Meadow Rain Walker – Kto je dcéra Paula Walkera? Wiki

ObsahKto je Meadow Rain Walker?

Meadow Rain Walker sa narodil 4. novembra 1998 v znamení Škorpióna v severnej Kalifornii v Kalifornii v USA. Je to 21-ročná celebrita, pravdepodobne najlepšie známa ako jediné dieťa a dcéra zosnulého Paula Walkera, slávneho hollywoodskeho herca, a jeho bývalej priateľky Rebeccy Soteros.

Aká bohatá je teraz? Meadow Rain Walker Čistá hodnota a aktíva

Konkrétna čistá hodnota Meadow Rain Walkerovej nie je známa, jej otec bol však jednou z najslávnejších kasových hviezd a v čase svojej smrti mal čistú hodnotu 25 miliónov dolárov. Podľa jeho závetu zdedila celý jeho majetok, ktorý Paul získal vďaka svojej úspešnej kariére vo filmovom priemysle. Jej čistý majetok zahŕňa okrem iného aj dom, v ktorom momentálne býva.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

2019🦋 láska k niekoľkým mojim obľúbeným ľuďom! ty vieš kto si

Príspevok zdieľaný používateľom Lúčny chodec (@meadowwalker) 31. decembra 2019 o 17:31 PST

Skorý život

Meadow Rain Walker sa narodil Paulovi Walkerovi a jeho bývalej priateľke Rebecce Soteros – jej krstným otcom je spevák Vin Diesel. Jej národnosť je americká a patrí k belošskému etniku. Jej rodičia navštevovali rovnakú strednú školu a začali spolu chodiť vo svojich 20 rokoch. Paul sa však nechcel oženiť s Rebeccou, a tak začala piť a vzala ich dcéru, aby s ňou žila na Havaji. Meadow tam teda strávila svoje rané roky, kde navštevovala miestnu školu. Ako tínedžerka začala Meadow tráviť väčšinu letných prázdnin so svojím otcom a navštevovala ho na nakrúcaní filmov. V roku 2012 sa nakoniec presťahovala k Paulovi do jeho sídla v Santa Barbare v Kalifornii a tam pokračovala vo vzdelávaní.

Smrť Paula Walkera

Paul Walker zomrel, keď sa zabil pri autonehode po boku svojho priateľa Rogera Rodasa.

Boli na ceste objaviť sa na charitatívnej akcii, pričom Rodas jazdil na Walkerovom Porsche Carrera GT z roku 2005. Rodas bol bývalý pretekár a spolumajiteľ automobilky Always Evolving. Bohužiaľ sa neovládol a 30. novembra 2013 v Santa Clarite v Kalifornii narazil do stromu. Meadow bola tiež pozvaná, aby sa zúčastnila akcie, ale našťastie odmietla.

Jej život po nehode

Po nehode a smrti svojho otca zostala Meadow sama, pretože jej matka mala problémy s alkoholom. Hoci jej otec urobil z jej starej mamy Cheryl Walker zákonnú zástupkyňu Meadow a Cheryl o to dokonca požiadala, súd to zamietol, a tak musela žiť so svojou matkou Rebeccou Soteros. V roku 2015 zažalovala Porsche za to, že do auta, v ktorom zomrel jej otec, nenainštalovali dostatočné bezpečnostné prvky. Súdny spor bol urovnaný mimosúdne v roku 2017, podmienky však médiám neboli odhalené.

Charitatívna práca a sociálne médiá

Na počesť svojho otca Meadow založila charitatívnu organizáciu „ Nadácia Paula Walkera “, ktorá bola spustená s pomocou jej krstného otca Vin Diesela v roku 2015. Okrem toho sa stala senzáciou sociálnych médií a svoj oficiálny účet na Instagrame prevádzkovala pod používateľským menom „ lúka“ , na ktorej si nazbierala cez dva milióny sledovateľov. Pod rovnakým používateľským menom je aktívna aj na svojom oficiálnom účte na Twitteri.

Vzhľad a vitálna štatistika

Meadow má dlhé tmavohnedé vlasy a orieškovo modré oči. Stojí vo výške 5 stôp 3 palce (1,60 m), pričom váži okolo 105 libier (48 kg). Jej typ postavy je štíhly, s dôležitými štatistikami 30-24-33. Jej veľkosť podprsenky je 30A a veľkosť topánok je 6 (US).

Osobný život

Meadow Rain Walker je momentálne slobodná a zjavne sa úplne zameriava na vzdelávanie a charitatívnu prácu. Stále žije v dome svojho otca. Jedným z jej najbližších priateľov je spevák Justin Bieber. Po smrti svojho otca zostala Meadow v blízkosti svojich priateľov a obsadila členov Fast Saga. Jej obľúbená televízna relácia je Keeping Up With The Kardashians.

Paul Walker Krátka Wiki/Bio

Paul William Walker IV sa narodil 12. septembra 1973 v znamení Panny v Glendale, Kalifornia, USA. Vyrastal v komunite Sunland v Los Angeles, ako najstaršie z piatich detí narodených Paulovi Williamovi Walkerovi III., ktorý bol profesionálnym boxerom a dvojnásobným šampiónom Zlatých rukavíc, a jeho manželke Cheryl Crabtree Walker, modelke – jeho starému otcovi. prežil Pearl Harbor.

Jeho súrodenci sa volajú Amie, Ashlie, Cody a Caleb. Paul chodil na strednú školu v San Fernando Valley a potom maturoval na Village Christian School v roku 1991. Bol študentom niekoľkých komunitných vysokých škôl v južnej Kalifornii, odbor morská biológia.

Začiatky kariéry

Paul debutoval v televízii ako batoľa v reklame pre Pampers. Pod vplyvom svojej matky Paul začal svoju modelingovú kariéru ako dvojročný chlapec, zatiaľ čo jeho profesionálna herecká kariéra začala v roku 1984 ako hosť v epizóde Dead Wrong: The John Evans Story z antologickej série CBS Schoolbreak Special. . Po ňom nasledovalo jeho hosťovanie ako Todd Bryant / Eric Travers v niekoľkých epizódach fantasy seriálu NBC Highway To Heaven (1985-1986).

V roku 1986 Paul debutoval vo filme v úlohe „profesora“ Bennetta v hororovej komédii Monster In The Closet, ktorú režíroval Bob Dahlin. Potom bol obsadený ako Jeremy Beatty v sitcome Throb (1986-1987), vysielanom na Syndication, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Jasona v sci-fi akcii Programmed To Kill z roku 1987 po boku Roberta Gintyho.

Vzostup k sláve

Paul vystupoval ako Brandon Collins v telenovele CBS The Young And The Restless (1992-1993), kde si zahral po boku Heather Tom – boli nominovaní na cenu Youth in Film Award v kategórii Najlepší herec v hlavnej úlohe a herečka v telenovele. Potom hosťoval v televíznych seriáloch ako CBS Schoolbreak Special, The Boys Are Back a Touched By An Angel a stvárnil Michaela v sci-fi komédii z roku 1994 Tammy And The T-Rex.

Robíme to, čo vieme najlepšie. Improvizujeme. #Rýchly6 #TeamPW

pridané Paul Walker na Streda 27. februára 2019

Paul sa nakoniec preslávil úlohou Phila Deedla v komédii Meet The Deedles, po ktorej nasledovalo stvárnenie Skipa v komediálnej dráme Garyho Rossa Pleasantville, obe v roku 1998. Do konca dekády si zahral aj ako Lance Harbour vo filme športová komédia-dráma o dospievaní Varsity Blues (1999), stvárnil Deana Sampsona v tínedžerskej romantickej komédii Ona je všetko (1999) a v thrilleri vystupoval ako Caleb Mandrake Lebky (2000).

Box Office Film Star a Fast Saga

Paul Walker získal medzinárodnú slávu v roku 2001, keď vystupoval ako Brian O'Conner po boku Vin Diesela v akčnom filme o lúpeži. Rýchlo a zbesilo , čo je prvý diel franšízy The Fast Saga. Film bol úspešný, pretože celosvetovo zarobil viac ako 200 miliónov dolárov a Paul si neskôr zopakoval rolu v pokračovaniach 2 Fast 2 Furious v roku 2003, Fast & Furious v roku 2009, Fast Five v roku 2011 a Fast & Furious 6 v roku 2013.

Pokračujúci úspech

Paul pokračoval v práci aj na iných projektoch. V roku 2001 získal rolu Lewisa v cestnom hororovom thrilleri Joy Ride, hral Chrisa Johnstona v dobrodružnom sci-fi filme Timeline z roku 2003. Frances O’Connorová a Gerard Butler a vystupoval ako Jared v akčný triler Into The Blue, réžia John Stockwell . V roku 2006 stvárnil postavu Joeyho Gazellea v akčnom thrilleri Running Scared, po ktorom nasledovalo jeho stvárnenie Jerryho Sheparda v survival dráme Eight Below od Walta Disneyho, ktorá bola tiež kriticky ocenená. V tom istom roku hral Paul v úlohe Hanka Hansena vo vojnovej dráme Clinta Eastwooda Flags Of Our Father.

Koncom roku 2000 sa objavil aj s Timom Kearneym v akčnom filme Bobby Z z roku 2007, stvárnil Bena Garveyho v nezávislom dráme/thrilleri The Lazarus Project z roku 2008, ktorý režíroval a napísal John Patrick Glenn, a hral ako John Rahway vo filme Akčný triler Takers z roku 2010.

Posledné vystúpenie a dokončené názvy filmov

V roku 2013 sa Paul naposledy objavil v úlohe Raw Dog v kriminálnom komediálnom filme Pawn Shop Chronicles, ktorý režíroval Wayne Kramer, a pred svojou smrťou dokončil triler Hours, ktorý vyšiel v roku 2013, a akčný film Brick Mansions, ktorý vyšiel v roku 2014. V čase svojej smrti Paul natáčal siedmy diel Rýchlej ságy s názvom Furious 7. Film dokončili s pomocou jeho bratov Codyho a Caleba Walkerovcov, ktorí sa predstavili v úlohe Briana O'Connora. a vydaný v roku 2015.