• Hlavná
  • Celebrity
  • Manželka, priateľka, čistá hodnota Ryana Paeveyho: Je ženatý alebo gay?

Manželka, priateľka, čistá hodnota Ryana Paeveyho: Je ženatý alebo gay?

Obsah

Kto je Ryan Paevey?

Ryan Paevey je herec a model, pravdepodobne najlepšie známy pre svoju rolu v televíznom seriáli General Hospital ako Nathan West. Pokračujte v čítaní tejto biografie, aby ste sa dozvedeli viac o jeho narodeninách, detstve, kariérnych úspechoch a rodinnom zázemí.

Ryan Paevey narodeniny, rané detstvo, rodina a vzdelanie

On bol narodil sa Ryan Jacob Paevey-Vlieger v znamení zverokruhu Váh 24. septembra 1984 v Torrance, Kalifornia, USA, teda americkej národnosti, a 36-ročný v septembri 2020. Jeho rodičia sú Les Vlieger a Linda Paevey. jeden súrodenec, mladšia sestra Kaitlyn Paevey, ktorá je mu veľmi blízka.

pridané Ryan Paevey na Utorok 3. júna 2014

Ryan vyrastal s rodinou v Los Angeles, v detstve však krátko žil aj v Harleme. Kým Ryan je podľa národnosti Američan, po otcovi zdedil indonézskych a holandských predkov. Hovorí plynule anglicky a francúzsky a hovorí japonsky.

Od mladého veku bol Ryan atletický chlapec, ktorý na strednej škole behal cross country a dráhu. Vo voľnom čase hral videohry, varil alebo surfoval s otcom. Pokiaľ ide o jeho vzdelanie, Ryan študoval až na strednej škole.

Ryan Paevey Kariéra a vzostup ku sláve

Ako mladý Ryan pomáhal svojmu otcovi so stavebnými prácami, ako aj s barmanstvom, v tom čase nemal žiadne plány pustiť sa do šoubiznisu. Boli mu však predložené početné ponuky pracovať ako model, a hoci ich najprv odmietol, nakoniec sa podvolil.

V roku 2009, Ryan pracoval ako dvojitý model tela pre Robina Thickeho v jeho hudobnom videu s názvom Sex Therapy.

Nasledujúci rok sa objavil v piesňovom videu Toni Braxton Hands Tied, po ktorom mu režisér, s ktorým Ryan predtým spolupracoval, ponúkol možnosť objaviť sa vo videoklipe Christiny Aguilery k piesni Your Body v roku 2012. Neskôr Ryan nakrútil kampaň pre Izod a tiež sa objavila v reklame na Corona.

Počas svojich raných modelingových dní Ryan tiež pózoval na mnohých vzrušujúcich fotografiách, na ktoré nie je hrdý. V rozhovore Ryan uviedol, že existuje veľa jeho fotografií, ku ktorým má ktokoľvek prístup cez Google, a dodal, že si želá, aby ich nenatočil.

Je to však jeho modelingová kariéra, ktorá mu neskôr otvorila príležitosti pre herectvo. V roku 2011 nakrútil krátky film The Girl with the Gloves a v roku 2012 účinkoval v telefilme 4 Dead Girls: The Soul Taker. V tom istom roku získal Ryan opakujúcu sa rolu v dramatickom seriáli Hollywood Heights, potom v roku 2013 Ryan začal hosťovaním v epizóde The Client List.

Do konca roka 2013 získal to, čo sa stalo jeho prelomovou úlohou ako Nathan West vo Všeobecnej nemocnici, medicínskom dramatickom seriáli, a objavil sa v 280 epizódach tohto seriálu, kým sa neskončil v roku 2018.

Aj keď je to úloha, pre ktorú je Ryan najznámejší, pracoval aj na rôznych iných televíznych filmoch a reláciách. Súčasne v roku 2014 bol hosťujúcim spolumoderátorom na Extra a v roku 2015 The View. Potom v roku 2016 sa objavil ako hlavný mužský herec vo filme Unleashing Mr. Darcy, ako Donovan Darcy, pôvodný film pre Hallmark Channel Film sa stala mimoriadne populárnou, čo viedlo k pokračovaniu filmu Marrying Mr. Darcy v roku 2018, v ktorom si Ryan zopakoval svoju úlohu.

V roku 2017 sa objavil aj v telefilme Harvest Love ako Will Nash a v roku 2018 získal rolu Maca vo filme Hope at Christmas. Nasledujúci rok sa Ryan objavil vo filmoch Dude Ranch a From Friend to Fiance.

Ryan bol moderátorom ceny za výnimočný ranný program na 42ndDaytime Emmy Awards, ktoré sa konali v roku 2015.

Vo svojich nedávnych dielach sa Ryan objavil ako Richard Belmont v romantickom filme A Summer Romance v roku 2019, potom sa objavil aj ako Bryce v sérii BET Games People Play.

Jeho najnovším dielom v roku 2020 je televízny film Hallmark Matching Hearts, v ktorom stvárňuje úlohu Daniela O’Connora.

Osobný život Ryana Paeveyho: Je ženatý alebo gay?

Pokiaľ ide o Ryanov osobný život, on je veľmi tajnostkársky človek, čo vedie mnohých ľudí k špekuláciám, že je gay, keďže ho nevideli s dámou na verejnosti.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Všetko najlepšie k narodeninám nášmu #1, nášmu číslu uno, ナンバーワン, Nummer eins, numéro un... nášmu kámošovi číslo jedna na svete... MR. SMITH (známy ako @ryanpaeveyvlieger). Od prvého dňa z @weareallsmith Ryan je náš frontman. Ešte pred vytvorením akéhokoľvek dizajnu sme vedeli, že Ryan stelesňuje ducha Smitha ako nikto iný. Ďakujeme, Paevey, že ste súčasťou našej rodiny a vitajte v 30-tych rokoch!!! (haha, sucka!) Na počesť Ryana bude mať tento týždeň FLASH GIVEAWAY iba JEDNÉHO šťastného výhercu. Každý, komu sa táto fotka páči počas nasledujúcich 24 hodín, bude oprávnený a náhodne vyberieme JEDNOHO víťaza, ktorý si domov odnesie darčekovú kartu v hodnote 300 $, ktorú môžete použiť na stránke WeAreAllSmith.com #easywin #happybirthday #ryanpaevey #pani #300bucks #yowza #theresonlyone # kováč

Príspevok zdieľaný používateľom Všetci sme Smith (@weareallsmith) 24. septembra 2014 o 7:11 PDT

Objavili sa však aj klebety, že Ryan chodil s Kirsten Storms, svojou kolegyňou a modelkou Jessou Hinton. Napriek všetkým fámam a špekuláciám zostáva Ryan od roku 2020 slobodným mužom.

Okrem herectva má Ryan aj značku Fortunate Wanderer, v ktorej predáva vlastné fotografické výtlačky zo svojich cestovateľských dobrodružstiev, ako aj outdoorové vybavenie a ručne vyrábané šperky.

Tiež sa považuje za prírodovedca a turistika je jednou z jeho obľúbených outdoorových aktivít, Ryan má však aj dve motorky, ktoré pomenoval Sage a Lillith. V júli 2015, keď jazdil na Lillith, mal na motocykli nehodu, pri ktorej mal rozbité zápästie.

Vo voľnom čase Ryan tiež rád varí, pričom jeho obľúbeným jedlom je sushi.

Zaujímavé fakty o Ryan Paevey

Tu je niekoľko zaujímavých faktov o hercovi.

On je stále slobodný, ale v rozhovore sa Ryan priznal, že je workoholik, ktorý kvôli napätým programom ani nevlastní psa. Verí však v lásku na prvý pohľad.

Na rozdiel od predpokladov mnohých ľudí Ryan neopustil len všeobecnú nemocnicu a ani nebol prepustený. S producentmi mal dohodu na obdobie, počas ktorého s nimi bude spolupracovať. Keď tento čas uplynul, zbalil si veci a odišiel, bez nepríjemných pocitov zo žiadnej strany.

Ryan Paevey Čistá hodnota

Ryan má za sebou úspešnú hereckú a modelingovú kariéru, ktorá mu pomohla získať nielen popularitu, ale aj bohatstvo. Jeho odhadovaný príjem ako model je 120 000 dolárov. Renomované zdroje odhadujú Ryana Paeveyho čistý majetok od roku 2020 to bude okolo 3 miliónov dolárov.