voľnom čase MissyPwns rada pozerá filmy a niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Robert De Niro a Sandra Bullock, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, trilógia Krstný otec a Hromnice.

Missypwns nestojí za to

Missypwns nestojí za to sa odhaduje na približne 100 000 dolárov od júna 2020. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, pričom jej výška je 5 stôp 5 palcov (1,65 m). MissyPwns má 28 rokov.