• Hlavná
  • Herci
  • Merania Brooke D'Orsay, manžel, čistá hodnota – Wiki

Merania Brooke D'Orsay, manžel, čistá hodnota – Wiki

Brooke D’Orsay je kanadská herečka, ktorá sa preslávila vďaka svojej práci v americkom televíznom seriáli Two and Half Men a Royal Pains, ako aj vďaka hlasovaniu pre kanadský kreslený seriál 6teen.

ObsahRaný život a vzdelávanie

Brooke D'Orsay sa narodila 17. februára 1982 v Toronte v Ontáriu v Kanade ako jediné dieťa rodičov Williama D'Orsayho, univerzitného profesora, a Jackie D'Orsay, asistentky v chemickom laboratóriu na univerzite, kde pracuje jej otec. . Vyrástla tréning na gymnastu od piatich do 17 rokov, ale nikdy sa mu nepáčilo, keď naňho trénerský personál kričal, pretože to odstraňovalo zábavu z tohto športu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

#TCA2019 Taká krásna noc! Ďakujeme @billabbotthc, @michellevicaryhc, @poperandy za vytvorenie najšťastnejšieho pracovného prostredia, aké si môže ktokoľvek želať. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Brooke D'Orsay (@brookedorsay) 13. februára 2019 o 18:59 PST

Vzdelávanie

Vyštudovala miestnu strednú školu v Toronte, ale nenavštevovala univerzitu, namiesto toho si plnila svoje herecké sny.

Kariéra

Po strednej škole už vedela, čím chce byť, a zúčastnila sa mnohých konkurzov. Nakoniec v roku 2001 debutovala menšou úlohou v kanadskom filme Why Can’t I Be a Movie Star, po ktorom nasledovalo účinkovanie v krátkom filme Truths of Insanity.

Nasledujúci rok Brooke debutovala v americkom seriáli Doc s Billym Rayom Cyrusom, ktorý sa odohrával v New Yorku, no všetko sa natáčalo v Toronte a Ontáriu.

Po ňom nasledoval ďalší americký televízny seriál Soul Food, ktorý bol do značnej miery označený za prvú úspešnú drámu s afroamerickým obsadením, ktorá bola uvedená v hlavnom vysielacom čase.

Odvtedy bola zaneprázdnená kanadskou televíziou, v roku 2004 opakovane účinkovala vo filme Ace Lightning a v rokoch 2006-2008 sa stala pravidelnou sériou Happy Hour. Bola tiež hlasom Caitlin Cookeovej, jednej z hlavných úloh animovaného seriálu 6teen, počas 93 epizód od roku 2004 do roku 2010.

Keď jej popularita v Kanade stúpala, Brooke dostala aj úlohy v populárnych amerických televíznych seriáloch, ako sú Dva a pol chlapa (2007), Teória veľkého tresku (2007) a Ako som spoznal vašu matku (2009).

png

Dokončila tiež niekoľko televíznych projektov, Five Year Plan a Single White Millionaire, pre veľké televízne siete CBS a NBC.

Začala sa formovať aj jej filmová kariéra v Hollywoode s úlohami vo filme The Skulls III z roku 2004, treťom diele série franšízových filmov The Skulls s Clare Kramer a Barry Bostwick Harold & Kumar Go to White Castle s Johnom Cho a Kumarom Patelom z roku 2004. Izba 10 z roku 2006 s Robinom Wrightom a Krisom Kristoffersonom.

Od roku 2009 do roku 2016 namiesto hosťovania získala hlavné úlohy v televízii vrátane filmu Gary Unmarried v úlohe Sashy počas celej druhej sezóny (2009-10) vysielanej na ABC, Drop Dead Diva, v ktorej hrala úlohu pôvodná Deb Dobkins za prvé tri sezóny (2009-11) a Royal Pains (2010-16), v opakujúcej sa úlohe Paige Lawson počas dvoch sezón, povýšená na pravidelnú sériu v nasledujúcich štyroch sezónach, až kým show nezrušia.

Znova bola videná vo filme Dva a pol chlapa, ale svoju rolu Charlieho bývalej milenky si nezopakovala kvôli vylúčeniu Charlieho Sheena zo seriálu. Tentoraz mala v rokoch 2012 až 2014 opakujúcu sa rolu ako láska Waldena, ktorého stvárnil Ashton Kutcher, ktorý nahradil Charlieho Sheena.

Brooke tiež natočila niekoľko romantických filmov Hallmark, vrátane How to Fall in Love with Eric Mabius z roku 2012 a júnového januára 2014 s Wesom Brownom. Stala sa tiež pravidelnou tvárou v populárnych každoročných vianočných filmoch Hallmark, ako napríklad Miss Christmas v roku 2017 s Marcom Blucasom, Christmas in Love (2018) s Danielom Lissingom a Nostalgické Vianoce v roku 2019 s Trevorom Donovanom.

Naposledy bola videná v šiestej sezóne webovej série Grace a Frankie s opakujúcou sa úlohou Chelsea, ktorá vyšla v januári 2020.

Osobný život

Brooke je momentálne slobodná – neexistujú žiadne informácie o tom, či bola zadaná alebo vydatá. Pokiaľ ide o jej osobný život, je celkom súkromná – dokonca aj jej účet na Instagrame má iba sedem príspevkov. Dlho vedela veľmi dobre držať tajomstvá, až kým v rozhovore v roku 2012 nevyhlásila, že jej priateľom bol v tom čase herec, spisovateľ a filmár Greg Coolidge.

Odvtedy nie sú žiadne informácie o vzťahu, ale verilo sa, že sa v roku 2014 rozišli.

pridané Brooke D'Orsay na Nedeľa 27. septembra 2009

Zaujímavé fakty a fámy

  • Hollywoodsky dom, ktorý zdieľala s bývalým priateľom Gregom Coolidgeom, údajne dala na predaj v roku 2014 za viac ako 2 milióny dolárov. Až vtedy sa potvrdilo, že mali vážny vzťah. Dom zrejme kúpil Greg v roku 2006.
  • Všetci si mysleli, že dom je daný na predaj, pretože sa presťahovali do nového domova a čoskoro bude nasledovať vyhlásenie sobáša. Po roku však Greg zverejnil na Twitteri fotografie so svojou novou priateľkou.
  • Uprednostňuje používanie falošné vianočné stromčeky počas prázdnin, pretože sa jej nepáči predstava skutočných stromov, ktoré sa po sviatkoch hádžu na kraj cesty.
  • Svoju prvú reklamu dostala vďaka svojim gymnastickým schopnostiam. Musela robiť saltá vzad, ktoré sa jej dali ľahko vykonať. 10-minútová reklama bola pre najväčší obchodný dom Kanady.
  • Brooke bola tiež dievčaťom v jednej z dlhodobých reklamných kampaní Nestea Plunge a volali ju Nestea Girl.

Vzhľad

Je vysoká 5 stôp 5 palcov (1,65 m), váži 114 libier (52 kg) a má dobre tvarovanú postavu. Brooke je kaukazská, má blond vlasy a zelené oči.

Čistý majetok

Autoritatívny zdrojov odhaduje čistý majetok Brooke k júnu 2020 na 3 milióny dolárov, ktoré zarobila vo filmoch a televízii v USA a Kanade.