• Hlavná
  • Celebrity
  • Manželka drogového dílera Franka Lucasa – Kto je Julianna Farrait?

Manželka drogového dílera Franka Lucasa – Kto je Julianna Farrait?

ObsahKto je Julianna Farrait?

Frank Lucas bol notoricky známy drogový díler, známy tým, že do USA dovážal drogy z juhovýchodnej Ázie. Ak ste si mysleli, že jeho manželka je iná, mýlite sa. Páči sa mi to Frank Julianna si tiež odsedela čas, keď bola prichytená pri predaji kokaínu na uliciach. Obaja boli manželmi viac ako 40 rokov.

Julianna Farrait Wiki-Vek, detstvo a vzdelanie

Julianna Farrait sa narodila v Portoriku v roku 1941, avšak jej presný dátum a miesto narodenia nie sú známe.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

VYHRADENÉ ŠTVRTKY!!! Všetci poznáme 'Country Boy', Franka Lucasa. Frank si urobil meno v Harleme v 60-tych rokoch a presadil sa pod vedením Ellswortha 'Bumpyho' Johnsona... viac-menej. Keď vypukol Vietnam, Frank to múdro videl ako skvelú príležitosť vystrihnúť mafiu ako prostredníka v hre na drogy. Frank išiel priamo k zdroju v Ázii. Čoskoro Frankova organizácia pašovala heroín priamo do štátov zo „Zlatého trojuholníka“ (prezývka pre oblasť v juhovýchodnej Ázii, ktorá prekvitá ópiom). Frankova organizácia pozostávala z jeho bratov a bratrancov... a manželky. Julianna Farrait-Rodriguez bola skutočnou kráľovnou krásy z Portorika. Po stretnutí s Frankom v nočnom klube si obaja padli do oka a rýchlo sa vzali. Julianna bola na dne so životom, ktorý si Frank vybral, a nemala žiadne pochybnosti o tom, ako ju udržal zašnurovanú v tom najlepšom oblečení. Bola taká na dne, v skutočnosti sa stala prispievajúcim členom organizácie. Obaja si navzájom dávali tie najkrajšie darčeky od šperkov cez kožušiny až po luxusné mobily. Julianna bola tá, ktorá dala Frankovi krásny, plný, činčilový kabát. Darček bol taký honosný, že v jednu noc zaujal detektívov v boji o ceny. To viedlo k začatiu vyšetrovania, ktoré by nakoniec zvrhlo celú organizáciu. Keď policajti urobili raziu, Julianna sa pokúsila urobiť svoju úlohu zničením dôkazov. Z okna vyhodila kufor s 585 000 dolármi! Neskôr sa priznala a dostala 5 rokov za svoju rolu v organizácii. Frank a Julianna sa rozišli, ale koncom 90. rokov obnovili svoj vzťah, nežili však šťastne až do smrti. V roku 2010, vo veku 65 rokov, bola Julianna zrazená po tom, čo predala 2 kilá surového tajomstvu za 60 000 dolárov. Julianne chýbal život, o ktorom hovorila. Aj keď sa hanbila, povedala: „Tí, ktorí hovoria, že peniaze nie sú dôležité, klamú. Ľudia hovoria, že za peniaze si šťastie nekúpiš. To nie?' Zarmútená a skrúšená Julianna prosila o milosť, aby mohla dohliadať na svojho chorého, bývalého manžela s drogami a bývalého odsúdeného. Sudca povedal tvrdé koláčiky a dal jej 5 rokov. Láskyplné vtáky sú stále do seba zamilované a sú zamilované do svojich „vtákov“.

Príspevok zdieľaný používateľom @ kraut_mick dňa 16. júla 2015 o 18:47 PDT

Bohužiaľ nie je k dispozícii nič viac o živote Julianny predtým, ako sa stretla s Frankom Lucasom, vrátane jej rodiny, vzdelania a toho, či má alebo nemá súrodencov.

Vzťah Julianny Farraitovej a Franka Lucasa

Julianna a Frank sa stretli v jednom z portorických klubov, ale nie sú k dispozícii žiadne informácie, kedy sa to stalo, obaja si okamžite padli do oka a začali románik, ktorý trval až do konca Frankovho života. Boli manželmi viac ako 40 rokov a mali spolu sedem detí vrátane dcéry Francine Lucas-Sinclair a syna Franka Lucasa Jr. Julianna bola po boku Franka zapletená do nelegálneho obchodu s drogami, a keď sa všetko zrútilo, bola tiež prichytená. .

Frank bol zatknutý v roku 1976 a nasledujúci rok boli Frank, Julianna a ich dcéra zaradení do programu na ochranu svedkov. Julianna opustila Franka, keď sa obaja dostali z väzenia a vrátili sa do Portorika. Pár sa však v roku 2006 zmieril a zostal spolu až do Frankovej smrti v roku 2019.

Čas väzenia

Julianna strávila päť rokov vo väzení po svojom zatknutí a súdnom procese po prepustení, chvíľu žila pokojným životom v Portoriku. Neskôr sa však vrátila do USA a vrátila sa so svojím manželom.

Julianna Farrattová

O štyri roky neskôr bola Julianna prichytená pri predaji dvoch kíl kokaínu v hoteli v Portoriku, keďže jej klient bol tajným informátorom FBI. To viedlo k ďalšiemu trestu odňatia slobody, tentoraz na päť rokov.

Julianna Farrait Čistá hodnota, výška, hmotnosť a vzhľad

V čase, keď sa ich biznisu darilo, mali Julianna a Frank miliónovú hodnotu, no ich bohatstvo časom klesalo. V súčasnosti sa čistý majetok Julianny odhaduje na viac ako 1,5 milióna dolárov začiatkom roku 2020.

Julianna Farrait je vysoká 5 stôp (1,62 m), pričom váži približne 123 libier (56 kg). Má hnedé oči, zatiaľ čo jej vlasy sú teraz sivé, hoci mala hnedé vlasy.

Manžel Julianny Farrait, Frank Lucas

Frank Lucas sa narodil 9. septembra 1930 v La Grange v Severnej Karolíne USA ako syn Freda Lucasa a jeho manželky Mahalee (rodenej Jones). Svoje detstvo prežil v Greensboro v Kalifornii a mal ťažké detstvo, keď bol svedkom niekoľkých znepokojujúcich udalostí počas svojich raných tínedžerských rokov.

Jednou z takýchto skúseností bola vražda jeho 12-ročného bratranca členmi Ku Klux Klanu, zabitého preto, že jeho bratranec sledoval belošskú ženu v meste, v ktorom žili. To zmenilo jeho pohľad na život a začalo s drobnými zločinmi, až kým nedosiahol New York City a začal pracovať pre Bumpy Johnson.

Život ako zločinec

Pre Johnsona pracoval do r jeho smrť , hoci niektoré z jeho príbehov boli zdiskreditované, no až po smrti Bumpyho Johnsona vzal Frank svoj život do vlastných rúk. Najprv len cestoval po USA a hľadal spôsob, ako to dosiahnuť. Uvedomil si, že talianska mafia drží monopol nad New Yorkom a že ho musí nejako zlomiť.

Navštívil Bangkok v Thajsku a v Jack's American Star Bar, hangout pre vojakov, sa stretol s bývalým seržantom americkej armády Leslie 'Ike' Atkinsonom, ktorý mu pomohol pašovať drogy do USA potom, čo sa Frank spojil s dílermi z juhovýchodnej Ázie a začal s drogami. do USA – niektoré zdroje uvádzajú, že použil rakvy zosnulých vojakov americkej armády. Jeho hlavný import pochádzal z Thajska a hovorí sa, že jeho heroín s názvom Blue Magic bol čistý na 98 – 100 %.

Na vrchole svojich operácií zarábal Frank v uliciach New Yorku okolo 1 milióna dolárov a v určitom okamihu jeho majetok dosahoval okolo 30 miliárd dolárov.

On a jeho manželka boli známi tým, že si navzájom kupovali drahé darčeky, no Lucas rád vyzeral neformálnejšie a spoločensky, nechcel na seba priťahovať veľa pozornosti.

Zatknutie, väzenie, smrť

Dom Franka a Julianny v Teaneck, New Jersey USA bol prepadnutý v januári 1975 a agenti amerického Úradu pre boj proti drogám a ďalší detektívi z policajného oddelenia v New Yorku našli viac ako 500 000 dolárov v hotovosti. Bol zatknutý a odsúdený na 70 rokov väzenia. Urobil však dohodu o vine a treste a poskytol dôkazy, ktoré priniesli viac ako 100 ďalších odsúdení v súvislosti s drogami, takže si odsedel iba päť rokov a v roku 1981 bol prepustený.

Len o tri roky neskôr sa však Frank vrátil k svojmu starému ja a bol prichytený pri pokuse vymeniť uncu heroínu a 13 000 dolárov za jeden kilogram kokaínu. Tentoraz bol jeho trest sedem rokov väzenia.

Verejnou tvárou sa stal v roku 2007, keď bol námetom vo filme Americký gangster a stvárnil ho Denzel Washington. Frank navštívil scénu a poskytol režisérovi a hercovi informácie a rady o sebe a jeho spôsobe života.

Frank strávil posledné roky svojho života na invalidnom vozíku, keďže mal autonehodu, pri ktorej si zlomil nohy. Zomrel 30. mája 2019 vo svojom dome v Cedar Grove, New Jersey.