Marlon Webb – Kto nie je komik sociálnych médií pre deti?

ObsahKto je Marlon Webb?

Marlon Webb sa narodil 10. mája 1991 v znamení Býka v Templetone, Worcester, Massachusetts, USA. Je to 28-ročný komik a fenomén sociálnych médií, ktorý sa preslávil ako Viner. Momentálne je pravdepodobne najznámejší za to, že vedie svoj oficiálny účet na Instagrame, na ktorom má viac ako 1,5 milióna sledovateľov, svoj oficiálny účet na Twitteri s takmer 30 000 sledovateľmi a vlastnú stránku na Facebooku s takmer 900 000 „páči sa mi to“.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

The Arteest

Príspevok zdieľaný používateľom Marlon Webb (@marlonwebb) 13. februára 2020 o 16:26 PST

Taktiež prevádzkuje svoj oficiálny kanál YouTube s takmer 500 000 odberateľmi, pričom jeho videá celkovo prilákali takmer 30 miliónov videní.

Aký bohatý je teraz? Marlon Webb Čistá hodnota

Čistý majetok Marlona Webba je na začiatku roka 2020 viac ako 1 milión dolárov, ktorý zarobil svojou činnosťou na mnohých najpopulárnejších stránkach sociálnych médií. Svoje bohatstvo zvýšil aj vďaka účinkovaniu v niekoľkých krátkych filmových tituloch a televíznych seriáloch.

Raný život, národnosť, etnická príslušnosť, vzdelanie

Marlon Webb strávil svoje rané roky vo svojom rodnom meste Templeton, kde ho rodičia vychovávali so staršou a mladšou sestrou. Má americkú národnosť, patrí k afroamerickej etnickej skupine a je kresťan. Po ukončení postgraduálneho štúdia sa Marlon zapísal na vysokú školu študovať vizuálne umenie, kde bol tiež členom futbalového tímu.

pridané Marlon Webb na Piatok 1. marca 2019

Začiatky kariéry v aplikácii Vine

Kariéra Marlona Webba oficiálne začala so začiatkom vzostupu sociálnych médií, keď si vytvoril účet na veľmi populárnej platforme pre šesťsekundové videá s názvom Vine. Okamžite začal natáčať a nahrávať rôzne krátke videá s komediálnym obsahom. Marlon spolupracoval aj s budúcou hviezdou Instagramu Arberi Ferraj. Jeho talent a charizma priviedli na kanál množstvo divákov a získali mu viac ako 1,2 milióna predplatiteľov v čase, keď bol Vine v januári 2017 zatvorený.

Vystúpte na výslnie

Po zrušení komunitnej webovej stránky Vine Marlon prešiel na iné platformy sociálnych médií. Svoj oficiálny účet na Instagrame si vytvoril pod užívateľským menom ‘ marlonwebb' , na ktorej pokračoval v zdieľaní krátkych komiksových videí. Svoj vplyv navyše rozšíril vytvorením vlastného Facebook stránka a zdieľanie rovnakého obsahu. Niektoré z jeho najobľúbenejších videí na týchto stránkach sú Darcovia orgánov, Motivačný pondelok a Deadpool.

Marlon Webb

V roku 2015 dokonca nakrútil video, na ktorom sa prechádza ulicami Los Angeles a vystupuje naživo na základe klasických komiksových scénok z 80. rokov s názvom Take On Me By A-Ha. Scéna, ktorú natočil, sa stala virálnou a prilákala viac ako 13 miliónov videní. Okrem toho sa Marlon pripojil ku komunite Twitter a otvoril svoj účet pod používateľským menom „ @MarlonWebb' aby sa ďalej propagoval.

Show Marlona Webba

V apríli 2017 Marlon spustil svoj oficiálny kanál YouTube s názvom „ Marlon Webb Show“ , pričom odovzdal svoje prvé video s názvom Rehabilitácia?, dňa 16. júna 2017. Každé nahrané video ho priťahovalo čoraz viac pozornosti a neustále rozširovalo jeho fanúšikovskú základňu. Medzi najobľúbenejšie videá na Marlonovom kanáli YouTube patria Fortnite ukradla odo mňa , Cize tatko , a Polovičný muž Polovičný klokan , medzi mnohými inými.

Komunikácia s fanúšikmi

K obrovskému počtu fanúšikov patrí aj veľké množstvo lajkov a komentárov pod každým obrázkom či videom. Marlon Webb je jednou z tých hviezd sociálnych médií, ktoré pravidelne odpovedajú na každý komentár. Udržuje skvelý vzťah, čo odráža jeho prízemný prístup.

Komediálna skupina, krátke filmové a televízne tituly

Ďalšou zaujímavosťou je, že Marlon Webb vytvoril komediálnu skupinu s názvom „Lab Ratz“ spolu s Ryanom Doonom a Lukom Filippom. Skupina vydala komediálny seriál s rovnakým názvom pre sieť Zeus.

Okrem toho sa vyskúšal aj ako herec, debutoval vo vedľajšej úlohe v krátkom dramatickom filme Stay Woke!, po ktorom nasledoval ďalší krátky hudobný film s názvom You A B*tch, oba v roku 2017. V tom istom roku hosťoval- hral v pilotnej epizóde televízneho seriálu WannabeZ a potom stvárnil bezdomovca v krátkom kriminálnom filme Wild Nothing z roku 2018, ktorý napísal a režíroval Brandon Calvillo . Naposledy bol Marlon obsadený ako Jeffrey Boom v seriáli Fit TV Network Angel City Heroes (2019).

Osobný život, vzhľad, vitálne štatistiky

Známy komik má krátke tmavohnedé vlasy a tmavohnedé oči. Stojí vo výške 5 stôp 8 palcov (1,73 m) a váži približne 176 libier (80 kg). Marlon Webb nerád hovorí o svojom osobnom živote, ale zatiaľ nemá manželku ani deti a o jeho milostnom živote sa nerozprávajú ani chýry, ktoré potvrdzujú, že je momentálne slobodný. Marlon delí svoj čas medzi Boston v štáte Massachusetts a Los Angeles v Kalifornii.