Marjorie Harvey – Kto je manželka Steva Harveyho? Marjorie Wiki

ObsahKto je manželka Steva Harveyho Marjorie Harvey? Wiki Bio

Marjorie Elaine Ridge Woods sa narodila v Memphise v štáte Tennessee v USA 10. októbra 1974, takže jej znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Je módnou obľúbenkyňou, pretože je manželkou Steva Harveyho, slávneho moderátora amerických talkshow a herných šou, a pre jej módne webové stránky ako The Lady Loves Couture a Marjorie Harvey’s Handbags.

Raný život a vzdelanie

Marjorie bola vychovaná spolu so svojimi súrodencami v Chicagu jej otcom, ktorý bol vodičom kamiónu, a jej matkou, ktorá pracovala ako sekretárka v miestnej firme. Marjorie vyrastala so záujmom o herectvo a zároveň sa chcela stať reportérkou.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Nálada v izbe predtým, ako Meagan prekliala pizzu 🤣

Príspevok zdieľaný používateľom Marjorie Harveyová (@marjorie_harvey) 17. januára 2020 o 6:48 PST

Navštevovala miestnu strednú školu v Chicagu, kde sa venovala niekoľkým športom a vynikala v geografii, pričom sa zaujímala aj o tvorivé písanie, nemá však vysokú školu, keďže vypadla z University of Memphis, zrejme viac. zaujímajú o módu ako akademici.

Kariéra módy

Marjorie je známa najmä svojimi módnymi webmi, na ktorých zdieľa svoje tipy a rady týkajúce sa obliekania. Pre svoj primárny blog si vytvorila instagramový účet Dáma miluje módu ktorý v súčasnosti sleduje viac ako 350 000 ľudí a na ktorý Marjorie nahrala viac ako 4 700 obrázkov.

Jej hlavnou webovou stránkou je Marjorie Harvey’s Closet, na ktorej si môžete prečítať o Marjorie a jej práci, pozrieť si jej blog, kúpiť si jej tovar a kontaktovať ju v prípade akýchkoľvek otázok a/alebo návrhov.

V roku 2016 vydala svoj prvý rad kabeliek s cenami do 300 dolárov. Používa ju aj Marjorie osobný účet na Instagrame na propagáciu svojho tovaru a v súčasnosti ho sleduje viac ako 2,2 milióna ľudí, zatiaľ čo Marjorie naň nahrala viac ako 2 300 obrázkov.

Marjorie nemá svoj vlastný kanál YouTube, ale veľa videí s ňou možno nájsť nahraných na kanál Steve TV Show.

Milujte život a manželstvo so Stevom Harveym

Marjorie a Steve sa stretli v roku 1990 v Memphise v štáte Tennessee, keď obaja sledovali tú istú stand-up comedy akciu v miestnom klube. Podľa viacerých zdrojov Steve oslovil Marjorie s tým, ako si ju jedného dňa vezme, a Marjorie ho tiež priťahovala. Steve však z jej života zmizol, keďže bol v tom čase ženatý s Marciou Harveyovou – boli spolu od roku 1980 do roku 1994, keď sa rozviedli krátko po tom, čo porodila ich tretie dieťa. V roku 1996 sa oženil s Mary Shackelfordovou, ktorá im porodila syna Wyntona, no v novembri 2005 sa rozviedli.

Marjorie a Steve sa dali opäť dokopy v roku 2005 a o dva roky neskôr sa vzali na malom obrade. So svojím prvým manželom mala už tri deti a Steve si všetky tri adoptoval a rodina momentálne žije spolu v Atlante aj Chicagu.

Záľuby a iné záujmy

Marjorie rada trávi čas so svojím manželom a ich deťmi a vnúčatami a na svoj účet na Instagrame často nahráva fotky niektorých z nich spolu. Jej hlavným koníčkom je cestovanie a precestovala celý svet vrátane takmer všetkých štátov USA, mnohých európskych krajín ako Anglicko a Francúzsko, pričom jej najobľúbenejším miestom zo všetkých, ktoré navštívila, je Abu Dhabi v Spojených arabských emirátoch, kde mala možnosť jazdiť na ťave.

Je veľkou milovníčkou zvierat a má psieho miláčika.

Marjorie rada sleduje komediálne programy a filmy – dvaja z jej obľúbených komikov sú Chris Rock a Robin Williams, zatiaľ čo niektoré z jej obľúbených filmov sú Patch Adams, Mrs Doubtfire a Aladdin. Rada počúva jazzovú a bluesovú hudbu, pričom medzi jej obľúbených interpretov patria Frank Sinatra, Joe Cocker a Dinah Washington.

Vzhľad a čistý majetok

Marjorie má 45 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a modré oči, meria 1,67 metra a váži okolo 58 kg. Od apríla 2020 jej čistý majetok sa odhaduje na viac ako 60 miliónov dolárov, zatiaľ čo Steveov pokladaný majetok je viac ako 160 miliónov dolárov.

Kto je Steve Harvey? Wiki Bio

Broderick Stephen Harvey sa narodil vo Welch, Západná Virgínia, USA 17. januára 1957 – jeho znamenie zverokruhu je Kozorožec a má americkú národnosť. Je moderátorom televíznych relácií, komikom a obchodníkom, ktorý je známy najmä vďaka hosťovaniu televíznych herných relácií Family Feud a The Steve Harvey Morning Show.

Steva vychovala vo Welchu jeho matka Eloise Vera, ktorá bola v domácnosti, a jeho otec Jesse Harvey, ktorý bol uhoľným baníkom. Rodina sa presťahovala do Clevelandu v Ohiu predtým, ako Steve mohol dokončiť základnú školu, ale ulica, na ktorej bývali, bola v roku 2015 premenovaná na Steve Harvey Way.

Navštevoval Glenville High School, kde sa začal zaujímať o stand-up comedy, a po imatrikulácii sa zapísal na Kent State University, po roku prešiel na West Virginia University a v roku 1979 promoval s bakalárskym titulom.

Svoju kariéru ako stand-up komik začal 8. októbra 1985, pričom pracoval v rôznych zamestnaniach vrátane boxera, poštového doručovateľa, robotníka a niekoľkých ďalších. V roku 1987 sa stal bezdomovcom a žil zo dňa na deň až do roku 1990, kým sa po štyroch rokoch ako populárny stand-up komik nedostal do finále v súťažnej šou National Comedy Search, dostal pozvanie hrať v seriáli Ja a chlapci. v roku 1994.

Od roku 1996 do roku 2002 moderoval svoj vlastný program The Steve Harvey Show, zatiaľ čo v roku 2000 začal moderovať The Steve Harvey Morning Show, ktorý sa vysiela dodnes.

V septembri 2010 sa stal hostiteľom hernej šou Family Feud, čím šíril svoju slávu po celom svete, pričom dnes tiež moderuje Celebrity Family Feud. Je prvou osobou, ktorá bola súčasne nominovaná na dve ceny Daytime Emmy za moderátora – za vynikajúceho hostiteľa talk show a vynikajúceho hostiteľa hernej show. Získal svoju hviezdu na Hollywoodskom chodníku slávy a v priebehu rokov získal množstvo ďalších ocenení a vyznamenaní.

Štyrikrát bol hostiteľom súťaže krásy Miss Universe – prvýkrát to bolo v Las Vegas v roku 2015, keď omylom označil za víťazku nesprávne dievča a musel sa za to ospravedlniť, nasledujúci rok usporiadal súťaž na Filipínach, svoju tretiu v r. 2017 v Las Vegas a jeho štvrtý v Thajsku.

Je to podnikateľ, ktorý v roku 2017 spojil všetky svoje záujmy do jedného so svojou spoločnosťou Steve Harvey Global a v tom istom roku to použil na spustenie festivalu Sand and Soul. Podporoval Baracka Obamu počas jeho kandidatúry na prezidenta, pričom potom podporoval Donalda Trumpa. Steve je proti ateistom a ateizmu, pretože verí, že títo ľudia nemajú „morálny barometer“ a sú „idioti“ (povedal to počas živého vystúpenia a neskôr sa za to ospravedlnil).