• Hlavná
  • Herci
  • Midori Francis’ Wiki – Manžel, merania, čistá hodnota

Midori Francis’ Wiki – Manžel, merania, čistá hodnota

ObsahKto je Midori Francis? Wiki Bio

Midori A. Iwama sa narodila v Rumson, New Jersey USA, 16. apríla 1994, takže jej znamenie zverokruhu je Baran, má americkú národnosť a má japonský pôvod. Ona je herečka najznámejší tým, že stvárnila Lily v dobrodružnom komediálnom filme Good Boys v roku 2019, v ktorom si zahrali Jacob Tremblay, Keith L. Williams a Brady Noon a ktorý sleduje tri deti, ktoré utekajú z triedy a nevedomky nosia drogy v batohoch. Lina Renna – ktorá stvárnila Annabelle – získala v tom istom roku cenu Joey za najlepšiu herečku v hranom filme.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

pri fotení si nemusíte strihať obočie

Príspevok zdieľaný používateľom Midori Francis (Iwama) (@midoriglory) 22. augusta 2019 o 12:56 PDT

Raný život a vzdelanie

Midori bola vychovávaná ako jediné dieťa v Rumsone jej otcom, ktorý je telekomunikačným inžinierom, a jej matkou, ktorá učí na miestnej strednej škole. Midori sa začala zaujímať o herectvo v deviatich rokoch, keď sa jej učiteľ na základnej škole spýtal, či by nechcela hrať v školskom predstavení. Midori sa pripojila k školskému dramatickému klubu a odvtedy ju bolo možné vidieť takmer vo všetkých hrách hraných v škole. Počas navštevovania verejnej strednej školy sa zaujímala o šport a hrala futbal a tenis a po imatrikulácii v roku 2012 sa zapísala na Mason Gross School of Arts v Rutgers University v New Brunswick, New Jersey, kde získala titul bakalár umenia v roku 2012. účinkovanie v roku 2015.

Kariéra herečky

Midori odštartovala svoju hereckú kariéru, keď sa v roku 2015 objavila v krátkom dramatickom filme Killing Machine, ktorý režíroval a napísal Tony Shtufaj a v ktorom si zahrali Crystal Lee Peterson a Erika Vetter. V nasledujúcom roku hosťovala Midori ako Lin v epizóde The Marshmallow Experiment z romantickej komediálnej série Younger, v ktorej hrali Sutton Foster, Miriam Shor a Hilary Duff a ktorá je o slobodnej matke, ktorá predstiera, že má 26 rokov. stále jej hovorte, ako mlado vyzerá – film bol nominovaný na 15 cien.

V roku 2017 Midori stvárnila Emmu Hsueh v epizóde A Dark Knight: A Day in the Narrows of the akčný kriminálny seriál Gotham , v ktorom si zahrali Ben McKenzie a Jada Pinkett Smith a je o Gotham City predtým, ako sa objavil Batman. Séria bola veľkým úspechom, vyhrala sedem ocenení vrátane Primetime Emmy a bola nominovaná na 62 ďalších. Nasledujúci rok videl Midori hosťujúcu hviezdu ako Katie v jedinej epizóde komediálneho dramatického seriálu Rozvod, ktorý sa skončil po 25 epizódach, ale ktorý bol nominovaný na cenu Zlatý glóbus. V tom istom roku sa Midori objavila ako predstaviteľka Riot Interviewe v životopisnej kriminálnej dráme Paterno, v ktorej hrali Al Pacino a Kathy Baker a ktorá sleduje jedného z najslávnejších futbalových trénerov v USA, Joea Paterna, ktorý sa podieľal na škandál sexuálneho zneužívania.

Film bol nominovaný na sedem cien vrátane dvoch cien Primetime Emmy.

V roku 2018 sa Midori objavila aj ako April v kriticky uznávanom akčnom komediálnom kriminálnom filme Ocean's 8, v ktorom si zahrali niektoré z najlepších hollywoodskych herečiek vrátane Sandry Bullock, Cate Blanchett a Ann Hathaway, a sleduje niekoľko žien, ktoré sa spojili, aby vykonali lúpež. Mesto New York. Film bol úspešný, pretože zarobil takmer 300 miliónov dolárov, zatiaľ čo jeho rozpočet bol 70 miliónov dolárov. V roku 2019 Midori stvárnila Emme v dramatickom filme South Mountain, ktorý režírovala a napísala Hilary Brougher, ktorý však zostal trochu nepovšimnutý, a potom hrala v dvoch krátkych filmoch Chemistry of Mood a Bless This Mess.

Dve z jej najnovších vystúpení boli v dramatickom fantasy hororovom seriáli The Birch, kde od roku 2019 stvárňuje vedľajšiu postavu Lanie Bouchard, v ktorej hrajú Dempsey Bryk, Xaria Dotson a Brady Romberg, a v televíznom seriáli Dash & Lily – v hlavnej úlohe Lily – a ktorý sleduje zvláštny vzťah medzi Lily a cynikom Dashom.

Úlohy v divadelných hrách

Midori sa objavila v off-Broadwayskej hre Connected v roku 2016 a za svoj výkon bola ocenená cenou New York Innovative Theatre Award za vynikajúcu herečku, zatiaľ čo ona a jej kolegovia v inom výkone off-Broadway hra – The Wolves v roku 2017 – získal tri ocenenia: The Playwrights Realm, Drama Desk a Obie Award, všetky tri za vynikajúci súbor.

Potom sa objavila vo filmoch Vanya a Sonia a Masha a Spike v Syracuse Stage a Peter and the Starcatcher s Virginia Stage Company predtým, ako hrala vo filme Safe Space na Williamstown Theatre Festival.

Miluj život a manžela

Midori nezdieľala s verejnosťou žiadne podrobnosti o svojom milostnom živote, čo prispelo k šíreniu klebiet na internete o tom, že populárna herečka je lesbička. Niekoľko fanúšikov Midori uviedlo, ako ju videli, ako je príliš blízko dievčaťu v klube v New Yorku, ale Midori tieto klebety nekomentovala.

A naopak, niektorí veria, že je vydatá, no detaily tají pred zvedavosťou médií, ale Midori nevideli žiadneho muža, ktorý by mohol byť jej manželom.

Počas navštevovania vysokej školy chodila Midori s chlapcom, ktorý tiež študoval herectvo, až kým nezískali titul, keď sa presťahovali do iných štátov a nechceli udržiavať vzťah na diaľku.

Zdá sa, že Midori je v súčasnosti slobodná (na rozdiel od klebiet), nebola vydatá a nemá deti.

Záľuby a iné záujmy

Midori má rada pobyt v prírode a občas na svoj účet na Instagrame nahrá fotky, na ktorých je tráviť čas v lese alebo na pláži .

Leto je jej obľúbeným obdobím, pretože sa rada opaľuje a pláva v oceáne, pričom rada hrá aj plážové športy, ako je volejbal a futbal. Je milovníčkou zvierat a vyjadrila sa, ako vždy chcela mať domáceho miláčika, no je dostatočne zrelá na to, aby vedela, že práve teraz sa o jedno nemôže poriadne postarať kvôli mnohým povinnostiam.

Midori vo svojom voľnom čase rada pozerá filmy, pričom niektorí z jej obľúbených hercov a herečiek sú Leonardo DiCaprio, Matt Damon a Anne Hathaway, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Titanic, Shutter Island a One Day. Tiež rada sleduje televízne seriály – jej obľúbená je komédia That '70s Show.

Vzhľad a čistý majetok

Midori má 26 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a hnedé oči, je vysoká 5 stôp (1,57 m) a váži okolo 112 libier (51 kg). Od mája 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 200 000 dolárov.