Mike Korzemba – ďalší viac ako 1 milión odberateľov YouTuber

ObsahKto je YouTuber Mike Korzemba? Wiki Bio

Mike Korzemba sa narodil v New Jersey v USA 11. decembra 1992, takže jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má americkú národnosť. Je YouTuber, známy najmä vďaka videám zo série videohier NBA 2K, ktoré odovzdáva každý týždeň.

Raný život a vzdelanie

Mikea vychovali v New Jersey po boku svojho mladšieho brata Collina ich rodičia – ich otec je policajt a matka pracuje v škôlke. Obaja bratia začali hrať videohry vo veľmi ranom veku, pričom boli aktívni aj vonku, keď hrali futbal a basketbal so svojimi priateľmi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Dnes... Všetci sme Íri ☘️ #stpatricksday

Príspevok zdieľaný používateľom Mike Korzemba (@mikekorzemba) 17. marca 2018 o 12:57 PDT

Mike navštevoval miestnu strednú školu vo Freehold Township v New Jersey a hral tam tenis a futbal, ale nepodarilo sa mu dostať sa do školského basketbalového tímu. Po imatrikulácii sa Mike zapísal na St. John’s University v New Yorku a v roku 2014 ukončil bakalársky titul.

Kariéra youtubera

Po troch rokoch práce, ktorá ho nebavila, sa rozhodol zamerať na svoju kariéru na internete a 6. mája 2013 začal svoju kariéru ako YouTuber – otvoril jeho rovnomenný kanál s jeho bio sekciou s názvom „Ak máte radi NBA, bude sa vám páčiť aj tento kanál.

Alebo budete chcieť komentovať nenávisť na tomto kanáli. Tak či onak, vitajte!‘ V rozhovore priznal, že nikdy nečakal, že sa stane populárnym YouTuberom, no tomu, čo robil, sa venoval tak, ako ho to baví. Neustále si buduje svoju fanúšikovskú základňu, čo viedlo k tomu, že má dnes viac ako 1,56 milióna predplatiteľov. Všetky jeho videá sú tak či onak spojené s Národnou basketbalovou asociáciou (NBA), pričom väčšina z nich sú hrania videohier NB2 2K.

Mikeove videá si doteraz pozrelo viac ako 342 miliónov krát – dve z jeho najsledovanejších videí sú 7 Stories, ktoré DOKÁZAJÚ, že Michael Jordan NEBOL ČLOVEK (PRAVDA!) videných takmer deväť miliónov krát od ich nahrania 13. mája 2016 a 5 Sons of LEGENDY NBA, ktorí hrajú rovnako ako ich otcovia! od nahrania 6. decembra 2016 bolo vidieť takmer osem miliónov krát.

Mike spustil 2. augusta 2014 so svojím priateľom Masonom Fickom ďalší kanál s názvom BroConfessions: ich bio sekcia znie „Prinášame vám to najlepšie z humoru brata, rady brata, komediálne náčrty a oveľa viac! Videá zverejňované každý štvrtok, takže sa prihláste na odber a staňte sa bratom! – Oficiálny kanál Bro Confessions‘.

Kanál nebol taký populárny, ako Mike očakával, a dvojica ho opustila po odstránení viac ako 20 videí, ktoré odovzdali. Mike je tiež aktívny na Instagrame a je veľkým fanúšikom basketbalu, aký je, vzdal hold Kobemu Bryantovi, bývalému slávnemu basketbalistovi, a jeho dcére, ktorá zomrela 26. januára 2020 pri havárii vrtuľníka.

Milujte život a priateľky. je gay?

Po internete sa v roku 2018 začali šíriť klebety o tom, že populárny YouTuber je gay, pretože nehovorí o dievčatách, s ktorými mohol chodiť, a kvôli jeho vzhľadu – niektorí ľudia tvrdia, že dokonca vyzerá ako gay).

V máji 2019 však používateľ s „ Stredne zriedkavéBigMac “ Používateľské meno na webovej stránke reddit.com uviedol, že je „tak rád, že je Mike Korzemba šťastný so svojou partnerkou“, ale neprezradil, či youtuber údajne chodí s mužom alebo ženou. Ľudia, ktorí sledujú Mikea na sociálnych sieťach, veria, že títo dvaja spolu chodia už takmer rok a nedávno sa k sebe aj presťahovali.

Je známe, že Mike chodil so svojou láskou z vysokej školy viac ako tri roky, kým obaja navštevovali St. John’s University, no po spustení jeho kariéry na YouTube sa obaja rozišli, keďže zjavne už nemal čas venovať sa svojmu vzťahu.

Záľuby a iné záujmy

Mike je veľkým fanúšikom športových videohier a hral niekoľko futbalových hier Pro Evolution of the Soccer, ako aj niekoľko hier FIFA, zatiaľ čo dnes sa väčšinou zameriava na hranie hier NBA 2K. Je vlastníkom niekoľkých herných konzol, ako sú PlayStation 2, PlayStation 4 a Xbox.

Rád pozerá filmy neskoro v noci so svojimi obľúbenými hercami a herečkou Nicholas Cage a Meryl Streep, pričom medzi jeho obľúbené filmy patrí Gone in 60 Seconds, Saving Private Ryan a franšíza Rýchlo a zbesilo.

NAJLEPŠÍ VYPRÁVAČ PRÍBEHU NBA! pred 1 rokom! TENTO CHLAP PREDPOVEDÁ LUKU DONCICA!

pridané Dish & Swish na štvrtok 27.12.2018

Mike je veľkým milovníkom zvierat, pričom psy sú jeho obľúbené – má a domáci pes menom Maya Bayaa ktorý sa často objavuje na obrázkoch, ktoré nahráva na svoj účet na Instagrame. Rád cestuje a bol po celých USA, aby navštívil zápasy NBA svojich obľúbených tímov, ktorými sú Los Angeles Lakers a Boston Celtics.

Vzhľad a čistý majetok

Mike má 27 rokov. Má krátke hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoký 5 stôp, 1,73 metra a váži okolo 68 kg. Začiatkom roku 2020 sa jeho čisté imanie odhaduje na viac ako 2 milióny dolárov.

Najpopulárnejší americkí YouTuberi

Služba YouTube sa od svojho spustenia 14. februára 2005 stala najpopulárnejšou platformou na zdieľanie videí a prilákala množstvo ľudí, ktorí túto platformu využili na rozbehnutie svojej kariéry, prostredníctvom zhliadnutí svojich videí, ktoré zhromaždili. V tomto článku spomenieme pár najúspešnejších amerických YouTuberov:

  • Prvé miesto si drží Logan Paul ktorého kanál má viac ako 20 miliónov odberateľov a ktorý vytvára „bláznivé denné vlogy“, ako sa uvádza v jeho sekcii s popisom. Narodil sa vo Westlake v štáte Ohio 1. apríla 1995 a je tiež hercom.
  • Druhé miesto patrí Jake Paul ktorého kanál odoberá takmer 20 miliónov ľudí – väčšinou sa zameriava na nahrávanie komediálnych, hereckých a akčných videí. Narodil sa v Clevelande v štáte Ohio 17. januára 1997 a je tiež hercom a hudobníkom.
  • Tretie miesto si drží Liza Koshy Jej kanál má takmer 18 miliónov odberateľov, narodila sa v Houstone v Texase 31. marca 1996 a je tiež herečkou, televíznou moderátorkou a komikou.
  • Štvrté miesto patrí Roman Atwood ktorý má na svojom kanáli Roman Atwood Vlogs viac ako 15 miliónov odberateľov. Nahráva videá zo svojho každodenného života, na ktorých sú jeho synovia Noah a Kane, jeho dcéra Cora a manželka Brittney.
  • V neposlednom rade je na našom zozname piate miesto Epické rapové bitky histórie kanál, ktorý vytvorili epicLLOYD, Dave McCary, Nice Peter a Maker Studios a ktorý má viac ako 15 miliónov predplatiteľov.