Michael Tell – Kto je bývalý Patty Duke? – Otec Seana Astina

ObsahKto je Michael Tell? Vzťah s Patty Duke

Michael Tell je americký rockový propagátor, vydavateľ a spisovateľ, no svetu je známy najmä vďaka svojmu krátkemu, no veľkolepému vzťahu s herečkou. Patty Duke , ktorý produkoval herec Sean Astin. Michael a Patty boli spolu iba 25 dní a ich manželstvo trvalo 13 dní, vďaka čomu sa Michael zjavne stal veľmi populárnym. Dvaja sa vzali 26. júna 1970 a rozviedli sa 9. júla.

Dôvodom, prečo sa obaja vzali, bolo, že Patty zistila, že je tehotná, ale nevedela, kto je jej otcom, keďže v tom čase chodila s Michaelom a Desi Arnaz Jr., syn Lucille Ball a Desi Arnaz. .

Jej a Michaelovo manželstvo sa však skončilo anulovaním a nikdy nebol otcom Seana, aj keď sa neskôr potvrdilo, že Michael je otcom Seana Astina.

Bohužiaľ, o Michaelovom živote nie je v médiách nič známe, okrem toho, že pracoval ako spisovateľ pre niekoľko časopisov. Jeho čisté imanie sa odhaduje na približne 1 milión dolárov začiatkom roku 2020.

Bývalá manželka Michaela Tella, Patty Duke

Anna Marie ‚Patty‘ Duke sa narodila 14. decembra 1946 na Manhattane v New Yorku v USA a bola najmladšou v rodine troch súrodencov. Dcéra pokladníčky Frances Margaret a Johna Patricka Dukea, ktorý bol údržbár a taxikár s írskymi a nemeckými predkami, mala ťažké časy, keď jej otec bol alkoholik a jej matka trpela klinickou depresiou, často násilnou. epizód.

Jej otec bol nútený opustiť rodinný dom, keď mala šesť rokov, a so svojou nestabilnou matkou sa obrátila na manažérov talentov Johna a Ethel Rossových, ktorí už pracovali na kariére Pattyho brata. Tam sa jej problémy len zintenzívnili, keďže ju manželia Rossovci donútili k drogám a alkoholu.

Kariéra

Manažéri jej vnútili meno Patty a pod týmto menom sa stala hviezdou. Herecky debutovala v roku 1958 v televíznom seriáli Brighter Day a následne sa pred smrťou objavila vo viac ako 140 filmoch a televíznych seriáloch. Svetu je známa najmä ako Helen Kellerová v životopisnom dramatickom filme The Miracle Worker (1962), za ktorý okrem iného získala Oscara a Zlatý glóbus.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Je smutné počuť o #PattyDuke. Bola legendou... Mimoriadna herečka, skutočná líderka a neúnavná zástankyňa starostlivosti o duševné zdravie. Bude naozaj chýbať. ❤️ #RIP

Príspevok zdieľaný používateľom Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) 29. marca 2016 o 21:10 PDT

Medzi ďalšie obľúbené tituly patrí rola Billie Carol vo filme Billie (1965) a ako Bernadette Hennessey Armagh v televíznom miniseriáli Captains and the Kings (1976).

Osobný život, zdravotné problémy, smrť

Patty bola v živote štyrikrát vydatá, jej prvým manželom bol režisér Harry Falk v rokoch 1965 až 1969. Jej druhým manželom bol Michael, s ktorým má syna Seana – potom sa v roku 1972 vydala za Johna Astina, ktorý si Seana adoptoval a dal mu svojho posledného. názov. Obom sa narodil syn, herec Mackenzie Astin, ale v roku 1985 sa rozviedli. Potom sa vydala za vrtného seržanta Michaela Pearca, s ktorým zostala vydatá až do svojej smrti. Žili v Haydene v štáte Idaho so svojím adoptívnym synom Kevinom, ktorý sa narodil v roku 1988.

Patty často hovorila o svojich zdravotných problémoch, konkrétne o svojom duševnom zdraví, keďže jej v roku 1982 diagnostikovali bipolárnu poruchu.

Zomrela 29. marca 2016 vo veku 69 rokov na sepsu, ktorá bola spôsobená prasknutím čreva. Jej syn Sean na jej počesť založil iniciatívu Patty Duke Mental Health Initiative.

Syn Michaela Tella, Sean Astin

Sean Astin sa narodil 25. februára 1971 v Santa Monice v Kalifornii v USA a je hercom, hlasovým hercom, režisérom a producentom.

Adoptoval ho John Astin a Sean mu hovoril ocko, no jej matka a John sa rozviedli v roku 1985. Neskôr mu povedali, že jeho otcom bol Desi Arnaz Jr., ale nebola to pravda, čo zistil vo svojom v polovici 20. rokov po teste DNA. Napriek tomu sa odvoláva na milostné záujmy svojej matky ako štyroch otcov, Johna Astina, Michaela Tella, Desi Arnaz Jr a Michaela Pearcea. Chodil na Crossroads High School for the Arts a navštevoval majstrovské kurzy na konzervatóriu Stelly Adlerovej v Los Angeles. Nakoniec získal bakalársky titul v odbore história a angličtina (americká literatúra a kultúra) na Kalifornskej univerzite v Los Angeles.

Kariéra

Seanova kariéra začala v roku 1981 rolou v televíznom filme Please Don’t Hit Me, Mom, ale prvý úspech zaznamenal v roku 1985 s úlohou Mikeyho vo veľmi populárnom filme The Goonies. Pred koncom 80. rokov mal niekoľko ďalších úspešných vystúpení, vrátane častí vo filmoch White Water Summer (1987) a Staying Together v roku 1989. Počas 90. rokov sa tešil úspechu, počnúc skladbou Encino Man (1992), potom Courage Under Fire (1996). ) a film Bulworth (1998), nominovaný na Oscara.

Jeho najúspešnejšími rokmi však bol začiatok 21. storočia, keď stvárnil Samwise Gamgee v trilógii Pán prsteňov, v rokoch 2001 až 2003 získal množstvo ocenení a táto rola ho vystrelila na výslnie.

Odvtedy rozšíril svoju kariéru o hlasové herectvo a teraz má viac ako 155 projektov, na ktorých doteraz pracoval ako herec a hlasový herec. Často bol využívaný v menších alebo hosťujúcich úlohách a v posledných rokoch ste ho mohli vidieť stvárniť Boba Newbyho v televíznom fantasy-dramatickom seriáli Stranger Things (2017-2019) a ako Eda v televíznom seriáli No Good Nick, medzi inými. množstvo ďalších úloh, ktoré doteraz vo svojej kariére stvárnil.

Sean je tiež režisér a producent a pracoval na krátkych filmoch a televíznych seriáloch, z ktorých niektoré zahŕňajú krátky film z roku 1988 On My Honor, ktorý bol jeho režisérskym debutom, potom The Long and Short of It (2003).

Osobný život Seana Astina, čistá hodnota

Astin je ženatý muž a jeho manželkou je Christine Harrell, bývalá Miss Indiana Teen USA z roku 1984. Pár sa zosobášil v roku 1992 a narodili sa im tri dcéry, Alexandra, Elizabeth a Isabella, narodené v rokoch 1996, 2002 a 2005. Jeho najstaršia Alexandra sa objavila v menšej úlohe v tretej časti Pána prsteňov – Návrat kráľa – ako Samwiseova dcéra.

Sean je úspešný herec a jeho plodná kariéra mu zarobila milióny. Podľa zdrojov sa jeho majetok začiatkom roku 2020 odhaduje na 30 miliónov dolárov.