Manželka Shawna Michaelsa – Rebecca Curci Hickenbottom, Wiki

ObsahKto je Rebecca Curci Hickenbottom?

Rebecca Curci Hickenbottom sa narodila v San Antoniu v Texase v USA 16. júna 1973 – jej znamenie zverokruhu sú Blíženci a má americkú národnosť. Je tanečnica , ktorá je snáď najznámejšia tým, že sa zúčastnila majstrovstiev sveta v zápasení (WCW), ako aj tým, že bola manželkou bývalého amerického wrestlera Shawna Michaelsa.

Raný život a vzdelanie

Rebecca bola vychovávaná ako jediné dieťa v San Antoniu jej matkou, ktorá pracovala ako zdravotná sestra v miestnej nemocnici, a jej otcom, ktorý učil angličtinu na strednej škole. Rebecca vyrastala s mamou pri televízii a tak sa začala zaujímať o tanec – mama ju ako deväťročnú prihlásila do tanečnej školy a ďalších deväť rokov trénovala.

pridané Rebecca Curci Hickenbottom na Streda 22. septembra 2010

Rebecca bola tiež členkou tanečného tímu svojej strednej školy, a aby zostala vo forme, hrala rôzne športy a často chodila behať do neďalekého parku.

Po imatrikulácii v roku 1991 sa neprihlásila na vysokú školu, ale zamerala sa na svoju tanečnú kariéru.

Kariéra ako tanečník

Rebecca tancovala na rôznych podujatiach a predtým, ako sa pridala, sa objavila v televízii pri viacerých príležitostiach tanečný súbor Nitro Girls v októbri 1997, a tak sa stala súčasťou WCW – ako umelecké meno si zvolila ‘Whisper’, čo súvisí s jej špeciálnym gestom: priložením prsta na pery, aby umlčala dav. Bola súčasťou WCW len dva roky, pretože sa rozhodla odísť po tom, čo sa vydala za Shawna Michaelsa.

Milujte život a manželstvo so Shawnom Michaelsom

V Shawnovej autobiografickej knihe napísal, ako ho s Rebeccou zoznámilo dievča pracujúce v Gold Gym, zatiaľ čo mnoho iných zdrojov nesprávne tvrdilo, že to bol bývalý zápasník Kevin Scott Nash, ktorý ich predstavil. Po asi dvoch rokoch randenia sa Rebecca a Shawn vzali na malom obrade, na ktorom sa zúčastnili len oni dvaja a imitátor Elvisa Presleyho. dňa 31. marca 1999 . Rebecca je oddaná znovuzrodená kresťanka, ktorá je členkou metodistickej cirkvi a presvedčila Shawna, aby sa tiež stal veriacim. Manželskému páru sa 5. januára 2000 narodil syn Cameron Cade Hickenbottom a 19. augusta 2004 ich nasledovala dcéra Cheyenne Michelle Hickenbottom.

Pred stretnutím s Rebeccou bol Shawn ženatý s Theresou Woodovou.

Od augusta 2020 je Rebecca vydatá za Shawna a majú dve deti.

Koníčky a záujmy

Rebecca nie je veľkým fanúšikom sociálnych sietí, a preto nie je aktívna na Instagrame, pretože radšej nezdieľa fotografie zo svojho osobného života. Rada cestuje a práca tanečnice ju zaviedla po celých Spojených štátoch, pričom niekoľkokrát dovolenkovala aj v Európe, pričom bývala v mestách ako Atény v Grécku a Dubrovník v Chorvátsku.

Je milovníčkou zvierat a má domáceho psa, zatiaľ čo jej obľúbené „zvieratá“ sú korytnačky.

Rebecca chodí do posilňovne tri až štyrikrát týždenne a tiež dodržiava prísnu diétu, čo znamená, že väčšinou jedáva ovocie a zeleninu.

Neskoro v noci rada pozerá filmy a jej obľúbenými hercami a herečkami sú Johnny Depp, Jim Carrey a Kate Winslet. Niektoré z jej obľúbených filmov sú franšízy Piráti z Karibiku, Klamár klamár a Večný svit nepoškvrnenej mysle.

Vek a výška

Rebecca má 47 rokov. Má dlhé blond vlasy a hnedé oči, meria 1,78 metra a váži okolo 68 kg.

Od augusta 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 300 000 dolárov Shawnov čistý majetok sa odhaduje na viac ako 17 miliónov dolárov.

Kto je Shawn Michaels?

Michael Shawn Hickenbottom sa narodil 22. júla 1965 v Chandleri v Arizone v USA – jeho znamenie zverokruhu je Rak a má americkú národnosť.

Je to profesionálny zápasník na dôchodku, herec a televízny moderátor, stále považovaný za jedného z najlepších profesionálnych zápasníkov v histórii wrestlingu.

Shawna vychovávali spolu so svojimi tromi staršími súrodencami Shari, Scottom a Randym ich matka a otec, ktorí boli obaja v armáde – keďže Shawnov otec bol umiestnený v Anglicku, keď bol Shawn malý, rodina tam žila dva roky. Mal 12 rokov, keď sa rozhodol, že sa chce stať wrestlerom, a prvýkrát vyskúšal wrestling na svojej strednej škole v talentovej šou. Bol fyzicky veľmi aktívny počas navštevovania Randolph High School , keď hral futbal ako výnimočný obranca a nakoniec sa stal kapitánom školského tímu.

Zmaturoval v roku 1983 a potom sa zapísal na Southwest Texas State University v San Marcos, ale už po dvoch mesiacoch odišiel, aby sa mohol venovať kariére zápasníka.

Začal trénovať v roku 1984 pod vedením profesionálneho mexického zápasníka Joseho Lotharia a svoju prvú bitku vybojoval 16. októbra 1984, ktorú prehral. V januári 1985 začal súťažiť v World Class Championship Wrestling (WCCW) a do konca roka začal zápasiť pre Texas All-Star Wrestling. Do národného štátu sa dostal v roku 1986, keď súťažil v Americkej zápasovej asociácii (AWA), kde vyhral boj proti Buddhakhanovi. V roku 1987 začal Shawn bojovať vo Svetovej zápasovej federácii (WWF), ale po dvoch týždňoch po bitke v bare bol prepustený.

V roku 1988 začal súťažiť vo World Wrestling Entertainment (WWE), nakoniec sa rozhodol odísť o desať rokov neskôr pre zranenie chrbta – vrátil sa v roku 2000, aby bojoval vo svojej vlastnej profesionálnej škole wrestlingu Texas Wrestling Academy. V roku 2002 sa Shawn vrátil do WWE súťaží na nasledujúcich osem rokov, potom sa v roku 2016 stal trénerom wrestlingu. Počas svojho pôsobenia vo WWE vyhral Shawn trikrát majstrovstvá WWF a raz majstrovstvá sveta v ťažkej váhe WWE – dvakrát vyhral aj Royal Rumble a Grand Slam Championship WWF.

Shawn je tiež modelom a v roku 1996 pózoval pre časopis Playgirl – po tom, čo sa dozvedel, že časopis čítajú prevažne homosexuáli, si z neho jeho wrestlingoví kolegovia začali uťahovať.

Je tiež hercom, ktorý odštartoval svoju kariéru v roku 1996, keď stvárnil Vinnieho v jedinej epizóde dramatického seriálu Baywatch. V roku 1999 sa Shawn objavil ako Michael Shane v dvoch epizódach krimiseriálu Pacific Blue. V roku 2017 bol pozvaný, aby debutoval vo filme ako Doug v kresťanskom filme The Resurrection of Gavin Stone a v tom istom roku stvárnil Teda v country muzikáli Pure Country: Pure Heart. V roku 2018 sa objavil ako Incredible Master Yoga v superhrdinskom komediálnom filme Avengers of Justice: Farce Wars, ako aj ako Luke Trapper v akčnom filme The Marine 6: Close Quarters. Najnovšia úloha Shawna bola v roku 2019 v dramatickom filme 90 Feet From Home, v ktorom stvárnil Jamesa Devina.

V roku 1987 sa Shawn stal závislým na niekoľkých látkach, ktoré užíval, a to viedlo k tomu, že stratil veľa svojich priateľov. Približne v tom čase uvažoval o samovražde, ale nakoniec začal navštevovať psychológa – ako povedala Rebecca: „Bolo v ňom niečo, čím opovrhoval, a bol sebazničujúci“.