• Hlavná
  • Herci
  • Martin Cummins – manželka Christine Wallace, výška, čistá hodnota

Martin Cummins – manželka Christine Wallace, výška, čistá hodnota

ObsahKto je Martin Cummins?

Martin Cummins sa narodil v Severnej delte v Britskej Kolumbii v Kanade 28. novembra 1969 – jeho znamenie zverokruhu je Strelec a má kanadské občianstvo. Martin je herec , ktorý je možno stále najznámejší pre jeho stvárnenie Amesa Whitea v akčnej mysterióznej dráme Temný anjel, v ktorej hrali Jessica Alba, Michael Weatherly a Richard Gunn, a je o niekoľkých geneticky vylepšených deťoch, ktorým sa podarí utiecť z laboratória, ktoré zadržiavali. in – séria získala osem ocenení a bola nominovaná na 23 ďalších, vrátane jedného Zlatého glóbusu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Policajt zo 70. rokov / fúzy producenta porna nízkej úrovne. @ben_rosenbaum cítiš ma? (aj ty si nemožný, @the_impossible_girl_2.0 ) Dokonca aj mimo Covidu, čokoľvek iného a nič. Tento týždeň môže ísť[e-mail chránený]%k samotné. Buďte dobrí k ľuďom, ktorých máte radi, ľudia. ❤️

Príspevok zdieľaný používateľom Martin Cummins (@martincummins_) 1. mája 2020 o 0:56 PDT

Raný život a vzdelanie

Martin bol vychovávaný ako jediné dieťa v Severnej delte jeho otcom, ktorý bol taxikárom, a jeho matkou, ktorá bola v domácnosti.

Vyrastal ako veľmi športový a sníval o tom, že sa stane futbalovou hviezdou – predtým, ako sa začal zaujímať o herectvo, hral za tím svojej strednej školy Seaquam a rozhodol sa nezameriavať sa na šport. On pokračoval navštevovať Vancouver Actors Studio kde ho učil známy kanadský divadelný herec Mel Tuck. Martin zmaturoval v roku 1987 a potom sa radšej zameral na svoju hereckú kariéru ako na vysokoškolské štúdium.

Úlohy vo filmoch

Martinovi sa pripisuje účinkovanie v približne 85 filmoch a televíznych seriáloch a v tomto článku spomenieme niekoľko jeho najvýznamnejších výkonov.

Martinov prvý pozoruhodný výkon bol v roku 1989, keď stvárnil Wayna Webbera vo filme slasher Friday the 13th Part VIII: Jason Takes Manhattan, ktorý napísal a režíroval Rob Hedden a v ktorom hrali Jensen Daggett, Kane Hodder a Todd Caldecott – príbeh sleduje niekoľko študentov. ktorí práve imatrikulovali a sú na ceste na Manhattan s Jasonom Voorheesom. Ďalej stvárnil vedľajšiu postavu Matthewa Cartera kanadská dráma Love Come Down v roku 2000, v ktorom hral Larenz Tate a sleduje komika, ktorý vstúpil do drogového rehabilitačného centra po tom, čo sa stal závislým od drog.

Pomôžte nám zablahoželať k narodeninám Martinovi Cumminsovi, AKA Henrymu Gowenovi, k narodeninám!

pridané Keď volá srdce na Pondelok 28. novembra 2016

V tom istom roku si Martin zahral Kris v dramatickom filme We All Fall Down.

V roku 2002 hral jednu z hlavných postáv Russella Williamsa v kriminálnom trileri Liberty Stand Still, v ktorom hrali Wesley Snipes a Linda Fiorentino, a hoci film získal uznanie po uvedení na Medzinárodnom filmovom festivale v Palm Springs, nedokázal pritiahnuť veľkú pozornosť publika. . V roku 2004 Martin stvárnil hlavnú postavu Vaughna v kanadskom filme Ľadoví muži, v ktorom hrali aj David Hewelett a James Thomas a bol populárny medzi gejmi a lesbami. Jeho ďalšie dve pozoruhodné herecké výkony boli v kriminálnom filme Vice z roku 2008 a kanadsko-americkej životopisnej dráme Mr. Hockey: The Gordie Howe Story, založenej na živote legendárneho hokejistu Gordieho.

Tri z Martinových najnovších úloh vo filmoch boli v akčnom sci-fi filme Cold Zone v roku 2017, v ktorom stvárnil hlavnú postavu Rodgera Summersa, ale ktorý získal väčšinou negatívne recenzie, v kriminálnom mysterióznom filme Site Unseen: An Emma Fielding Mystery, v ktorom stvárnil hlavnú úlohu. Courtney Thorne-Smith a James Tupper v roku 2017 a kriminálna mysteriózna dráma Witness to Murder: A Darrow Mystery, v ktorej si v roku 2019 zahrali Kimberly Williams-Paisley a Tom Cavanagh.

Úlohy v televíznych seriáloch

Martin debutoval v televíznom seriáli v roku 1987, keď stvárnil Jeffa a Billa v dvoch epizódach dobrodružného rodinného seriálu Danger Bay s Donnelly Rhodes, Christopherom Crabbom a Ocean Hellmanom, ktorý je o morskom biológovi, ktorý bojuje proti ekologickým zločinom.

V nasledujúcich rokoch Martin hosťoval v jedinej epizóde mnohých seriálov, ako je akčná dobrodružná fantasy Highlander v roku 1994, fantasy hororová dráma The Outer Limits v roku 1999 a akčná sci-fi dráma Level 9 v roku 2000.

Martin získal uznanie po tom, čo stvárnil Dr. Lawrencea Garnera v troch epizódach seriálu kritikou oceňovaná romantická dráma Smallville , v hlavnej úlohe s Tomom Wellingom, Michaelom Rosenbaumom a Allison Mackovou, a ktorá je o mladom Clarkovi Kentovi, ktorý má superschopnosti a učí sa ich ovládať – séria bola obrovským úspechom a získala 34 ocenení vrátane troch cien Primetime Emmy, pričom bola nominovaná na 155 ďalších. . V roku 2017 bol Martin obsadený do úlohy Toma Kellera, jednej z hlavných postáv v kriminálnej mysterióznej dráme Riverdale, v ktorej hral K.J. Apa, Lili Reinhart a Camila Mendes a je o ľuďoch žijúcich v tajomnom meste Riverdale.

Dva z posledných Martinových účinkov v televíznom seriáli boli v romantickej dráme When Calls the Heat, v ktorej hral ako Brian Herrimann po boku Erin Krakow a Pascale Hutton, a v romantickej sci-fi dráme Preč, v ktorej hrali Hilary Swank, Josh Charles a Vivian Wu. , a je o astronautke, ktorá sa snaží opustiť svojho muža a ich dcéru, keď sa chystá ísť do vesmíru.

ocenenia

V roku 2001 bol Martin nominovaný na cenu Leo za najlepšieho scenáristu celovečernej drámy za film We All Fall Down a potom získal Cenu Genie za najlepší herecký výkon vo vedľajšej úlohe za Love Come Down.

V roku 2002 bol nominovaný na cenu Gemini za najlepší herecký výkon v hlavnej dramatickej úlohe v kocke.

V roku 2011 bol nominovaný na cenu Leo za najlepší mužský herecký výkon vo vedľajšej úlohe v dramatickom seriáli za Shattered a rovnakú cenu získal za film When Calls the Heart v roku 2015.

Manželka Christine Wallaceová

Martin stretol svoju prvú manželku, slávnu americko-kanadskú herečku Brandy Ledford v polovici 90-tych rokov a vzali sa po niekoľkých rokoch chodenia na súkromnom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny. Brandy je dnes možno najlepšie známa svojimi úlohami vo filmoch Rat Race a Modern Family a seriáli Andromeda. Brandy porodila ich syna krátko po svadbe, ale nakoniec sa v roku 2004 rozviedli z neznámych dôvodov.

Martin sa 12. júla 2013 oženil s Christine Wallaceovou, slávnou americkou herečkou, autorkou životopisov a politickou novinárkou, a odvtedy spolu vedú zdanlivo šťastný život vo svojom dome v Los Angeles.

Martin nehovoril o žiadnych iných ženách, s ktorými mohol byť predtým, ako stretol Brandy a predtým, ako stretol Christine, niekoľko zdrojov – vrátane Wikipedie – však tvrdí, že Martin má štyri deti vrátane dvojčiat, ktorých matkou je Christine.

Záľuby a iné záujmy

Martin je veľkým milovníkom zvierat a má domáceho psa menom Boo, ktorého môžete vidieť na niektorých obrázkoch Martina nahral na svoj instagramový účet .

Jeho obľúbeným obdobím je zima, pretože má rád sneh a rád lyžuje a snowboarduje a vo všeobecnosti uprednostňuje pobyt vysoko v horách pred oceánom.

Jedným z Martinových hlavných koníčkov je cestovanie a jeho herecká kariéra mu umožnila navštíviť krajiny po celom svete a žiť na rôznych miestach po celom svete.

Martin má niekoľko svojich obľúbených hercov a herečiek, z ktorých niektorí sú Leonardo DiCaprio, Al Pacino a Angelina Jolie, a niektoré z jeho obľúbených filmov sú Shutter Island, Inception a Scarface. Rád tiež sleduje animované komediálne seriály, pričom medzi jeho obľúbené patria South Park a Rick & Morty.

Výška a čisté imanie

Martin má 50 rokov. Má sivé vlasy a hnedé oči, jeho výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m) a váži okolo 68 kg.

Od septembra 2020 jeho čistý majetok sa odhaduje na približne 500 000 dolárov.