• Hlavná
  • Herci
  • Miery, výška, manžel, čistá hodnota Sarah Powerovej

Miery, výška, manžel, čistá hodnota Sarah Powerovej

ObsahKto je Sarah Power?

Sarah Power sa narodila 29. júna 1985 v St. John's v štáte Newfoundland v Kanade a je herečkou, ktorá sa preslávila najmä prácou v televíznom seriáli Divoké ruže, v ktorom hrá úlohu Lucy Henry. Počas svojej kariéry mala tiež množstvo opakujúcich sa úloh v rôznych televíznych reláciách, vrátane Killjoys, American Gothic a Good Witch.

Bohatstvo Sarah Power

V polovici roku 2020 sa čistý majetok Sarah Power odhaduje na viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobila úspešnou kariérou v herectve od roku 2002 a je známa najmä svojou prácou, ktorá má sídlo v Kanade. Urobila tiež množstvo hollywoodskych projektov, vrátane niekoľkých filmových vystúpení.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Piatkový večer v domove dôchodcov ⚡️

Príspevok zdieľaný používateľom Sarah Powerová (@sarahspower) 24. marca 2017 o 18:54 PDT

Raný život, vzdelávanie a začiatky kariéry

Sarah vyrastala v St. Johns a v mladom veku začala rozvíjať lásku k divadelnému umeniu. Začala s tancom, keď vyrastala, chodila na lekcie, kým sa dostala do sveta herectva počas raného dospievania. Rodičia ju podporovali a potom začala chodiť na hodiny herectva. V snahe čoskoro nájsť prielom v zábavnom priemysle sa rodina rozhodla presťahovať do Toronta, aby mohla byť bližšie k väčšine príležitostí.

Po maturite na strednej škole sa zapísala na Ryerson University, kde sa stala súčasťou jej Divadelnej školy.

Univerzita je známa ako jedna z najväčších vysokoškolských škôl v krajine, ktorá obsahuje aj najväčšiu vysokoškolskú obchodnú školu. Ponúka množstvo programov a vyznačuje sa na viacerých frontoch. Počas svojho pôsobenia sa venovala aj niekoľkým svojim prvým profesionálnym snahám, debutovala v roku 2002 v Random Passage, minisérii založenej na rovnomennom románe od Bernice Morganovej. Rozpráva príbeh obyvateľov malého prístavného mestečka, ktoré sa živí lovom rýb.

Vystúpte na výslnie

Po práci v Random Passage si Powers vzala pár rokov, aby sa mohla sústrediť na štúdium.

Po ukončení štúdia sa rýchlo vrátila k hľadaniu profesionálnych hereckých projektov a hosťovala vo filmoch Najlepšie roky a Poslucháč. V roku 2007 debutovala vo filme, keď sa objavila ako Denise vo filme American Pie Presents: Beta House priamo na video. Film je súčasťou série American Pie, hoci tieto neskoršie pokračovania bledli v porovnaní s pôvodnou trilógiou, vďaka ktorej bol veľmi populárny.

Nasledujúci rok Sarah pracovala na filme Repo! Genetická opera, potom v roku 2009 získala jednu zo svojich najvýznamnejších raných úloh, keďže bola obsadená do televízneho seriálu Divoké ruže hrá Lucy Henry.

Relácia sa pôvodne vysielala na CBC pod názvom Cowgirls, ale neskôr ju zmenila, pretože názov nebol dobre prijatý mnohými kruhmi. Rozpráva príbeh rodiny ropných developerov žijúcich v Kanade, ktorí si chcú vziať späť pôdu, ktorú vlastnia, po tom, čo ju ich zosnulá hlava odovzdala inej rodine.

Pokračovanie v hereckej práci

Počas práce na Divokých ružiach sa Sarah objavila aj vo filme Saw V, ktorý je súčasťou ďalšej veľkej franšízy. Film podrobne popisuje udalosti, ktoré viedli k tomu, že sa detektív Mark Hoffman stal učňom Jigsaw Killer a bol vytvorený mnohými z tých, ktorí pracovali v predchádzajúcej Saw. filmy . V roku 2010 bola obsadená do opakovanej úlohy vo filme Republic of Doyle a niekoľko nasledujúcich rokov sa v seriáli objavovala sporadicky.

Počas práce na tejto šou hosťovala vo filmoch Californication a Murdoch Mysteries a bola tiež obsadená v televíznom filme The Good Witch’s Family, ktorý vysielal Hallmark. V roku 2015 bola potom obsadená do seriálu Killjoys ako Illenore Pawter Seyah Simms. Vesmírna dobrodružná séria vysielaná na CTV, sledujúca príbeh troch lovcov odmien operujúcich vo vesmíre. Šou počas svojho trvania získala pozitívne ohlasy, a hoci bola spočiatku iba opakujúcou sa postavou, neskôr bola povýšená ako stálica seriálu, pričom v šou pracovala po boku Aarona Ashmora, Luka Macfarlana a Hannah John-Kamen.

Nedávne projekty

Súčasne Power bola obsadená aj v sérii Hallmark Dobrá čarodejnica , ktorá si zopakuje úlohu Abigail Pershingovej z Rodiny dobrej čarodejnice. Prehliadka má mnoho postáv filmovej série, aby si zopakovali svoje úlohy, pretože sleduje príbeh obyvateľov fiktívneho mesta Middleton. Relácia sa vysiela šesť sezón a Sarah je súčasťou šou od jej vzniku. Počas práce na show mala aj iné projekty vrátane nezávislých filmov I Lived a The Hexecutioners.

Objavila sa aj v niekoľkých epizódach show Schitt's Creek.

Séria je o bývalej bohatej rodine, ktorá je nútená presťahovať sa do Schitt's Creek, mesta, ktoré si kedysi kúpili zo žartu. Prehliadka počas svojho trvania získala množstvo ocenení a získala uznanie na mnohých frontoch. Mala tiež opakujúcu sa úlohu v šou American Gothic, kde hrala Jennifer Windham. Relácia bola odvysielaná na CBS a rozprávala príbeh bohatej rodiny žijúcej v Bostone, ktorá po smrti svojho patriarchu zistila, že bol sériovým vrahom. Napätie stúpa, keď rodina začína veriť, že ako vrah nepracoval sám. Hoci mala šou dobrý predpoklad, mala veľa problémov s vývojom a počas prvej sezóny nemala dostatok hodnotení, čo viedlo k jej zrušenie .

Medzi ďalšie predstavenia, v ktorých sa objavila, patrí Rosewood a Designated Survivor.

Osobný život

Sarah sa po dvoch rokoch vzťahu vydala v roku 2017 za herca Petra Mooneyho. Preslávil sa najmä prácou v televíznom seriáli Rookie Blue, v ktorom hral dôstojníka Nicka Collinsa, a šou Camelot, v ktorej stvárnil Sira Kaya. Títo dvaja majú spolu dieťa a boli väčšinou doma kvôli rôznym karanténnym obmedzeniam po celom svete, ktoré priniesol koronavírus. Medzitým zostáva aktívna online a zdieľa svoj názor na svetové udalosti.