Mikayla Demaiter – vek, výška, miery, priateľ

Mikayla Demaiter bola brankárka ženského ľadového hokeja hrajúca za Bluewater Hawks, predtým ako zmenila svoju kariéru v ľadovom hokeji za kariéru modelky. Svet ohromila svojou prirodzenou krásou a celkovo skvelým vzhľadom a svoju slávu si vybudovala prostredníctvom Instagramu, na ktorom má vyše 270-tisíc sledovateľov.

ObsahWiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Mikayla Demaiter sa narodila 14. mája 2000 v Chathame v kanadskom Ontáriu, o svojom detstve veľa nehovorila a neexistujú žiadne informácie o jej rodičoch a súrodencoch, ak nejaké má.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

udeľujem si cenu za zverejňovanie fotografií v oblečení. Nemyslel som si, že to dokážem, moja rodina si rozhodne nemyslela, že to dokážem... Idem, ak ste si mysleli, že to dokážem. ale silou vôle a odhodlaním som to nejako zvládol go mik go ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀ ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀ ďakujem mojim babám @therainbowblondie a @vnnails_chatham za to, že vaše dievča vyzerá čo najlepšie

Príspevok zdieľaný používateľom Mikayla Demaiterová (@mikaylademaiter) 20. júla 2020 o 18:00 PDT

Po strednej škole navštevovala University of Western Ontario, ale neexistujú žiadne informácie o tom, akú oblasť študovala a či promovala alebo nie.

Hokejová kariéra

Predtým, ako sa Mikayla začala venovať modelingu, bola hráčkou ľadového hokeja, verte tomu alebo nie. Neexistujú žiadne podrobnosti o tom, kedy sa objavila túžba stať sa brankárkou, ale vo veľkej miere sa venovala hokeju, hrala za Bluewater Hawks súťažiacich v Provinčnej ženskej hokejovej lige, vďaka čomu si získala veľkú obľubu u verejnosti.

Na Instagram začala nahrávať svoje fotky, najskôr v hokejovej uniforme, no potom v bikinách a vyzývavom oblečení. To viedlo k zvýšeniu sledovanosti na jej stránke Instagram a vďaka tomu si ju všimli aj modelingové agentúry. Hokej hrala až do roku 2019, kedy sa rozhodla odložiť prilbu a hokejku a sústrediť sa na svoju modelingovú kariéru. Počas svojej krátkej, ale úspešnej kariéry v hokeji bola Mikayla často označovaná za najhorúcejšieho hokejového brankára na svete.

Na Instagrame zverejnila príspevok o svojom odchode do hokeja a uviedla to je čas sa rozlúčiť a zamerať sa na iné záujmy. Mikayla tiež povedala, že jej rodina ju podporovala počas celej kariéry hokejistu a podporuje ju aj teraz, keď sa rozhodla zmeniť svoju kariéru.

Kariéra modelky

Keď vstúpila do sveta modelingu, ponuky pre mladú Mikaylu prichádzali veľmi ľahko, začala spolupracovať s viacerými značkami, ako UrbanPlanet, Manscaped, Nude Swim a mnohými ďalšími.

Jej popularita sa zvýšila a zmenila sa na hviezdu.

Vystúpte na výslnie

Jej spolupráce boli čoraz častejšie a jej fotografie na Instagrame prilákali na jej stránku ešte viac ľudí. K hviezdam sa dostala vďaka príspevok o nej v jednom z populárnych bulvárnych plátkov a odvtedy Mikayla uskutočnila množstvo úspešných obchodov. Aj keď už nešportuje, ostala verná svojej športovej povahe a je ambasádorkou viacerých športových značiek, čím si svoju kariéru ďalej zlepšuje.

Jej fanúšikovia sú ohromení jej vzhľadom a k svojim príspevkom, vrátane toho, dostáva len pozitívne komentáre najnovšie video , v ktorej dáva na obdiv svoju krásu a ohromujúci vzhľad. Mikayla pracuje aj na svojej webovej stránke, na ktorej bude zdieľať VIP obsah so svojimi najvernejšími fanúšikmi.

Mikayla Demaiter Čistá hodnota, výška, hmotnosť, telesné miery a vzhľad

Mikayla Demaiter je vychádzajúcou hviezdou a vo veku 20 rokov už toho vo svojej kariére dokázala veľa.

Jej bohatstvo sa vďaka jej úspechu zvýšilo a podľa zdrojov sa odhaduje, že čistý majetok Mikayly Demaiterovej je v polovici roku 2020 až 1,5 milióna dolárov.

Mikayla ohromila svet svojím prirodzeným vzhľadom a hoci niektorí fanúšikovia tvrdia, že niekoľkokrát podstúpila plastickú operáciu, nič z toho nie je pravda. Je vysoká 5 stôp 4 palce (1,62 m), pričom váži približne 117 libier ~ 53 kg a jej dôležité štatistiky sú 38-25-37, jej veľkosť podprsenky je 38F. Má blond vlasy a zelené oči.

Osobný život, zoznamka, single?

Mikayla nerada veľa hovorí o svojom osobnom živote a kvôli jej tajnosti sa objavili nejaké fámy. Podľa správ bola vo vzťahu s Danom Daviesom a neskôr si začala románik s hokejistom Kurtisom Gabrielom, vychádzajúcou hviezdou National Hockey League (NHL). Zatiaľ však z jej strany nie je nič potvrdené. Vyhlásila, že uprednostňuje o niečo staršieho priateľa.

Momentálne sa zapísala do pozície psej mamy, keďže má psieho miláčika.

Správy, fakty

Mikaylina kariéra je na vzostupe a vďaka úspechu na Instagrame sa objavila v mnohých online publikáciách. Najnovšie ohromila svet svojím videom a toto sa objavilo v príspevok od Radio.com . Keď oznámila svoj odchod z ľadového hokeja, smutnú správu šíril TheMorningBulletin .

Keď Mikayla nepracuje, rada cestuje a počúva hudbu, pričom rada pozerá aj rôzne filmy, no neprejavila túžbu stať sa herečkou.