Michael Teutul (Orange County Choppers) Čistá hodnota, manželka, Bio

Michael Mikey Teutul je americká televízna osobnosť a staviteľ ocele narodený 26. novembra 1978 v Sufferne, New York, USA. Je známy tým, že sa objavuje v reality seriáli American Chopper.

ObsahSkorý život

Michael Joseph je najmladším synom Paula a Pauly Teutulovcov. Manželstvo jeho rodičov sa skončilo v roku 1995 po troch spoločných desaťročiach a jeho otec sa v roku 2007 znova oženil s Beth Ann Santosovou, hoci vzťah trval krátko a v roku 2015 požiadali o rozvod. O vzťahoch Michaelovej matky Pauly nie sú žiadne informácie.

Súrodenci Michaela Mickeyho sú Paul Jr., Daniel a jediná sestra Christin, hoci informácie o jeho detstve nie sú zverejnené. Navštevoval komunitnú vysokú školu, ale v prípade, že ju opustil, a nedokončil štúdium.

pridané Mikey Teutul na Pondelok 9. januára 2017

Kariéra

Prvé úlohy

Michael začal svoju kariéru vo veku 12 rokov, keď začal pracovať vo svojej rodinnej firme Orange County Iron Works, kde sa venoval drobným prácam, ako je čistenie toaliet a vynášanie odpadkov. Roky prerušovane pracoval v spoločnosti, až nakoniec vo veku 20 rokov opustil prácu, keď sa presťahoval do Tempe v Arizone.

Počas šiestich mesiacov, ktoré tam Michael strávil, mal rôzne zamestnania. Pracoval ako klubový vyhadzovač, busboy, ako parker, v kine a predával mobilné telefóny. Ani jedno z týchto zamestnaní mu však nefungovalo a čoskoro sa vrátil do rodného mesta na rok pracovať ako tesár.

Keď sa rozhodol, že má lepšie príležitosti na prácu so svojou rodinou, vrátil sa do Orange County Iron Works, aby pracoval po boku svojho staršieho brata Daniela. Táto práca však nebola to, čo Michael hľadal, opisujúc to ako „neúplatný, chladný a krutý“. Opustil prácu, aby sa pripojil k otcovej firme na stavbu bicyklov.

Orange County Choppers

Michael začal pracovať ako asistent manažéra v Orange County Choppers, kde prijímal hovory a robil iné drobné práce. Našťastie ho motivovalo inovatívne prostredie obchodu a čoskoro zistil, že pracuje bližšie k svojmu otcovi a staršiemu bratovi Paulovi.

Orange County Choppers (OOC) sa nachádza v New Yorku a venuje sa výrobe bicyklov na mieru pre miestnych a medzinárodných zákazníkov.

Spoločnosť, ktorú v roku 1999 založil Paul Teutul Jr., je rozšírením jeho skúseností ako staviteľ ocele v kombinácii s jeho vášňou pre motocykle.

Prvý bicykel, ktorý kedy vytvorila OOC, bol pomenovaný True Blue, ktorý debutoval na Daytona Biketoberfeste v roku 1999. Po tomto bicykli nasledovali ďalšie nezabudnuteľné výtvory, ako napríklad The Fire Bike vytvorené na pamiatku katastrofy z 11. septembra a newyorských hasičov. OOC tiež vytvoril Air Force Bike, chopper prispôsobený spätnými zrkadlami v tvare trysky a po vzore taktického lietadla F-22 Raptor. Tento konkrétny bicykel bol vystavený na mnohých akciách letectva a nakoniec bol v roku 2013 vystavený v Národnom múzeu.

Hoci Michael nikdy nepracoval ako stály konštruktér bicyklov v Orange County Choppers, občas pomáhal svojim spolupracovníkom pri vytváraní chopperov a dokonca si postavil svoj vlastný bicykel. Problémy medzi jeho bratom Paulom a otcom však spôsobili, že jeho starší brat v roku 2009 opustil obchod a následne si otvoril vlastný obchod s choppermi Paul Jr. Designs.

Paul Jr. nebol jedinou osobou, ktorej sa rodinná hádka dotkla. Michael začal uvažovať o odchode z Orange County Choppers, pretože sa zhoršilo aj spojenie medzi ním a jeho otcom. Napätá situácia skončila Michaelovým odchodom z OOC v roku 2012. Jeho otec Paul Sr. vyhlásil, že jeho syn sa vo svojej práci nikdy nezlepšil, aj keď sa mu naskytli príležitosti na úspech.

jpeg

V súvislosti so situáciou Michael vyhlásil, čo skutočne spôsobilo jeho odchod: „Môj vzťah s otcom sa nezlepší, pokiaľ to nebude akosi mimo radaru“. vyhlásil 'Myslím, že je čas ísť ďalej.'

Rozhodnutie však nebolo náhle, keďže o tom už predtým informoval svojho brata Paula: ‚Vždy som sa s ním v priebehu rokov o týchto veciach rozprával. Ako keď sme mali tú priepasť s OCC, vtedy som chcel skočiť z lode.

Michael sa čoskoro pridal k Paul Jr. Designs, aj keď nie je isté, či sa niekedy vráti do práce vo firme svojho otca. Napriek tomu dokázali Michael a Paul Jr. v priebehu niekoľkých nasledujúcich rokov zladiť svoj vzťah s otcom.

Debut v televízii – American Chopper

Michael sa prvýkrát objavil v televízii v roku 2002, keď mal American Chopper premiéru na Discovery Channel a potom sa v roku 2008 presťahoval do TLC počas svojej šiestej sezóny. Šou bola zameraná na spoločnosť Orange County Choppers Michaelovho otca. V relácii môžu diváci sledovať proces vytvárania a stavania niektorých z najinovatívnejších a nezabudnuteľných na mieru vyrobených bicyklov v USA. Hoci je Michael známy tým, že sa nezúčastňuje procesu stavby motoriek, v American Chopper bol známy tým, že bol komediálnym odľahčovacím faktorom seriálu, čo ho priviedlo k tomu, že sa stal jedným z najobľúbenejších členov hereckého obsadenia.

The Black Widow Bike bol vôbec prvým chopperom, ktorý sa kedy objavil na American Chopper, pričom svoje prvé dve epizódy sústredil práve naň. Dizajn tohto bicykla zviditeľnil posadnutosť Michaelovho otca Paula Seniora pavúkmi.

Komančský bicykel, inšpirovaný helikoptérou RAH-66 Comanche americkej armády, bol tiež súčasťou prvej sezóny výstavy, po ktorej nasledoval Future Bike inšpirovaný filmom Ja, robot a vystavený počas svojej premiéry.

Futbalový bicykel New York Jets a bicykel Liberty na objednávku generálneho riaditeľa spoločnosti Soleia Company boli tiež uvedené v sérii spolu s ďalšími originálnymi výtvormi špeciálne vyrobenými tak, aby vyhovovali rôznym zákazníkom, ako sú New York Yankees, Wendy's, Go Daddy a Kansas City Royals.

Napriek veľkému úspechu v televízii a vďaka tomu, že sa stal jednou z najpamätnejších reality show, bol American Chopper v roku 2010 zrušený po osobnom a právnom spore medzi Paulom Seniorom a jeho synom Paulom Juniorom. Dňa 12. augusta 2010 vznikol spin-off s názvom American Chopper: Senior. Vs Junior mal premiéru, hoci séria bola krátkodobá, pretože trvala iba dve sezóny.

Výkonný producent Craig Piligian vyjadril svoje pocity ohľadom konca série : „Za posledných 10 rokov sa tejto rodine stalo toľko vecí. Videli sme, ako sa rozrástli na obrovský obchod s motorkami. Videli sme, ako tvrdo bojujú. Videli sme, ako sa navzájom žalujú. A nedávno sme ich videli, ako sa spojili, aby otvorili nové podnikanie. Myslím, že predstavenie sa uzavrelo

Avšak v roku 2018 bol pôvodný American Chopper oživený a mal premiéru na Discovery Channel. V tomto seriáli, ktorý sa stále vysiela, môžu starí aj noví fanúšikovia seriálu nahliadnuť nielen do Orange County Choppers a Paul Jr. Designs, ale aj na obnovený vzťah medzi otcom a synmi.

Osobný život

Michael je veľmi súkromná osoba a nezdieľa veľa detailov zo svojho osobného života. Z tohto dôvodu nie je známy jeho rodinný stav a prípadné deti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#americanchoppers #michaelteutul #cristinteutul #danteutul#paulteutuljr

Príspevok zdieľaný používateľom verejné kedykoľvek (@toastasfalt) 30. apríla 2020 o 17:22 PDT

Michael miluje umenie a maľbu, čo ho priviedlo v roku 2013 k otvoreniu umeleckej galérie.

Závislosť na alkohole

V roku 2009 Michael Teutul nastúpil na rehabilitáciu kvôli ťažkej závislosti od alkoholu, hoci ďalšie informácie o jeho zdravotnom stave neboli zverejnené.

Právne problémy

V roku 2019 bol Micheal Teutul zažalovaný fotograf Scott Gunnells , ktorý ho obvinil, že jeho fotografické dielo bez povolenia použil na komerčné účely, čím ho ukrátil o zisky. Neexistujú žiadne ďalšie informácie o aktuálnom stave súdneho sporu.

Čistá hodnota

Čistý majetok Michaela Teutula sa odhaduje na 2 milióny dolárov, čo je výsledkom jeho práce v Orange County Choppers a niekoľkých vystúpení v televízii.

Fyzický vzhľad

Michael Teutul je muž bieleho etnika, má dlhé blond vlasy a zelené oči. Jeho výška a váha nie sú známe, hoci má bacuľatý vzhľad.

Zaujímavosti

Michael, jeho otec a Alex Franco sa spojili a vytvorili dočasnú skupinu Brüder4Brothers bude počuť v albume taliansko-nemeckej rockovej skupiny Frei.Wild Brotherhood, ktorý má vyjsť v roku 2020.

Michael vyhlásil, že epizódy American Chopper nepozerá pravidelne: „Videl som pár. Viete ako austrálska epizóda, len preto, že je to niečo ako exotická epizóda, áno. Takéto veci‘.

Michael sa spojil s FarQueue Products, aby v roku 2011 vyrobil rad omáčok na cestoviny. Projekt však z neznámych dôvodov nikdy neuzrel svetlo sveta.