• Hlavná
  • Herci
  • Mila Kunis čistá hodnota. Aká bohatá je s Ashtonom Kutcherom? Bio

Mila Kunis čistá hodnota. Aká bohatá je s Ashtonom Kutcherom? Bio

ObsahKto je Mila Kunis?

Milena Markovna Kunis sa narodila 14. augusta 1983 v Chernivtsi, (vtedy) Ukrajinská SSR, Sovietsky zväz – jej znamenie zverokruhu je Lev a teraz má americkú štátnu príslušnosť, pretože jej rodina sa presťahovala do USA, keď mala sedem rokov. Ona je herečka ktorá by stále mohla byť najznámejšia pre jej stvárnenie Jackie Burkhartovej, jednej z hlavných postáv kriticky uznávaného komediálneho seriálu That '70s Showm, ktorý vytvorili Mark Brazill, Bonnie Turner a Terry Turner a v ktorom si zahrali aj Topher Grace a Laura Prepon. Príbeh sleduje niekoľko tínedžerov, ktorí trávia väčšinu svojho voľného času v pivnici svojich priateľov vo Wisconsine – séria získala 15 ocenení vrátane Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 77 ďalších ocenení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok zdieľaný Milou Kunis (@kunismilaonline)

Detstvo a vzdelanie

Milu vychovávali so svojím starším bratom Michaelom v Los Angeles v Kalifornii ich otec, ktorý bol strojným inžinierom a pracoval ako taxikár, a ich matka Elvira, ktorá je majiteľkou lekárne a učiteľkou fyziky – keď rodina vstúpila. v USA, mohli si so sebou priniesť len 250 dolárov a ich kvalifikácia nebola uznaná.

Mila navštevovala základnú školu Rosewood bez toho, aby vedela po anglicky, a preto plakala každý deň, pretože ničomu nerozumela – pokračoval v štúdiu na strednej škole Hubert Howe Bancroft pred presťahovaním na Fairfax High School. V roku 2001 zmaturovala a potom sa zapísala na Kalifornskú univerzitu v Los Angeles, ale odišla, aby sa mohla venovať hereckej kariére.

Kariéra herečky

Mala deväť, keď ju otec prihlásil na hereckú školu a Mila vyhrala svoj prvý konkurz na účinkovanie v reklame na Barbie. Svoju hereckú kariéru odštartovala v roku 1994 rolou v telenovele Days of Our Lives a potom sa objavila v televíznom seriáli Baywatch a 7th Heaven a v rodinnej komédii Honey, We Shrunk Ourselves.

Keď boli obsadení do úlohy Jackie v That '70s Show, producenti verili, že Mila má 18 rokov, keď mala v skutočnosti iba 15 – nakoniec to zistili, ale stále sa rozhodli, že je tou najlepšou voľbou pre túto rolu, aj keď kvôli jej angličtine , štyri roky jej na nakrúcaní pomáhal tútor.

Za svoj výkon získala Mila dve ceny Young Star Awards v rokoch 1999 a 2000.

V roku 1999 bola pozvaná, aby nahovorila Meg Griffinovú kritikou uznávaný animovaný komediálny seriál Family Guy a za svoj výkon bola nominovaná na cenu Annie – v roku 2006 dala Meg hlas aj vo videohre Family Guy!

Mila dostala príležitosť zmeniť roly vo filmoch v roku 2001, keď sa objavila v tínedžerskom komediálnom filme Get Over It, a niekoľko ďalších úloh bolo vo filmoch American Psycho 2, Tony ‘n’ Tina’s Wedding a Moving McAllister.

Uznanie získala v roku 2008, keď obsadila hlavnú postavu Rachel Jansen v komediálnom filme Forgetting Sarah Marshall, ktorý v pokladni zarobil 105 miliónov dolárov – Mila bola chválená za svoj výkon a bola nominovaná na cenu Teen Choice Award.

V roku 2010 si zahrala v psychologickom horore Čierna labuť po boku Natalie Portman a Vincenta Cassela a za svoj výkon bola Mila nominovaná na Zlatý glóbus. Ocenili ju za výkon v romantickej komédii Friends with Benefits, v ktorej hrala po boku Justina Timberlakea a ktorá celosvetovo zarobila okolo 150 miliónov dolárov.

Po boku Marka Wahlberga si zahrala v komediálnom filme Ted, ktorý celosvetovo zarobil okolo 550 miliónov dolárov, čo je dodnes jej najlepšie zarábajúci film, potom si v roku 2013 zahrala po boku Jamesa Franca vo filme Oz the Great and Powerful, ktorý zarobil okolo 490 miliónov dolárov.

Tri z jej najnovších úloh boli v roku 2018 v komediálnom filme The Spy Who Dumped Me, v dráme Four Good Days z roku 2020 a v komediálnej dráme Breaking News in Yuba Country, ktorá by mala mať premiéru začiatkom roka 2021.

Milovať život a vzťah s Ashtonom Kutcherom

Pred Ashtonom Kutcherom bola Mila vo vzťahu s Macaulayom Culkinom, americkým hercom a hudobníkom.

Chodili spolu v roku 2002 a internetom sa šírili zvesti, že sa títo dvaja plánujú vziať, Mila to však poprela a uviedla, že manželstvo pre ňu nikdy nebolo dôležité. Milin publicista 3. januára 2011 potvrdil, že sa s Macaulayom rozišli.

V apríli 2012 začala chodiť s Ashtonom Kutcherom, s ktorým sa prvýkrát stretla na natáčaní That ‘70s Show pred 14 rokmi, a zasnúbili sa vo februári 2014. Svadba sa konala v júli 2015 , za účasti ich širokého okruhu priateľov a rodiny – v októbri 2014 sa Mile narodila dcéra a v novembri 2016 ich nasledoval syn.

Od novembra 2020 je Mila vydatá za Ashtona a má dve deti.

Záľuby a iné záujmy

Mila sa zaujíma o politiku a dnes podporuje Demokratickú stranu, keďže Barack Obama bol kandidátom na prezidenta Spojených štátov amerických. Mila otvorene kritizovala Republikánsku stranu a uviedla, že útočia na ženy a sú príliš kresťanské.

Je veľkým fanúšikom videohier – jej obľúbený je World of Warcraft ktorú hrá už roky – Mila neprezradila, na ktorom serveri je, ale o svojich herných skúsenostiach hovorila v podcaste One of Swords.

Vo svojom voľnom čase rada pozerá komediálne filmy s niektorými z jej obľúbených hercov a herečiek – Jim Carrey, Will Smith a Julia Roberts – ako napríklad Liar Liar, Bruce Almighty a The Runaway Bride – jej obľúbené televízne programy sú Dexter a 8 Simple. pravidlá.

Vek, výška a čistý majetok

Mila má 37 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, jej výška je 5 stôp 4 palce (1,63 m) a váži približne 50 kg.

Od novembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 66 miliónov dolárov Ashtonov čistý majetok je údajne viac ako 200 miliónov dolárov.