Manželka Jima Caviezela – Kerri Browitt Caviezel: Deti, vek

ObsahKto je Kerri Browitt Caviezel?

Kerri Browitt sa narodila v Mount Vernon v štáte Washington v USA v roku 1968 a pred pozornosťou médií tají svoj presný dátum narodenia (niektoré zdroje tvrdia, že sa narodila 26. septembra rovnako ako jej manžel) – hovorí sa, že jej znamenie zverokruhu byť Váhy a má americkú štátnu príslušnosť. Je bývalá basketbalistka a stredoškolská učiteľka ktorá by mohla byť najznámejšia ako manželka Jima Caviezela, slávneho amerického herca.

Detstvo a vzdelanie

Kerri bola vychovaná spolu so svojimi súrodencami Davidom, Jimom a Kristen v Mount Vernon, ale nezdieľala žiadne podrobnosti o nich, ani o svojich rodičoch Davidovi Jamesovi Browittovi a Jean Vandette, o ktorých sa predpokladá, že obaja pracovali v oblasti nehnuteľností.

Kerri vyrastala so záujmom o basketbal a hoci ju rodičia nabádali, aby sa zamerala na svoje vzdelanie, stále sa rozhodla ho praktizovať a nakoniec zistila, že hrá za tím svojej strednej školy. Kerri sa tiež zaujímala o herectvo a tanec a po imatrikulácii v roku 1986 zapísala sa na Western Washington University (WWU) na ktorom hrala basketbal za ich tím WWU Vikings. Pomohla svojmu tímu dosiahnuť rekord 30-5 a Kerri bola nakoniec vymenovaná za Národnú asociáciu medziuniverzitnej atletiky (NAIA) National Scholar-Athlete.

Za svoje príspevky k univerzitnému basketbalu bola Kerri vo februári 2015 uvedená do Atletickej siene slávy Univerzity vo Western Washington.

Kariéra Kerri

Kerri tajila podrobnosti o svojej kariére pred pozornosťou médií, ale všeobecne sa verí, že od ukončenia WWU v roku 1990 pracuje ako stredoškolská učiteľka angličtiny.

Milujte život a manželstvo s Jimom Caviezelom

Kerri sa stretla s Jimom Caviezelom v roku 1993 na rande naslepo, ktoré zorganizovala Jimova sestra Amy, a najdôležitejšia vec, ktorú títo dvaja zdieľali od samého začiatku, bolo to, že boli oddaní kresťania. Začali spolu chodiť a 20. júla 1996 sa obaja zosobášili na súkromnom obrade za účasti svojich najbližších priateľov a rodiny v kostole Nepoškvrneného počatia v Roslyne v štáte Washington.

Kerri a Jim spolu nemajú biologické deti, ale adoptovali si tri čínske deti s rakovinou – to je jeden z dôvodov, prečo sa internetom šíria fámy, že buď Jim alebo Kerri sú neplodní, no ani jeden z nich to nekomentoval. povesti.

Od decembra 2020 je Kerri vydatá za Jima Caviezela a majú tri adoptované deti.

Záľuby a iné záujmy

Kerri sa o hudbu zaujímala už od útleho veku a potom, čo dostala nadanie na flautu, naučila sa na ňu hrať a dnes je z nej nadšená flautistka.

Zaujíma sa o čítanie kníh o dôležitých historických udalostiach, akými sú 2. svetová vojna a holokaust, pričom rada sleduje aj dokumentárne filmy a televízne seriály.

Kerri je veľkou milovníčkou zvierat, pričom medzi jej obľúbené patria psy – má domáceho psa a dve domáce mačky.

Jedným z jej obľúbených koníčkov je cestovanie a so svojím manželom bola po celých Spojených štátoch a robila mu spoločnosť počas jeho podujatí na červenom koberci. Obaja tiež niekoľkokrát dovolenkovali v Európe, pričom zostali v krajinách ako Anglicko a Francúzsko.

Vek, výška a čistý majetok

Kerri má 52 rokov. Má dlhé hnedé vlasy a zelené oči, jej výška je 5 stôp 9 palcov (1,75 m), váži okolo 130 libier (60 kg) a jej dôležité štatistiky sú 34-25-34. Od decembra 2020 sa jej čistý majetok odhadoval na viac ako 600 000 dolárov čistý majetok jej manžela Jima sa odhaduje na viac ako 25 miliónov dolárov.

Kerri Browitt Caviezel + Jim Caviezel :D$ilvie

pridané Lovci zločincov na Pondelok 17. novembra 2014

Kto je Jim Caviezel?

Jim Patrick Caviezel sa narodil v Mount Vernon, Washington, USA, 26. septembra 1968 – jeho znamenie zverokruhu sú Váhy a má americkú národnosť. Jim je herec, ktorého možno najlepšie preslávilo jeho stvárnenie Ježiša Krista v dramatickom filme Umučenie Krista, ktorý napísal a režíroval Mel Gibson a v ktorom si zahrali aj Monica Belluci a Maia Morgenstern – nasleduje finále 12 hodín pred Ježišom. z Nazareta bol ukrižovaný v Jeruzaleme. Film bol hitom, získal 29 ocenení, pričom bol nominovaný na 24 ďalších, vrátane troch Oscarov.

Jim bol vychovaný spolu so svojím bratom Timothym a ich tromi sestrami, Erin, Amy a Ann, ich otcom Jamesom, ktorý bol chiropraktik, a ich matkou Margaret, ktorá bola divadelná herečka a žena v domácnosti. O jeho vzdelaní a ranom živote sa toho veľa nevie, keďže Jim zostal tajný o svojich súkromných záležitostiach až do momentu, keď v roku 1991 odštartoval svoju hereckú kariéru rolou vo filme My Own Private Idaho.

Po tejto úlohe sa Jim presťahoval do Los Angeles v Kalifornii a v roku 1993 bol pozvaný študovať na Juilliard School v New Yorku, ale ponuku odmietol, namiesto toho hrať hlavnú postavu v životopisný westernový film z roku 1994 Wyatt Earp .

Stal sa populárnym po účinkovaní v epickom vojnovom filme The Thin Red Line z roku 1998 a niekoľko z jeho nasledujúcich úloh bolo vo filmoch Pay It Forward v roku 2000, The Count of Monte Cristo v roku 2002 a Bobby Jones: Stroke of Genius v roku 2004.

Po svojom prielomu bol Jim pozvaný, aby sa objavil v mnohých filmoch a v roku 2008 hral v akčnom sci-fi Outlander a psychologickom horore Long Weekend.

V rokoch 2011 až 2016 hral v sci-fi kriminálnom seriáli Person of Interest a v roku 2018 hral apoštola Lukáša v biblickej dráme Paul, Apostle of Christ. Nedávno ho obsadili, aby stvárnil Tima Ballarda v pripravovanom akčnom filme Sound of Freedom.

Jim je vysoko nábožensky založený človek a po tom, čo mal nakrútiť milostnú scénu s Jennifer Lopez vo filme Angel Eyes, požiadal ju, aby si obliekla top a on si vzal košeľu. Objavil sa aj v reklame proti Missourskému dodatku ústavy 2, ktorý umožňuje výskum a terapiu embryonálnymi kmeňovými bunkami.